Opublikowano 28 komentarzy

Gradientowo ;)

Ostatnio by艂o w poziomie g膮beczk膮, dzisiaj w pionie p臋dzelkiem 馃槈
Kt贸ra wersja bardziej do was przemawia? 馃檪
Pewnie zauwa偶yli艣cie r贸wnie偶 zmiany na moim blogu!
Ja ci膮gle si臋 zachwycam, a to wszystko dzi臋ki Ani 馃檪
Dzi臋kuj臋 kochana! <3

Paznokcie: Jola Sz.
Lakiery hybrydowe: koralowy Semilac 038 (Coral beach), 
czerwony Semilac 062 (Poppy red), bordowy Semilac 071 (Deep red)

28 komentarzy do “Gradientowo ;)

  1. Powiem Ci, 偶e takiego gradientu jeszcze nie widzia艂am 馃檪

  2. Ty wiesz jak ja lubi臋 czerwono艣ci 馃槈 fajny gradient 馃槈

  3. wygl膮da to naprawd臋 ciekawie 馃檪

  4. wygl膮daj膮 swietnie musze na moich spr贸bowa膰:)

  5. Czerwie艅 jest zawsze trendy! 馃榾 Super!

  6. Ta wersja chyba fajniejsza 馃檪

  7. aaale pi臋kne ! cudna czerwie艅!

  8. Fajne kolorki jednak gradient wole tradycyjny 馃槈

  9. bardzo podoba mi sie kszta艂t paznokcia 馃檪

  10. Wow super wysz艂o 馃檪

  11. faknie wyggl膮daj膮 i do tego czerwone 馃檪 a ja uwielbiam czerwie艅 馃檪

  12. pi臋kne paznokcie! 艁adny efekt.

  13. Mimo, 偶e ta forma r贸wnie偶 wygl膮da fajnie i ciekawie, to jednak zostan臋 wierna poziomym gradientom :]

  14. prosz臋 bardzo 馃槈 przyjemno艣膰 po mojej stronie ;*
    a pazurki bardzo okej, taki pionowy gradient tez jest fajny.

  15. Bloga masz bardzo przejrzystego wi臋c to na plus 馃檪

    1. Dzi臋kuj臋, bardzo mi mi艂o 馃槈

  16. Jak laczysz te kolory? Rozmazujesz jako艣 pedzelkiem? Hmm powiedz krok po kroku bo nie umiem sobie tego wyobrazi膰 馃槈

    1. W sumie to r贸偶nie bywa, tutaj akurat zrobi艂am 3 r贸wne pasy bordowy, czerwony i koralowy i wzi臋艂am zwyk艂y p臋dzelek i pionowymi ruchami zatar艂am granice 馃檪

  17. bardzo przyjemne dla oka 馃槈

  18. Podoba mi si臋 馃槈 jest oryginalnie ;))

  19. Zmiany Madzia na plus :* a gradient w pionie boski:) mam na takie zdobienie chrapk臋 馃槈

  20. genialne <3

    Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego tygodnia 馃檪
    Anru

  21. Przepi臋kne s膮 te pazurki.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *