Opublikowano 26 komentarzy

Lakiery na paznokciach?

lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka-lakiery na paznokciach

Jak pewnie się domyślacie Lakierowniczka jest prawdziwą lakieromaniaczką. Dzisiaj stylizacja, czyli lakiery na paznokciach idealnie to podkreśla, a po za tym wiąże się z nią kilka miłych sytuacji. Będzie iście lakierowo, myślę że Wam się spodoba to połączenie 😉

lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka-lakiery na paznokciach lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka

Kolory użyte w stylizacji

Przewodni kolor to połączenie fioletu z małym dodatkiem niebieskiego. Kolor NaiLac 179 jest to nieco bardziej fioletowa wersja koloru Acapulco od NeoNail. Do niego dołączył limonkowy kolor NeoNails Juicy lime– czysta limonka, nieco intensywna. Na serdecznym pojawia się tam mała ilość beżowego, jednak nie pamiętam jego numeru. Te błyskotki, które widzicie to moja ulubiona holo mgiełka *.*

lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka-lakiery na paznokciach

Skąd wzór małych lakierów?

Oczywiście są to stempelki! Dodatkowo z mojej ulubionej płytki do stemplowania B.00 Rainbows and unicorns. Używałam jej już mnóstwo razy, możecie wrócić do tych zdobień: jednorożce na gradiencie, prosty stempel w gwiazdki, serce stemplowane folią transferową oraz pokolorowane jednorożce. Stemplowałam przy użyciu lakieru z Born Pretty w kolorze fioletu ;).

lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka

Jakie wspomnienia wiążą się z tą stylizacją?

Po pierwsze to pazurki, które miałam na konferencji Meet Beauty w tym roku! To bez wątpienia bardzo miłe wspomnienia. Dodatkowo dzięki nim udało mi się wygrać mały konkurs, który był realizowany w trakcie trwania konferencji. Można więc powiedzieć, że dzięki tej stylizacji w moje dłonie trafiła kolejna płytka B.11 Summer and paradise, a z nią powiązane są stylizacje z palmami oraz kwiatowe wzory.

konferencja-meet-beauty-2018-relacja-Candymona-Lakierowniczka-kategoria-paznokcie lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka-lakiery na paznokciach

Lakiery na paznokciach? Co sądzicie?

Jak podoba Wam się ta stylizacja? Uważacie, że pasuje do prawdziwej lakieromaniaczki? Jakie pazurki wy wybrałybyście na taką okazję? A może to jest dobra stylizacja na co dzień? W końcu przecież to tylko małe słodkie buteleczki od lakierów otoczone błyskiem i sercami 🙂 Macie jakieś swoje pewne połączenia kolorystyczne, czy też wzory? Ja często przed dużymi wydarzeniami tracę wenę i nie wiem co zmalować, nie raz połączenie takich kolorów ze stemplem i błyskiem uratowało mi tyłek w ostatniej chwili 🙂 

lakiery-na-paznokciach-zdobienie-na-meet-beauty-nailac-179-neo-nail-juicy-lime-stempel-b-loves-plates-rainbows-and-unicorns-Lakierowniczka

26 komentarzy do “Lakiery na paznokciach?

  1. Bardzo ładne! na co dzień jak najbardziej 🙂 ja zawsze szukam w internecie fajnych pomysłów choć często wychodzi zupełnie coś innego:) mam ulubione kolory ale fajnie też poszaleć i wybrać coś innego 😀 pozdrawiam! 🙂

  2. Bardzo podobają mi się Twoje paznokcie, ja nawet nie umiem nadać właściwego kształtu swoim , które ostatnio zaskakują mnie. mocno się utwardziły mimo, że właściwie niczego nie zmieniłam. przestały się łamać/ rozdwajać i urosły. pomaluję je dopiero gdy dojdzie lampa

    1. Zregenerowały się, a to super! ☺ co do kształtu ja ciągle skaczę między migdalkiem, a kwadratowym?

  3. Uwielbiam stemple 🙂 można dzięki nim wyczarować szybko naprawdę fajne zdobienie 😉

  4. Jest to taka zabawna stylizacja – dla lakieromaniaczki jak najbardziej 🙂 W salonach pewnie nie byłby to popularny wzór 😀

    1. Bardzo możliwe, w sumie jeszcze nikomu nie robiłam wzory lakierów na paznokciach ?

    2. Gratuluje wygrania konkursu 😉 wzorek fajnie się prezentuje

  5. Mani, które w 100% do Ciebie pasuje 😉 Zresztą do każdej z nas, która ma „jobla” ma punkcie lakierów 😀 Sama w tym tygodniu na pewno będę stemplować ten wzór, ale o tym jeszcze nie dziś 😀

    1. O to mega się wpasowałam z terminem, czekam na Twój pomysł ☺

  6. Mnie osobiście bardzo podoba się takie połączenie 🙂 Ja to chyba w ostatniej chwili postawiłabym na klasykę, czyli czerwień i na tym by się skończyło haha 😉

    1. Ja jako blogerka paznokciowa chyba w gładkich paznokciach wyglądałaby wręcz dziwnie na takim wydarZeniu?

  7. Piękne pazurki i gratuluję wygranej! U mnie były kwiaty, ale często też tracę wenę przed ważnymi wydarzeniami 😀

  8. Genialnie to wygląda!

  9. Taki wzorek idealnie odzwierciedla Twoją pasję 😀 Super wyszły te buteleczki, widać, że wzorek bardzo ładnie się odbił 🙂

  10. Bardzo fajne połączenie :). W oko wpadła mi ta limonka, muszę się za nią rozejrzeć 🙂

    1. Ja bardzo lubię limonki, pasują do wielu innych kolorów ?

  11. świetny fiolet i ta limonka, wzór również elegancki

  12. Zakochałam się w tej stylizacji, uwielbiam taki kształt paznokci <3 i oczywiście super kolorki 🙂

  13. Sam wzór jest uroczy i prezentuje się naprawdę super, ale… Moje serducho skradły te błyszczące pazurki z mieniącymi się drobinkami. *.*

  14. Bardzo ładne połączenie kolorystyczne i Wzorek wyszedł dość precyzyjnie przyznaje 🙂

  15. Jakie magiczne te zdobienia… poczułam się naprawdę oczarowana. Zestawienie kolorków urocze.

  16. Jakie urocze! Nie pomyślałabym, żeby na paznokciach umieścić wzór lakierów. Super pomysł 🙂 A ta holo mgiełka pięknie wygląda. I znowu kusisz mnie tą płytką do stempli 🙂

  17. Świetne połączenie kolorów, a wzorek bardzo oryginalny 🙂

  18. Gratuluje wygrania konkursu 🙂 wzorek fajnie wygląda

  19. Nie miałam jeszcze hybrydy od Nailac dlatego muszę wypróbować. Jeśli chodzi o pazurki to bardzo fajnie wyszło i pasują na taką okazję 🙂

    1. Bardzo fajnie kryją te z Nailaca☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *