Opublikowano 19 komentarzy

Czerwone :)

Dzisiaj wpadam na szybko z czerwonymi pazurkami 馃檪
Takie skromne z delikatnymi ozdobami 馃槈
A je偶eli jeste艣cie ciekawi mojego kolejnego zdobienia to zagl膮dajcie na stron臋:
Paznokcie: pani Barbara
Lakiery: Vipera

19 komentarzy do “Czerwone :)

  1. 艢liczna czerwie艅, s膮 bardzo eleganckie.

  2. 艁adnie 馃檪

  3. 艂adny odcien 馃槈
    ja si臋 w艂asnie polubi艂膮m z lakierami vipery a tego nie mam;/

    1. Lakiery Vipery te偶 lubi臋, tylko mnie denerwuje, 偶e maj膮 takie du偶e buteleczki chocia偶 pojemno艣膰 jest normalna i mi si臋 nie mieszcz膮 w pojemniczkach ;D

  4. proste, a z efektem 馃槈

    Pozdrawiam serdecznie
    Anru 馃檪

  5. ladne paznokcie 馃檪
    obserwujemy? ;>

  6. Jeden z moim ulubionych odcieni 馃檪

  7. cudne, bardzo kobiece 馃檪

  8. Klasyka zawsze dobrze wygl膮da 馃檪

  9. Kobieco, efektownie a d偶ety dodaj膮 pazurkom charakteru 馃檪 Bardzo mi si臋 podoba.

  10. maj膮 co艣 w sobie!

  11. To dziwne, ale ja nie mam w swojej kolekcji czerwonego lakieru(:

  12. Bardzo 艂adny kolorek ; )

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *