Opublikowano 22 komentarze

Biedroneczki….

…. s膮 w kropeczki! I to chwal膮 sobie! 馃檪
Dzisiaj pazurki z biedroneczkami!
Jak uwa偶acie, propozycja dla nastolatek, czy nie tylko? 
Tym razem na pazurkach pani Basi! 馃檪
Paznokcie: pani Basia
Lakiery: 偶贸艂ty Bell, czerowny Oriflame 23459.1, czarny Trend

22 komentarze do “Biedroneczki….

  1. Bardzo fajne te biedroneczki 馃檪

  2. Nie tylko! Zw艂aszcza je艣li nosz膮cemu si臋 podoba:)

  3. Nie tylko! Zw艂aszcza je艣li nosz膮cemu si臋 podoba:)

  4. smieszne – super 馃檪

  5. Bardzo lubi臋 biedronki, tylko nie te zmutowane z Chin :D. Mani bardzo mi si臋 podoba i uwa偶am, 偶e nie tylko dla nastolatek :).

  6. ale s艂odkie biedroneczki ^^

  7. Biedronki s膮 bardzo uniwersalne i pasuj膮 ka偶dej z nas:D
    super

  8. 艂adnie:)

  9. Bardzo fajne, ale u mnie w pracy chyba by umarli 馃檪 Wi臋c jak dla mnie – zdecydowanie dla nastolatek 馃檪

  10. 艢liczne <3

  11. Aleee zajebisteeee! :D:D

  12. ale pi臋kne biedroneczki 馃槈

  13. Boskie 馃檪

    Je艣li blog Ci si臋 spodoba- zaobserwuj, z przyjemno艣ci膮 si臋 odwdzi臋cz臋. 馃槈

  14. Wiosenne biedroneczki w kropeczki 馃榾 艢licznioszki

  15. ale uroczo i wiosennie 馃檪 ! pi臋kne

  16. Bardzo, bardzo mi si臋 podoba 馃檪 Mi by raczej z tak膮 staranno艣ci膮 biedronka nie wysz艂a…
    Przy okazji zapraszam do siebie – z okazji urodzin mojego bloga wielkie urodzinowe rozdanie o warto艣ci ponad 250 z艂otych. W rozdaniu wybierasz co wygrywasz – mo偶e si臋 skusisz? Pozdrawiam!

  17. Fajny pomys艂 馃檪 Uwa偶aj na sk贸rki przy malowaniu! 馃檪

  18. jakie s艂odkie 馃檪
    艣wietnie 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *