
…. s膮 w kropeczki! I to chwal膮 sobie! 馃檪
Dzisiaj pazurki z biedroneczkami!
Jak uwa偶acie, propozycja dla nastolatek, czy nie tylko?
Tym razem na pazurkach pani Basi! 馃檪
Paznokcie: pani Basia
Lakiery: 偶贸艂ty Bell, czerowny Oriflame 23459.1, czarny Trend






Bardzo fajne te biedroneczki 馃檪
Nie tylko! Zw艂aszcza je艣li nosz膮cemu si臋 podoba:)
Nie tylko! Zw艂aszcza je艣li nosz膮cemu si臋 podoba:)
smieszne – super 馃檪
Bardzo lubi臋 biedronki, tylko nie te zmutowane z Chin :D. Mani bardzo mi si臋 podoba i uwa偶am, 偶e nie tylko dla nastolatek :).
ale s艂odkie biedroneczki ^^
Biedronki s膮 bardzo uniwersalne i pasuj膮 ka偶dej z nas:D
super
I艣cie wiosenne mani <3
艂adnie:)
Bardzo fajne, ale u mnie w pracy chyba by umarli 馃檪 Wi臋c jak dla mnie – zdecydowanie dla nastolatek 馃檪
艢liczne <3
Aleee zajebisteeee! :D:D
ale pi臋kne biedroneczki 馃槈
Boskie 馃檪
Je艣li blog Ci si臋 spodoba- zaobserwuj, z przyjemno艣ci膮 si臋 odwdzi臋cz臋. 馃槈
Wiosenne biedroneczki w kropeczki 馃榾 艢licznioszki
s艂odko hehe ;D
ale uroczo i wiosennie 馃檪 ! pi臋kne
Bardzo, bardzo mi si臋 podoba 馃檪 Mi by raczej z tak膮 staranno艣ci膮 biedronka nie wysz艂a…
Przy okazji zapraszam do siebie – z okazji urodzin mojego bloga wielkie urodzinowe rozdanie o warto艣ci ponad 250 z艂otych. W rozdaniu wybierasz co wygrywasz – mo偶e si臋 skusisz? Pozdrawiam!
S膮 urocze 馃榾
s膮 takie urocze :3
Fajny pomys艂 馃檪 Uwa偶aj na sk贸rki przy malowaniu! 馃檪
jakie s艂odkie 馃檪
艣wietnie 馃檪