Opublikowano 17 komentarzy

Granatowym wzorem :)

Dobrze wiecie jak kocham te odcienie 馃槈
Sp贸jrzcie na moje 3 propozycje odbijania granatowym lakierem 馃檪
Niezast膮piony jest dla mnie w tym wypadku Sally Hansen 460 Thinking of blue 馃檪

I co wy na to?
Macie swoje typy? 馃檪

17 komentarzy do “Granatowym wzorem :)

  1. 艢rodkowy podoba mi si臋 najbardziej 馃槈

  2. Pi臋kne propozycje: )

  3. Fajne, kwiatowe motywy zawsze mi si臋 podobaj膮 馃檪

  4. 艣wietnie odbija 馃檪 sama rozgl膮dam si臋 za granatem do stempli 馃槈

    1. Ja w sumie tak z g艂upoty spr贸bowa艂am nim stemplowania i idealnie si臋 sprawdzi艂 馃槈 a do tego 艣wietnie si臋 nim maluje normalnie, bo nie jest zbyt gesty, 艂adnie kryje i ma super p臋dzelek 馃槈

  5. Pierwszy wz贸r bardzo ciekawy, nietypowy. Pozosta艂e te偶 艂adne. Niebieskie najlepsze, ja lubi臋 te偶 Maltank臋 od CA – 艂adnie stempluje.

    1. Ja od CA mam tylko 1 lakier i do stemplowania si臋 nie nadaje 馃檨

  6. Bardzo podoba mi si臋 wykonanie ostatnich paznokci 馃檪

  7. O 馃檪 takie zdobienia bardzo lubi臋 馃檪 ostatnie chyba najbardziej 馃檪 chocia偶 pierwsze zawijasy r贸wnie偶 bardzo przyjemne 馃槈 aj

  8. Granatu nie mam , kt贸ry by dobrze stemplowa艂 ;( wszystkie 艂adne 馃槈 nie umiem wybra膰 jednego 馃槈

    1. Gdyby艣 poszukiwa艂a granatu, to ten jest na prawd臋 艣wietny 馃槈 I do malowania i do stemplowania 馃槈

  9. to trzecie zdobienie przepi臋kne!

  10. 艢liczne 馃槈 Ostatnio polubi艂am ten kolor ;))

  11. Ten pierwszy wz贸r jaki fajny, jak w艂贸czka! 馃榾

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *