Jak namalować śnieżynki? Świąteczne czerwone paznokcie hybrydowe – Lakierowniczka

Czerwone paznokcie hybrydowe to idealny wybór na Święta. Wybrałam bardzo klasyczny odcień czerwonego Słowianka 225 Stay Classy. Rozświetliłam go dodając piękny złoty żel do zdobień Słowianka multiart Majestic Gold. Aplikowałam go pędzelkiem Madam Glam Ultra Liner. Dopiero w okresie świątecznym zauważyłam, że brakuje mi właśnie takiego czystego złota. Mogłabym użyć lakierów hybrydowych, ale nimi nie da się zazwyczaj zrobić tak cieniutkich i precyzyjnych wzorów. Produkty skierowane typowo do malowania zdobień mają jednak odpowiednią konsystencję i krycie przy pierwszym pociągnięciu. No piękne jest to złoto, zresztą same zobaczcie na filmie. Można by przy jego użyciu spokojnie namalować śnieżynki, czyli temat dzisiejszego naszego wpisu. Jednak w filmie jak namalować śnieżynki postawiłam na klasyczny i biały śnieg.

KOD RABATOWY do Słowianki: lakier10 (10% rabatu + produkt gratis)

Jak namalować śnieżynki?

Ja śnieżynki maluję na utwardzonym topie matowym – Słowianka Velvet top coat. Dlaczego? Żeby biały arter się nie ślizgały, a wzór nie rozmywał się na powierzchni. Wersję tej pięknej czerwieni w macie możecie sobie zobaczyć poniżej na jednym ze zdjęć. Zrobiłam je specjalnie, żeby Wam pokazać i jednocześnie żeby zwrócić Waszą uwagę ile zmienia już sam top. Oczywiście tutaj oprócz topu zadziało się znacznie więcej. No właśnie idealna biel do malowania takich precyzyjnych zdobień to biały żel arter od Słowianki. Zresztą o tym produkcie mówiłam Wam już bardzo często, możecie sobie wrócić do wpisu lub filmu na ich temat. Śnieżynki powstawały przy użyciu precyzyjnej sondy oraz cienkiego pędzelka Magic Premium 9. Całość wykończona oczywiście połyskiem, czyli topem no wipe od Słowianki. Paznokcie świąteczne u mnie zawsze cechują się dużą ilością błysku. Zazwyczaj jest to już nawet czerwony brokatowy lakier w tle, dziś jednak trochę klasyczniejsza wersja.

Śnieżynki można również wystemplować, co pokazywałam Wam w poprzednim filmie krok po kroku do projektu #Lakierowniczkainspiruje. Znajdziecie tam również piękną płytkę ze śnieżynkami, która przyda Wam się do wielu stylizacji.

Jak-namalowac-sniezynki-swiateczne-czerwone-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-snowflakes-nails-red-winter-christmas
Jak-namalowac-sniezynki-swiateczne-czerwone-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-snowflakes-nails-red-winter-christmas
Jak-namalowac-sniezynki-swiateczne-czerwone-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-snowflakes-nails-red-winter-christmas

Leave a Reply