Opublikowano 46 komentarzy

Aztek! :)

Jak ja lubi臋 takie wzory! Mixy z wstawkami azteckimi i niezast膮piony piasek! 馃槈
Lubicie takie po艂膮czenie, czy jest dla was zbyt odwa偶ne? 馃槈
Facebook: KLIK
Instagram: KLIK






Paznokcie: moje
Lakiery: malinowy Cleme Louise, 偶贸艂ty Cleme Elvire, bia艂y Simple Beauty 40, 
czarny piasek Golden Rose 60, czarny Venita

46 komentarzy do “Aztek! :)

  1. Bardzo fajny pomys艂 na mani 馃檪

  2. wszystko razem mo偶e troche odwaznie, ale jakby zostawi膰 takie jeden, czy dwa pazurki to bardzo w moim stylu;)

  3. Ja lubi臋,cho膰 cz臋sto ich nie robi臋 馃檪 Twoje mi si臋 bardzo podobaj膮 馃檪

  4. Dla mnie aztecki wzorek na bia艂ym tle wygl膮da super 馃檪

  5. Bardzo mi si臋 podoba 馃檪 jak bym umia艂a to z pewno艣ci膮 bym sobie zrobi艂a 馃檪

    1. Nic trudnego, to tylko kilka kresek! 馃槈 Dzi臋kuj臋 bardzo 馃檪

  6. Bardzo minimalistyczny wz贸r daje najlepsze efekty. Podoba si臋!

  7. Ja lubi臋 odwa偶ne po艂膮czenia, a pewnie pracy jest du偶o przy takich wzorkach, hm? 馃槈

    1. Wcale nie prawda! Chwila moment i kreseczki s膮! 馃檪

    2. Oj u mnie to pewnie kilka pr贸b by si臋 przyda艂o 馃榾

    3. Kwestia wprawy my艣l臋, ja ca艂y czas staram si臋 膰wiczy膰 馃檪

  8. 艢wietne zdobienie! Uwielbiam azteckie motywy 馃檪

  9. wow, jakie pi臋kne paznokcie, bardzo estetycznie wykonane

  10. osh Ty, alez Ci wszy艂y super linie u mnie zawsze ko艅czy si臋 na zygzakach, ten czarny z brokatem genialny, szuka艂am takiego, 偶eby si臋 dobrze mieni艂.

    1. Nad liniami ca艂y czas pracuje! ;d a Czarny to piasek z Golden Rose, jest cudowny i 艣wietnie si臋 mieni 馃槈

  11. Wygl膮da cudnie 馃檪 Oczywi艣cie, 偶e lubimy 馃檪

  12. super delikatnie i bardzo efektownie 馃檪

  13. Mani super 馃槈 ja mam problem zawsze 偶eby proste kreski wysz艂y; praw膮 r臋k膮 jeszcze spoko, ale lew膮 masakra , zdecydowanie wol臋 kwiatki malowa膰 i kropki 馃槈 hihi

    1. Oj kochana Tobie na pewno wysz艂yby o wiele 艂adniejsze ni偶 mi! 馃檪

  14. Ten czarny piasek wygl膮da ca艂kiem nie藕le 馃檪

  15. lubi臋 azteckie pazurki 馃檪 super

  16. 艣wietne paznokietki 馃檪

  17. 艣wietne zdobienie 馃檪

  18. Czarny piasek jest mistrzowski !! :*

  19. genialne! te偶 mam ten piasek i go uwielbiam 馃檪

    1. Ja og贸lnie uwielbiam piaski, ale ten jest pi臋kny, jeden z moich ulubionych 馃檪

  20. Cudowne s膮 ^^ podoba mi si臋 ten wzorek ^_^
    blog-kilk

  21. Jak dla mnie ekstra! Za odwa偶nie zdecydowanie nie. Oryginalnie i weso艂o. Super po艂膮czenie.

    1. Ciesze si臋 bardzo, 偶e si臋 Tobie podoba 馃檪

  22. bardzo fajnie to razem wygl膮da 馃檪

  23. Pi臋knie zdolna jeste艣 !!!! ja tak nie umiem Pozdrawiam serdecznie ! 馃檪
    Zapraszam do mojego artystycznego 艣wiata !

    1. Dzi臋kuj臋 kochana 馃槈 Na pewno potrafisz jeszcze wi臋cej 馃槈

  24. 艣wietne wzorki! chcialabym sama miec cierpliwo艣c i talent do zdobienia paznokci:)
    sandicious

    1. Dzi臋kuj臋 馃檪 takich zdobie艅 mo偶na si臋 nauczy膰, ale cierpliwo艣膰 si臋 przydaje 馃檪

  25. sliczne paznokcie Kochana ;** ja do aztekow zbieram sie i zbieram.. i zbiore sie kiedys w koncu 馃槈

  26. Pi臋kne! Sama bym sobie takie zmalowa艂a, ale niestety nie umiem 馃榾

    1. Oj na pewno potrafisz! Wystarczy po艣wi臋ci膰 chwilk臋 馃檪

  27. jak zawsze rewelacyjnie 馃槈

  28. 艢wietne pazurki, a偶 sama wypr贸buj臋 je u siebie!

  29. U mnie w paznokciach nie ma czego艣 takiego jak "za odwa偶ne" 馃槢 jedynie niekt贸rzy ludzie s膮 za ma艂o tolerancyjni na paznokciowe fanaberie 馃槢

    1. O i to mi si臋 podoba 馃榾 ja na paznokciach mia艂am ju偶 mn贸stwo rzeczy i dla mnie nie ma nic niemo偶liwego 馃榾

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *