Biedronka bazy kauczukowe Niuqi

Nie było planu zakupu tych baz, ale ilość waszych próśb wszystko zmieniała ;D. Przez pewien okres czasu było to pytanie numer jeden, więc postanowiłam wybrać się do Biedronki i kupić chociaż jedną. Biedronka bazy kauczukowe Niuqi oferuje w 4 różnych kolorach. Opakowanie nie pozwoliło mi wybrać jednej, czy też dwóch konkretnych kolorów. W momencie, gdy zobaczyłam ich cenę zrozumiałam, że nie ma co za dużo się zastanawiać, biorę wszystkie 4! Dziś zamierzam Wam pokazać jak się prezentują i jakie jest moje pierwsze wrażenia na ich temat :).

Cena i dostępność- Biedronka

Zaczniemy może od kilku podstawowych elementów, które pewnie Was bardzo zainteresują. Numer jeden to cena! Tu uwaga, bo może ona Was nieco zadziwić, szczególnie gdy popatrzymy na ceny tego typu baz na rynku. Za buteleczkę stosunkowo małą, ponieważ ma 5ml, zapłacimy 12,99 zł. Chyba już teraz nie muszę wyjaśniać, dlaczego zdecydowałam się na całą czwórkę? ;D. No dobra, kolejna sprawa to dostępność, możecie je kupić w Biedronce. Czy w każdej? Na to pytanie nie umiem Wam odpowiedzieć, aczkolwiek jak na razie nie miałam z tym żadnego problemu. Nie wiem, czy wkroczyły one na stałe w ofertę, czy to tylko edycja limitowana. Jeżeli chodzi o kolory i cechy produktu, to o tym za chwilę.

Dostępne 4 kolory

Biedronka bazy kauczukowe Niuqi ma w sprzedaży w 4 różnych kolorach, a właściwie odcieniach. Wszystkie one mają kolor jasny, wręcz nude, różnią się właściwie tylko odcieniem. Tak więc mamy kolory: Peach, Beige, Natural oraz Pink. Możecie zobaczyć jak wyglądają i czym się różnią na zdjęciach, mam nadzieję, że to trochę Wam rozjaśni wybór.

Pierwsze wrażenie

Zaczniemy od opakowania, bo to jako pierwsze rzuca nam się w oczy. Ogólnie jest dość proste, buteleczka szklana w owalnym kształcie i w kolorze czarnym. O posiadanym kolorze informuje nas nazwa na buteleczce oraz odcień nakrętki. Tu można by nieco ulepszyć oznaczenie, ale wiecie, że lubię się tego czepiać. Sprawa pierwsza na nakrętce mamy plastikowy, przezroczysty element, który powinien służyć jako znacznik koloru widoczny, gdy patrzymy na buteleczkę od góry (chociażby w szufladzie). Sama nazwa jest okej w przypadku 4 kolorów, jednak gdy będzie ich znacznie więcej to oznaczenie nie będzie już tak przydatne.

Dobra, bo się rozpisałam o opakowaniu, ale co dalej? Jeżeli chodzi o konsystencję, jest baaardzo gęsta. Właściwie jest to jedna z bardziej gęstych baz jakie mam. Jednak w przypadku takich baz, ja uznaję to jako zaletę. Żadnym z tych 4 kolorów nie osiągniemy pełnego krycia w przypadku dwóch warstw lakieru. Przyznam Wam, że mimo to mają one dobre krycie, bo efekt jest bardzo naturalny, można by się pobawić w uzyskanie pełnego krycia, prawdopodobnie już przy 3 warstwach. Pamiętajmy jednak, że to dodatkowy atut, bo nie jest to główne zadanie takiej bazy. Bazy te mają pełnić funkcję mocniejszych baz, tzw. baz budujących, co na pewno wypróbuję :).

Biedronka bazy kauczukowe Niuqi

Teraz już zapraszam Was na film, bo w nim poznacie więcej szczegółów, a przede wszystkim zobaczycie jak się pracuje tymi bazami.

6 komentarzy

 1. Drzemiace - Piękno

  17 września 2019 at 18:14

  Zastanawiałam się nad nimi, ale ostatecznie nie kupiłam i w sumie, szczerze mówiąc nie żałuję 😛

  1. Lakierowniczka

   23 września 2019 at 08:57

   Jak nie miałaś potrzeby nowej bazy to szkoda kupować na zapas, ale jeżeli ktoś szuka bazy no to zdecydowanie warto 🙂

 2. Jenovia Dżemson

  17 września 2019 at 21:42

  WOW! Nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Pozdrawiam!^^

  1. Lakierowniczka

   23 września 2019 at 08:57

   Istnieje i się super sprawdza 🙂

 3. Jagodowa

  18 września 2019 at 10:58

  Fajne byłoby porównanie tych baz z innymi dostępnymi na naszym rynku 🙂 trwałość, przedłużenie i nadbudowa podług np. Mega Base, Indigo lub czegoś z Semilac’a – myślę, że to wiele osób zainteresuje bo różnica w cenie jest spora 🙂

  1. Lakierowniczka

   23 września 2019 at 08:56

   Pomysł fajny, tym bardziej że część z nich już mam to będzie mi łatwiej 🙂

Leave a Reply