1/2021 „MOTYL” + ZASADY – Projekt #Lakierowniczkainspiruje

Zapraszam Was do wzięcia udziału w świetnym projekcie, który pozwoli Wam podszkolić swoje umiejętności związane ze zdobieniami. Nauczycie się dzięki niemu jak malować zdobienia i odważycie spróbować czego nowego. Dodatkowo gwarantuje to nam świetną zabawę. To chyba żal nie skorzystać? ;D W dzisiejszym wpisie pojawi się już pierwsze wyzwaniemotyl! Jednak zacznijmy od początkowych zasad, żebyście wiedziały jak to będzie wyglądać i jak wziąć udział w tym wyzwaniu ;).

Zasady Projektu #Lakierowniczkainspiruje

Co czwartek na moim kanale YouTube pojawi się nowy film z wyzwaniem i określoną tematyką. Zaprezentuję Wam krok po kroku wykonanie mojej wersji. Następnie macie 6 dni – do środy włącznie na zmalowanie swojej wersji i dodanie jej na insta używająć #Lakierowniczkainspiruje. Ja w każdy czwartek będę wrzucać na moje instastory wszystkie prace z wyzwania jako takie podsumowanie i…. ruszamy z kolejnym wyzwaniem! Na filmie trochę też opowiedziałam o zasadach, jeżeli to będzie dla Was bardziej przystępna wersja ;). Wszystkie filmy będą lądować na Playliście o nazwie ,,Projekt #Lakierowniczkainspiruje„.

Pierwsze wyzwanie – MOTYL

Przy wyzywaniu ze zdobieniami przyda się zajrzeć do wpisu o pędzelkach do zdobień. O projekcie nie będę się w następnych wpisach rozpisywać, bo te wpisy będą miały na celu raczej tylko przypomnienie i zaproszenie na kolejne wyzwanie. No dobra, to pędzle w dłoń i lecimy z tematem :).

Do projektu użyłam koloru żółtego 243 Lizbona oraz 204 Swallow. Przyda się również top Rose Unicorn żeby nadać błysku i czarny spider gel do malowania konturów naszego motyla. Przypominam, że na produkty Słowianka mamy kod rabatowy „lakier10” – daje 10% rabatu + produkt gratis do każdego zamówienia.

Leave a Reply