Opublikowano 24 komentarze

Fioletowo-biało ;)

Dzisiaj zupełnie inny, nietypowy post 😉
Zapewne wiele z was gdy robi sobie wzorki sięga po czarny lakier, znacznie rzadziej sięgamy po biały.
Dlaczego? Może powodem nie jest to, że czarny lepiej pasuje, tylko nasze przyzwyczajenie?
Postanowiłam zrobić post, w który pokaże wam w ciekawym świetle biały kolor na wzorki 😉
Myślę, że wśród tej 10 znajdziecie coś dla siebie 😉
A więc zaczynamy, na podkład wzięłam lakier, który po prostu lubię– sino-koperkowy róż ;D
 Następnie nałożyłam na niego delikatnie błyszczący lakier, przy czym zrobiłam to w ten sposób: na pędzelek nabieramy malutko lakieru i ocieramy o brzeg buteleczki, tak że pędzelek jest prawie czysty i robimy poziome pasy na paznokciu 😉 Efekt:
Teraz przechodzimy do zdobień, a właściwie najpierw efekt końcowy:
Będzie tak

i tak 😀

Glitter to rozwiązanie dla osób nie lubiących kombinować
Paseczki, proste a efektowne 😉
Zakochana para, dla cierpliwych 😉
Serduszko, dla lubiących kropki 😉
Takie jakby etno 😉
Róże dla romantyków 😉
Kreski 
Drzewko, dla lubiących naturę 😉
Kroooopeczki 😉
Pękający 😉
A to nie wiem jak zrobiłam 😀 Samo się mi pokazało 😀
No to by było na tyle, trochę się tego nazbierało ;D
Jak wam się podoba tego typu post?
Które zdobienie wam wpadło w oko?
Spróbujecie jakieś wykonać? Jeżeli tak koniecznie pochwalcie się efektami 😉
Pamiętajcie, że możecie się ze mną kontaktować przez: Madzia95940@poczta.onet.pl

24 komentarze do “Fioletowo-biało ;)

  1. A mi najbardziej przypadły do gustu z glitterem 🙂

  2. Na tym sino-koperkowym rozu (:D) bialy wyglada zdecydowanie lepiej niz wygladalby czarny. Bardziej rzuca sie w oczy, tak mysle:)

  3. ale wspaniały marmurek Ci wyszedł z tych poziomych pasów z glitterem 😀

  4. a ja bardziej lubię właśnie białe zdobienia (tak na przekór wszystkim ;))
    jak dla mnie to rządzą kropeczki i glitter 😉

  5. podoba mi się wszystko z powyższego ;))

  6. zakochana para najbardziej mi się podoba 😉 super pomysły.

  7. świetne pomysly na wzory 🙂 w ogole kolor stanowiacy baze jest piekny

  8. Dziękuje ślicznie, świetne efekty! Najbardziej mi się podoba z delikatnie błyszczącym lakierem 🙂

  9. aaaaa ta zakochana para jest sweet 😀

  10. rewelacja jak zawsze zresztą ! rozpieszczasz wzorkami i pomysłami ! =)

  11. Zakochana para to majstersztyk! 🙂

  12. Świetne pazurki !

    i świetny blog 🙂 – obserwuję !
    zapraszam również do siebie , pozdrawiam 🙂
    hypnotizingfashion.blogspot.com

  13. bardzo ajnie to wyglada!
    masz Kochana zdolnosci, taką parę zakochanych zrobić <3

  14. Świetne połączenie – genialne wzorki ♥

    Pozdrawiam i zapraszam do siebie 🙂

  15. zakochana para jest mega, ale nie zdołam zrobić ;O

  16. piekny kolorek a co do zdobienia to świetnie ci wyszlo

  17. Świetny odcień różu!! A Ty skąd jesteś?

  18. motyw genialny amm fiola na punkcie pazurkow drazni mnie tylko ze ten na kciuku ma taki ksztalt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *