Przedłużanie tipsami elastycznymi Nails Company Flexi tips

Jak zrobić przedłużanie tipsami? Na rynku pojawiły się nowe elastyczne tipsy do przedłużania paznokci. Szybka i prosta metoda na długie paznokcie. Dziś testujemy elastyczne tipsy Nails Company Flexi tips. Dlaczego wybrałam Nails Company? Po pierwsze to właśnie Wy najbardziej polecałyście mi właśnie tą firmę. Po drugie mają zestaw w przystępnej cenie, ponieważ opakowanie tipsów kosztuje 49,90 zł za 240 sztuk.

Czego potrzebujemy żeby zrobić przedłużanie tipsami?

  • elastyczne tipsy – ja wybrałam Nails Comapny Flexi Tips Square
  • baza – wybierajcie tą, którą poleca producent – Nails Company Repair Base Clear
  • preparat odtłuszczający i odwadniający – Indigo Cleaner
  • preparat wzmacniający przyczepność – Nails Company Ultra Bond

Wybrałam kształt Nails Company Flexi tips Square, dlaczego kwadraty? Do wyboru było kilka kształtów: migdałek, owal, balerina i kwadrat. Owal i kwadrat są krótsze, a migdałek i balerina dłuższe. Ja wybrałam kwadraty. Wybór mało oczywisty, ale już Wam mówię dlaczego postawiłam na kwadratowe tipsy. Z kwadratu można zrobić każdy kształt. Można opiłować go na migdałek, owal i balerinę. Więc wybierając jeden kształt mogę zrobić dowolny. Po tej informacji zgodziłyście się ze mną, że kwadrat to najlepszy wybór.

Jak przykleić tipsy do paznokcia?

Metoda jest bardzo prosta, przyklejamy tipsy przy użyciu elastycznej bazy. Nails Company do swoich tipsów zaleca bazę Repair base i właśnie taką w kolorze przezroczystym dzisiaj testuję.

Czym różnią się nowe elastyczne tipsy od poprzednich tipsów?

Po pierwsze nowe tipsy są cienkie i bardzo elastyczne, dzięki czemu dobrze „pracują” na płytce. Po drugie jest zupełnie inna metoda aplikacji, nie mamy tutaj kleju! Tipsy przyklejamy do płytki za pomocą bazy hybrydowej. Trzecia różnica, tych tipsów nie trzeba uzupełniać ani budować żelem. Aplikujemy tips i na to od razu kolor.

Czy elastyczne tipsy można uzupełniać?

Oczywiście, że tak. Przy zmianie stylizacji ściągamy kolor i wykonujemy uzupełnienie. Najlepiej wykonać je twardym polimerem, czyli żelem lub akrylo-żelem. Postępujemy jak przy każdym innym uzupełnieniu przedłużenia.

Czy trzeba mieć małą lampę do utwardzania?

Pewnie część z Was zdziwi widok małej lampki, czy jest ona niezbędna? Nie jest niezbędna, ale jest niezwykle pomocna. Do czego? Gdy zaaplikujemy tipsa z bazą na paznokieć, to przytrzymujemy delikatnie i „przymrażamy” małą lampką. Dzięki temu tips „chwyci”. Co ważne, po takim „przymrożeniu” koniecznie trzeba włożyć paznokcie do lampy na pełne utwardzanie.

Czy trwałe jest przedłużanie tipsami?

Odpowiedź, której nigdy nikt nie chce słyszeć – to zależy. Od czego? Dla każdego, coś innego. Trzeba dobrać odpowiednią metodę przedłużania do swojej płytki paznokcia, wykonywanego zawodu i wielu innych parametrów. Oczywiście trzeba próbować i testować coś idealnego dla siebie.

przedluzanie-tipsami-tipsy-flexi-tips-nails-company-tips-extension-long-nails-Lakierowniczka
przedluzanie-tipsami-tipsy-flexi-tips-nails-company-tips-extension-long-nails-Lakierowniczka

Leave a Reply