Sharm effect- malowanie na mokro hybrydami Provocater! :)

Wszędzie pojawiają się zdobienia ,,malowane na mokro”, efekt rozpływającej się akwareli!
Stwarzane są do tego specjalne preparaty i lakiery!
A czy można zrobić to po prostu lakierem hybrydowym?
Oczywiście, że można i ja dziś zamierzam wam to udowodnić 🙂

Całe zdobienie pokazane jest krok po kroku na filmie poniżej 🙂

Kolory bazowe to delikatny błękit 70 Blue sky oraz brzoskwinia 39 Cotton Candy!
Kolory, którymi wykonałam zdobienie:
96 Neon Roses, 94 Neon lemon oraz 92 Purple euphoria!
Wszystkie one pochodzą od marki Provocater! 🙂
W tego typu wzorkach na paznokcie należy pamiętać o kilku zasadach:
-malujemy na nieutwardzonej warstwie lakieru
-wykonujemy paznokcie pojedynczo
-delikatnie pracujemy pędzelkiem lub wykałaczką
Zobaczcie krok po kroku jak wykonać takie zdobienie:

Teraz przyjrzyjcie się sporej ilości różnych wzorów!
Wszystkie one wykonywane są lakierami hybrydowymi!
Każde z nich zrobiłam tą samą metodą! 🙂

Ten typ zdobień był pierwszymi jakie wykonywałam w swojej karierze 😀
Fajnie jest w ten sposób powrócić do przeszłości! 🙂
Metoda ta jest szybka i bardzo łatwa!
Każda z was poradzi sobie z ich wykonaniem! 🙂

22 komentarze

  1. ladyagat

    14 czerwca 2017 at 09:35

    Pięknie pomalowane i ozdobione paznokcie <3 besos!!!

    http://www.ladyagat.com

  2. snaily nails

    14 czerwca 2017 at 10:08

    P R Z E P I Ę K N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Marzena Makeup & Beauty

    14 czerwca 2017 at 11:04

    Jakie cudowne, jestem pod wrażeniem 🙂

  4. żaneta serocka

    14 czerwca 2017 at 11:14

    jejku, jakie słodkie, piękności

  5. Szmaragd

    14 czerwca 2017 at 13:00

    Wygląda ślicznie! Muszę wypróbować 😊

  6. Milena Wnuk-Lipinska

    14 czerwca 2017 at 19:22

    Własnie znalazłam pomysł na moje kolejne pazurki:) PRZEŚLICZNE SĄ!

  7. Paulina Sadkowska

    14 czerwca 2017 at 20:19

    widziałam filmik, super! 🙂

  8. Wioletinka

    16 czerwca 2017 at 09:28

    Rewelacyjnie pomalowane paznokcie! Piękne zdobienie 😉

  9. Werter

    17 czerwca 2017 at 12:21

    Uwielbiam zdobienia wykałaczkowe, choć wykonywanie ich na tradycyjnych lakierach ma taki minus, że trzeba się spieszyć. Zdobienie wyszło pięknie!
    Ostatnie zdjęcie prezentuje się niesamowicie, ale czy mi się wydaje, czy ostra końcówka lakieru po lewej lekko się wygięła? 😛
    ~Wer

    1. admin

      17 czerwca 2017 at 15:06

      To jest racja, ale na hybrydach również trzeba się dosyć śpieszyć, ponieważ spływają na skórki, to jednak spora warstwa lakieru :d Więc myślę, że tutaj jest remis dla zwykłych lakierów i hybrydy :d Co do końcówek lakieru, no niestety niektóre trochę mi się powyginały, czasami jak źle je ułożę w pudełku i zamknę to delikatnie mi się skrzywiają 😀 Takie krasnale 😀

  10. Pulinka

    17 czerwca 2017 at 16:25

    Piękne jest to zdobienie, które pokazałaś w tutorialu! Na pierwszy rzut oka wygląda jak kwiatki 🙂 Muszę wypróbować tę metodę, chociaż bawiłam się nią już trochę na warsztatach Neonail na meet beauty 🙂

  11. Monia

    20 czerwca 2017 at 13:37

    Lubię twoje filmiki instruktażowe i przyznam, że potrafisz zainspirować 🙂 Sama zaczęła prowadzić bloga o bardzo podobnej tematyce, ciekawe co z tego będzie 🙂 Ile czasu zajęło Ci rozkręcenie bloga?

    1. admin

      20 czerwca 2017 at 13:50

      Dziękuję, bardzo mi miło! 🙂 Bloga mam 5 lat i rozkręcam go cały czas! 🙂 Najgorsze pierwsze dwa lata, jednak zawsze zależy od tego jak prowadzisz i ile poświęcasz na to czasu 🙂 Można mieć znanego bloga w pół roku, a można nie wybić się przez 10 lat 🙂 Przede wszystkim liczy się pisanie go od siebie! :):) Powodzenia w blogowaniu 🙂

  12. Mama Urwisa

    20 czerwca 2017 at 17:31

    Wow, pazurki są przepiękne 🙂
    mama-urwisa.blogspot.co.uk

  13. Królowa Karo

    20 czerwca 2017 at 20:40

    W szkole kosmetycznej trenowaliśmy takie wzorki za pomocą igiełki i bardzo to lubiłam. Muszę sobie takie zrobić, bo dawno nie korzystałam z tej umiejętności.

    1. admin

      21 czerwca 2017 at 10:18

      Tak, igiełka też się świetnie sprawdza w tych zdobieniach 🙂

  14. stylstynka