Opublikowano 22 komentarze

Karnawa艂 ;)

Dzisiaj paznokcie z Sylwestra mojej mamy 馃槈
Jak wam si臋 podobaj膮? 馃檪
LAKIEROWNICZKA NA FACEBOOKU: KLIK! 馃檪

22 komentarze do “Karnawa艂 ;)

  1. Bardzo 艂adny wzorek <3

  2. 艣licznie, prosto ale zarazem przyci膮ga uwag臋 馃檪

  3. Przepi臋kne jest ten mi臋towy frencz z pi贸rkiem w nag艂贸wku. To te偶 Twoja robota? Nie widzia艂am go wcze艣niej w 偶adnym po艣cie.

  4. pi臋kne…za ka偶dym razem podziwiam Tw贸j talent…super!
    pozdrawiam

  5. Twoja Mama ma bardzo 艂adne paznokcie!
    mani jest 艣wietny- bardzo precyzyjny 馃檪
    wzorek jest dla mnie elegancki i dynamiczny 馃檪

  6. 艢liczne paznokietki 馃槈

    Pozdrawiam cieplutko

  7. Bardzo fajne:) proste i z pomys艂em:)

  8. oooo jakie super!
    wzorek genialny ;))

    dzi臋kuj臋 bardzo i Tobie r贸wnie偶 tego 偶ycz臋 :*

  9. wygl膮daj膮 super! 馃檪

  10. Bardzo 艂adne, Twoja mama ma pi臋kne d艂onie. 馃檪

  11. Bardzo 艂adne 馃檪

  12. fajne, fajne 馃檪
    zapraszam na konkurs u mnie !

  13. wow i love your nails- fantastic artwork!
    wow!!!
    FASHION-MEETS-ART by Maren Anita

  14. ja nie bardzo za kolorem t艂a ale w ogole fantastyczny efekt <3

  15. 艂a艂 ,pi臋kne paznokcie 馃檪

  16. Fajny wzorek, super.:)

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *