
Jak ja lubi臋 takie wzory! Mixy z wstawkami azteckimi i niezast膮piony piasek! 馃槈
Lubicie takie po艂膮czenie, czy jest dla was zbyt odwa偶ne? 馃槈
Facebook: KLIK
Instagram: KLIK
Paznokcie: moje
Lakiery: malinowy Cleme Louise, 偶贸艂ty Cleme Elvire, bia艂y Simple Beauty 40,
czarny piasek Golden Rose 60, czarny Venita







Bardzo fajny pomys艂 na mani 馃檪
wszystko razem mo偶e troche odwaznie, ale jakby zostawi膰 takie jeden, czy dwa pazurki to bardzo w moim stylu;)
Ja lubi臋,cho膰 cz臋sto ich nie robi臋 馃檪 Twoje mi si臋 bardzo podobaj膮 馃檪
Sa sliczne! 馃檪
http://pearlinfashion.blogspot.com
Pi臋knie:)
Dla mnie aztecki wzorek na bia艂ym tle wygl膮da super 馃檪
Bardzo mi si臋 podoba 馃檪 jak bym umia艂a to z pewno艣ci膮 bym sobie zrobi艂a 馃檪
Nic trudnego, to tylko kilka kresek! 馃槈 Dzi臋kuj臋 bardzo 馃檪
Bardzo minimalistyczny wz贸r daje najlepsze efekty. Podoba si臋!
Ja lubi臋 odwa偶ne po艂膮czenia, a pewnie pracy jest du偶o przy takich wzorkach, hm? 馃槈
Wcale nie prawda! Chwila moment i kreseczki s膮! 馃檪
Oj u mnie to pewnie kilka pr贸b by si臋 przyda艂o 馃榾
Kwestia wprawy my艣l臋, ja ca艂y czas staram si臋 膰wiczy膰 馃檪
艢wietne zdobienie! Uwielbiam azteckie motywy 馃檪
wow, jakie pi臋kne paznokcie, bardzo estetycznie wykonane
osh Ty, alez Ci wszy艂y super linie u mnie zawsze ko艅czy si臋 na zygzakach, ten czarny z brokatem genialny, szuka艂am takiego, 偶eby si臋 dobrze mieni艂.
Nad liniami ca艂y czas pracuje! ;d a Czarny to piasek z Golden Rose, jest cudowny i 艣wietnie si臋 mieni 馃槈
Wygl膮da cudnie 馃檪 Oczywi艣cie, 偶e lubimy 馃檪
super delikatnie i bardzo efektownie 馃檪
Mani super 馃槈 ja mam problem zawsze 偶eby proste kreski wysz艂y; praw膮 r臋k膮 jeszcze spoko, ale lew膮 masakra , zdecydowanie wol臋 kwiatki malowa膰 i kropki 馃槈 hihi
Oj kochana Tobie na pewno wysz艂yby o wiele 艂adniejsze ni偶 mi! 馃檪
Ten czarny piasek wygl膮da ca艂kiem nie藕le 馃檪
lubi臋 azteckie pazurki 馃檪 super
艣wietne paznokietki 馃檪
艣wietne zdobienie 馃檪
Czarny piasek jest mistrzowski !! :*
genialne! te偶 mam ten piasek i go uwielbiam 馃檪
Ja og贸lnie uwielbiam piaski, ale ten jest pi臋kny, jeden z moich ulubionych 馃檪
Cudowne s膮 ^^ podoba mi si臋 ten wzorek ^_^
blog-kilk
Jak dla mnie ekstra! Za odwa偶nie zdecydowanie nie. Oryginalnie i weso艂o. Super po艂膮czenie.
Ciesze si臋 bardzo, 偶e si臋 Tobie podoba 馃檪
bardzo fajnie to razem wygl膮da 馃檪
Pi臋knie zdolna jeste艣 !!!! ja tak nie umiem Pozdrawiam serdecznie ! 馃檪
Zapraszam do mojego artystycznego 艣wiata !
Dzi臋kuj臋 kochana 馃槈 Na pewno potrafisz jeszcze wi臋cej 馃槈
艣wietne wzorki! chcialabym sama miec cierpliwo艣c i talent do zdobienia paznokci:)
sandicious
Dzi臋kuj臋 馃檪 takich zdobie艅 mo偶na si臋 nauczy膰, ale cierpliwo艣膰 si臋 przydaje 馃檪
sliczne paznokcie Kochana ;** ja do aztekow zbieram sie i zbieram.. i zbiore sie kiedys w koncu 馃槈
Pi臋kne! Sama bym sobie takie zmalowa艂a, ale niestety nie umiem 馃榾
Oj na pewno potrafisz! Wystarczy po艣wi臋ci膰 chwilk臋 馃檪
jak zawsze rewelacyjnie 馃槈
pi臋kne paznokcie <3
Wysz艂o Ci 艣licznie 馃檪
Zapraszam do mnie–>KLIK
艢wietne pazurki, a偶 sama wypr贸buj臋 je u siebie!
super pazurki 馃榾
U mnie w paznokciach nie ma czego艣 takiego jak "za odwa偶ne" 馃槢 jedynie niekt贸rzy ludzie s膮 za ma艂o tolerancyjni na paznokciowe fanaberie 馃槢
O i to mi si臋 podoba 馃榾 ja na paznokciach mia艂am ju偶 mn贸stwo rzeczy i dla mnie nie ma nic niemo偶liwego 馃榾