Gotowy ZESTAW STARTOWY do paznokci, czy kupowanie KAŻDEGO PRODUKTU osobno?

Wybrać odpowiedni zestaw startowy do paznokci to nie takie łatwe zadanie. Na rynku mamy dostępny szereg gotowych zestawów do hybrydy. Istnieje również możliwość samodzielnego komponowania zestawu startowego i kupowanie każdego z produktów osobno. Dziś opowiem Wam, która z opcji jest lepsza? Dlaczego? Dla kogo? Te wszystkie wątpliwości rozwieje film, do którego link znajdziecie poniżej. Pojawi się również odpowiedź na pytanie co musi być w zestawie startowym? Jakie podstawowe produkty musi zawierać taki zestaw?

Gotowy ZESTAW STARTOWY do paznokci, czy kupowanie KAŻDEGO PRODUKTU osobno?

Odpowiedź jest prosta – to zależy. Moim zdaniem gotowy zestaw startowy to dobry wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę, nie znają swoich potrzeb oraz rynku lub gdy kupują zestaw na prezent dla kogoś bliskiego. Jednak jeżeli macie chęci i trochę czasu, to zdecydowanie warto samodzielnie stworzyć zestaw startowy i każdy z produktów dobrać indywidualnie do własnych potrzeb. Tutaj pomocne będą filmy na moim kanale, które mówią o tym jakie konkretnie produkty wybrać. Poniżej kilkając w nazwę produktu przeniosę Was do odpowiedniego filmu ;). Ważna podpowiedź, jeżeli wybieracie swój pierwszy zestaw startowy, korzystajcie z marek dostępnych na polskim rynku. Zaczynajcie na małej ilości, ale dobrych produktów. Dzięki temu będziecie wiedzieć, że ewentualne niedoskonałości można nadrobić ćwiczeniami, a nie szukać kolejnych produktów niewiadomego pochodzenia ;). W tym przypadku zdecydowanie mniej, znaczy więcej.

Co musi być w zestawie startowym?

 1. Lampa – najważniejszy element zestawu
 2. Baza – podstawa, mająca bezpośredni kontakt z płytką
 3. Top – nadaje błysku i trwałości
 4. Kolor – na początek wystarczy 1-3 kolory
 5. Cleaner – odtłuszcza i przygotowuje płytkę
 6. Aceton / remover (do usuwania hybrydy)
 7. Pilnik i polerka
 8. Drewniany patyczek
 9. Waciki bezpyłowe
 10. Primer bezkwasowy (opcjonalnie)

Żeby być na bieżąco z nowymi produktami, warto śledzić serię nowości na rynku, która pojawia się regularnie co miesiąc na moim blogu oraz kanale YouTube. Więc wiecie już, którą z opcji wybrać, teraz tylko wystarczy znaleźć idealne rozwiązanie. Jak dobrać takie produkty? Na koniec pytanie, chcecie materiał o tym jak skomponować samodzielnie swój pierwszy zestaw do paznokci hybrydowych?

Gotowy ZESTAW STARTOWY do paznokci, czy kupowanie KAŻDEGO PRODUKTU osobno

1 Comment

 1. Królowa Karo

  9 sierpnia 2023 at 17:20

  Ja zaczynałam od zestawu startowego, a potem moja kolekcja systematycznie się rozbudowywała 🙂

Leave a Reply