
Gęstość: + (odrobinę gęsty)
Buteleczka: ++ (bardzo podoba mi się jej forma)
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: – (tylko numer na zakrętce)
Ogólna ocena: ++ (dla mnie to odkrycie, jestem bardzo zadowolona z efektu jaki można uzyskać oraz z fajnej formy buteleczki)
Gęstość: +/- (są raczej z tych gęstszych, niestety trochę się ściąga kolor)
Buteleczka: – (plastikowa, chociaż dość fajnie wykoanna)
Pędzelek: ++ (zgrabny, szczupły i dość długi)
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
Ogólna ocena: +/- (dość problematyczne jest ściąganie koloru i słabe oznaczenie, jednak ma super krycie i fajną trwałość co za taką cenę jest zdecydowanie na +)
Gęstość: ++
Buteleczka: +
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
Ogólna ocena: jako lakier jednofazowy — (słaba trwałość, totalny brak połysku i krycia), można go użyć normalnie z bazą i topem wtedy jest o wiele lepiej, jednak nie takie miało być jego przeznaczenie.
Gęstość: +
Buteleczka: — (plastikowa)
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
Ogólna ocena: + (nowa formuła faktycznie zmieniła sporo parametrów, szkoda że producent mało przykłada uwagi do oznaczania buteleczek)






Nie znam ☺ ale jakoś nigdy mnie nie kusiły.. jednakże dobrze znać Twoją opinię 🙂
Aj
Kolorki nawet ładne 🙂
Pomożesz KLIK ? dzięki ;*
Nie znam tej firmy 🙂
Mam jeden lakier kolor it nr 390, krycie dopiero po nalozeniu 3 warstw, bardzo kurczy sie na paznokciu a na allegro mozna ich kupic juz za 6,99 zł
Czyli kycie zależy od koloru, ale ściąga się niestety 🙁
Miałam z serii Color It. Jestem trochę zawiedziona. Czerwień jest przeźroczysta, można nakładać i nakładać lakier… Przy 4 warstwach dałam sobie spokój. Muszę spróbować nałożyć na biel. Beż okazał się… takim brudnym kolorem banana (jak to brzmi :D), brzydki kolor. Klientki nawet na niego nie spojrzały 😛 Ostatni to szary z malutkimi drobineczkami, który ratuje sytuacje, ale też potrzebuje 4 warstwy, albo i wiecej. Nakładam go na szary innej firmy i wtedy tego z Silcare daje 2.
Jestem bardzo zawiedziona, ale cena też jest niska. Te plastikowe opakowania też do mnie nie przemawiają 😛
Wiadomo że przy takiej cenie nie można się cudów spodziewać, ale 4 warstwy i dalej przetwity to przesada 🙁
Zaczynam gubić się w tych hybrydowych markach, jest ich sporo
Jakoś nie jestem przekonana do tej firmy, może dlatego, że byłam średnio zadowolona ze zwykłych lakieróe Silcare. 🙁
Miałam parę lakierów z serii ColorIt i szybko poleciały do kosza. Według mnie są okropne 🙁 Krycie strasznie słabe i w dodatku to kurczenie się. Niby cena na plus (kosztowały mnie chyba 5 zł/szt.), ale jakość fatalna.
Nie znałam tej firmy 🙂 dobrze wiedzieć, że rynek hybryd się tak ładnie rozrasta 🙂
Lubię lakiery Silcare, fakt mają mega słabe oznakowanie 🙁
Chciałam je zamawiać ostatnio, ale jakoś postawiłam jednak na sprawdzone lakiery. Może następnym razem, bo jeśli radzą sobie na paznokciach to myślę że w niskiej cenie można jakiś ładny kolorek złowić 😀
Mam zwykłe lakiery z kolekcji Garden of Colour i super się nim i maluje 😉
nie znam marki 🙂
Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia 🙂
ANRU,
Przygoda z hybrydami jeszcze przede mną, więc to w sumie dobra opcja, spróbować najpierw tańszych odpowiedników 🙂
Testowałam wiele produktów, i zostaje wierna semilacom. Pracuje na nich od roku, długo się trzymają i jakościowo super 🙂
Silcare są okopne. Tylko Garden of Colours są okey w miarę ale też nie wszystkie kolory. Wypróbowałam bardzo wiele kolorów, color it u mnie trzyma się max 4 dni, rock it tak spływa że musiałam zawsze każdy palec robić osobno, a na drugi dzień pierwsze odpryski. Fuj. Fajne były jeszcze Flexy, ale też bardzo wrażliwe na odpryskanie i bardzo szybko traciły kolor (blakły), więc nie polecam firmy Silcare.
Prawda jest taka, że cena jednak idzie w parze z jakością 😉 Ja oceniałam wszystkie parametry i gdyby miały wyższą cenę to niestety bardzo słabo by wypadały, natomiast inaczej trzeba patrzeć gdy produkty kosztują kilka złotych 😉 Niemniej jednak ja sama zdecydowanie wolę jeden porządny produkt niż cały zestaw średniej jakości 😉
Firma Silcare jest super
Ja jestem bardzo zadowolona z pracy z tymi lakierkami. Nigdy nie miałam żadnych zarzutów. Mi się podobają a najbardziej to oczywiście flexy- cena super, jakość ich też jest świetna. 🙂
Super to wygląda, ja bardzo lubię produkty silcare
Ja kocham hybrydy od Silcare <3 dobre w dobrej cenie 😉