Aplikacja topu hybrydowego – Szkolenia online 7/2021

To ostatni etap podstaw wykonania naszej stylizacji. Po 7 tygodniach w końcu zobaczymy efekt końcowy! Aplikacja topu hybrydowego to czysta przyjemność, ale jak to na każdym etapie, nie ma co się śpieszyć. Skoro już staramy się całą stylizację robić perfekcyjnie, to tego etapu nie bagatelizujemy. Wszystkie poprzednie etapy naszego mini szkolenia znajdziecie zarówno na moim blogu – posiadają ten sam początek tytułu z numeracją każdego szkolenia. Możecie również obejrzeć całą serię na YouTube, gdzie zapisałam playlistę ,,Szkolenia online – mini kursy hybryda dla początkujących”.

topy-hybrydowe-jak-aplikowac-jaki-rop-wybrac-rodzaje-topow-Lakierowniczka

Rodzaje topów hybrydowych

 • topy klasyczne hybrydowe – posiadają lepką warstwę po utwardzeniu, trzeba ją przetrzeć przy użyciu cleanera,
 • topyno wipe hybrydowe – nie posiadają warstwy lepkiej, nie trzeba przecierać cleanerem,
 • matowe topy – dostępne w wersji klasycznej i no wipe
 • topy z efektami, np. holo drobinki, flejki, czarne drobinki- najczęściej spotykane w wersji no wipe w wersji błyszczącej, ostatnio pojawiają się pojedynczo w matowej wersji.

Aplikacja topu hybrydowego

Aplikujemy cienką warstwą, topy mają dość płynną konsystencję więc uwaga, żeby nie zalać skórek. Sprawdzamy, czy top ładnie się rozkłada i tworzy nam taflę. Warto poruszać dłonią w kierunku światła, żeby zobaczyć jak porusza się po paznokciu linia światła. Czas utwardzania topów – zgodnie z zaleceniem producenta na buteleczce, ewentualnie sprawdzić na stronie internetowej. Ja jeżeli takich zaleceń nie znajduję, to trzymam się zasady utwardzania topów 60 sekund. Pamiętajcie, że czas utwardzania zależy od mocy waszej lamy i jej wieku. Na koniec warto zanotować, żeby po wyjęciu z lampy odczekać, aż produkt ,,ostygnie” – dopiero aplikować oliwkę. Wpadajcie zobaczyć efekt na filmie, bo w trakcie poruszania dłonią lepiej widać efekt tafli światła.

Zobaczcie teraz filmik ze szkoleniem, tam dowiecie się wszystkich ważnych informacji. Zobaczycie również efekt końcowy naszych 7 tygodni szkoleń! To był bardzo intensywny czas, ale mam nadzieję, że Wam się podobało! Zawsze możecie do danych materiałów wracać, zarówno tutaj na blogu, jak i na kanale YouTube. Teraz potrzeba chwila oddechu i czekam na Wasze reakcje. Możliwe, że seria szkoleń online powróci, oczywiście z nowymi tematami!

topy-hybrydowe-jak-aplikowac-jaki-rop-wybrac-rodzaje-topow-Lakierowniczka

2 komentarze

 1. Pricebye

  27 lipca 2021 at 08:18

  Manicure hybrydowy to najlepsze, na co wymyślili ludzie z branży beauty.

  1. Lakierowniczka

   27 lipca 2021 at 19:57

   Hihi, nie mogę się nie zgodzić! Tyle dni, a kolor ciągle na dobrym miejscu ;D.

Leave a Reply