Szkolenie kwiaty 3D

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Szkolenie kwiaty 3D to wyjątkowe i niepowtarzalne szkolenie, które nauczy Ciebie wykonywania przepięknych kwiatowych zdobień. Technika ta jest nowa, niespotykana i daje ogromne możliwości. Dodatkowo opanowanie tej techniki pracy pozwoli Ci na wykonywanie zdobień 3D na paznokciach również w innych motywach. 

Gdzie wykorzystać zdobienia z szkolenie kwiaty 3D?

Przede wszystkim chodzi o możliwość ozdabiania swoich paznokci i paznokci klientek. Tworzenie pięknych i nietuzinkowych stylizacji. Jednak takie kwiaty 3D to nie tylko przepiękne zdobienia! To również idealny motyw na uzupełnienie Twojego portfolio – zarówno tego domowego/salonowego jak i…. internetowego! Zdobienia 3D przyciągną nowe klientki oraz obserwatorki na Twoje media społecznościowe. Jesteś prawdziwą artystką? Takie kwiaty pozwolą Tobie wyrazić siebie i wyżyć się artystycznie! Do tego są świetną okazją do kreatywnego ćwiczenia dłoni 

Czego nauczy Cię szkolenie kwiaty 3D?

MODUŁ 1 Wstęp i produkty do wykonania zdobienia

Zaczniemy od najważniejszej rzeczy, które niezbędna jest do wykonania tego zdobienia – dobór produktów i akcesoriów. Pokażę Tobie co wybrać, na co zwrócić uwagę i dzięki czemu powstaną nasze kwiaty 3D. Bardzo ważne jest również dopasowanie odpowiednich produktów do pracy w zależności od efektu jaki chcesz osiągnąć, ale również warunków w jakich eksploatujesz swoje paznokcie. Przetestowałam ogrom połączeń i przekażę Tobie gotowe rozwiązania w szkoleniu.

MODUŁ 2 Instruktaż wykonania zdobień na wzornikach

Krok po kroku pokażę Tobie jak wykonać takie kwiaty 3D i prawidłowo zaaplikować je na paznokciach. Wykonamy stylizację przy użyciu różnych produktów. Powstaną dwie wersje wykończenia i kolorystyki – jednak podczas szkolenia zobaczysz więcej różnych inspiracji. 

MODUŁ 3 Wykonanie zdobienia na dłoni

Warto również przełożyć wykonanie takiej stylizacji na nasze dłonie. Dlatego w tym module pokażę Tobie jak wykonać prawidłowo kwiaty 3D na Twoich paznokciach. Będzie to okazja do poznania moich trików i ważnych aspektów, które są niezbędne do powstania pięknej i trwałej stylizacji. 

MODUŁ 4 Zakończenie i Q&A

Technika kwiatów 3D jest nietypowa, mało spotykana, stąd też możesz mieć pytania. Na najczęściej padające odpowiedzi udzielam w panelu Q&A w ostatnim module. Pamiętaj jednak, że jako moja kursantka masz stałą możliwość kontaktu ze mną i rozwiewania wszelkich wątpliwości. 

Czas dostępu i certyfikat

Po jego zakupie otrzymasz dostęp do szkolenia na 6 miesięcy i możesz dowolną ilość razy odtwarzać to szkolenie, więc nie przegapisz żadnego szczegółu. Dodatkowo otrzymasz certyfikat po ukończeniu szkolenia oraz przygotowaniu i przesłaniu do mnie swojej pracy. Przejdź do platformy szkoleniowej: KLIK!

Poznaj szczegóły o szkoleniu w moim filmie na YouTube – KLIK!

Show More

Course Content

Wstęp

  • Czym wykonać kwiaty?
    04:42

Jakie wzory wybierac?

Instruktaż wykonania krok po kroku

Przydatne triki

Linki do form

Zakończenie

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet