Jak namalować choinkę? Projekt #Lakierowniczkainspiruje 17/2021

Gotowe na kolejne wyzwanie, które odkrywa przed Wami projekt #Lakierowniczkainspiruje? Zapraszam Was serdecznie do wzięcia w nim udziału. To idealna metoda na trenowanie ręki, malowanie zdobień, tworzenie własnego portfolio oraz świetną zabawę! Na moim kanale znajdziecie całą playlistę projektu #Lakierowniczkainspiruje. Jako kolejne zadanie dowiecie się jak namalować choinkę? Pamiętajcie również, że nowe wyzwanie pojawia się co tydzień, więc zapraszam również do poprzednich wyzwań! Teraz zobaczcie jak namalować choinkę? 🙂

jak-namalowac-choinke-projekt-Lakierowniczkainspiruje-christmastree-swieta-christmas
jak-namalowac-choinke-projekt-Lakierowniczkainspiruje-christmastree-swieta-christmas
jak-namalowac-choinke-projekt-Lakierowniczkainspiruje-christmastree-swieta-christmas

Zasady projektu #Lakierowniczkainspiruje

1. Co czwartek pojawi się na YouTube nowe wyzwanie ze zdobieniem.
2. Macie czas przez tydzień (do końca środy), żeby dodać swoje zdobienie inspirowane właśnie tym filmikiem.
3. Zdobienia dodajemy na swoim profilu na Instagramie z #Lakierowniczkainspiruje (możecie również oznaczyć @Lakierowniczka).
4. Co czwartek pojawia się na instastories podsumowanie tygodnia (wszystkie Wasze prace) oraz oczywiście nowe wyzwanie.

Do zabawy możecie dołączyć w dowolnym momencie, nawet w trakcie trwania zabawy! Dodatkowo możecie realizować zadania w dowolnym czasie, powyższy harmonogram ma Was zmotywować, ale nie zmusza do sztywnego się trzymania zasad. Możecie omijać zadania i nadrabiać je w późniejszym czasie. Czujcie się swobodnie, ten projekt to przede wszystkim świetna zabawa.

Jak namalować choinkę?

Świąteczne paznokcie i zimowe paznokcie to co roku wielka frajda – uwielbiam je malować. Motywów jest mnóstwo – święty mikołaj, choinka, śnieżynki i wiele innych! Ja dziś chcę Wam pokazać jak wykonać ciekawą choinkę przy użyciu metody na perfekcyjny marmurek! Polecam Wam również film z pomysłami na prezenty świąteczne dla lakieromaniaczek :).

Leave a Reply