Opublikowano 23 komentarze

Hybrydy Silcare- recenzja

Przyszedł czas na podsumowanie 4 serii marki Silcare!
Produkty możecie znaleźć na stronie https://nails.silcare.com/

FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Zaczynamy! 🙂
The Garden of colour
Cena / ml (cena 1 ml): 18,99 / 9 ml (2,11) ++
Krycie: ++ (1-2 warstwy)
Trwałość: ++
Reakcja na aceton: +

Gęstość: + (odrobinę gęsty)
Buteleczka: ++ (bardzo podoba mi się jej forma)
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: – (tylko numer na zakrętce)
 Ogólna ocena: ++ (dla mnie to odkrycie, jestem bardzo zadowolona z efektu jaki można uzyskać oraz z fajnej formy buteleczki)

 Color it!
Cena / ml (cena 1 ml): 12,50 / 8 g (1,56) ++ (Cena promocyjna 8,99/8g- 1,12)
Krycie: ++ (doskonałe, starcza 1 warstwa)
Trwałość: ++
Reakcja na aceton: +

Gęstość: +/- (są raczej z tych gęstszych, niestety trochę się ściąga kolor)
Buteleczka: – (plastikowa, chociaż dość fajnie wykoanna) 
Pędzelek: ++ (zgrabny, szczupły i dość długi)
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
 Ogólna ocena: +/- (dość problematyczne jest ściąganie koloru i słabe oznaczenie, jednak ma super krycie i fajną trwałość co za taką cenę jest zdecydowanie na +)

 Glossy (jednofazowy)
Cena / ml (cena 1 ml): 10,99 / 5 g (2,20) ++
Krycie: (wymaga minimum 3 warstw)
Trwałość: (jako jednofazowy), + (z użyciem bazy i topu jak zwykła hybryda)
Reakcja na aceton: +/-

Gęstość: ++
Buteleczka: +
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
 Ogólna ocena: jako lakier jednofazowy — (słaba trwałość, totalny brak połysku i krycia), można go użyć normalnie z bazą i topem wtedy jest o wiele lepiej, jednak nie takie miało być jego przeznaczenie.

Rock it (w nowej odsłonie)
Poprzednią recenzję przed zmianą skłądu znajdziecie TUTAJ 
Cena / ml (cena 1 ml): 9,99 / 8 g (1,25) ++
Krycie: + (pewne 2 warstwy)
Trwałość: ++
Reakcja na aceton: +

Gęstość: +
Buteleczka: — (plastikowa) 
Pędzelek: ++
Oznaczenie koloru: — (sam numer)
 Ogólna ocena: + (nowa formuła faktycznie zmieniła sporo parametrów, szkoda że producent mało przykłada uwagi do oznaczania buteleczek)

PODSUMOWUJĄC!
Wśród oferty Silcare znalazło się miejsce na perełkę (The garden of colour), pojawiło się także jedno rozczarowanie monolaciem (glossy)! Pozostałe dwa lakiery (Rock it oraz color it) spisywały się całkiem fajnie jak na tak niską cene! Fajnie gdyby poprawiło się oznaczenie kolorów 😉
Znacie i używacie któryś z nich?
Koniecznie dajcie znać jakie są wasze opinie 😉

23 komentarze do “Hybrydy Silcare- recenzja

  1. Nie znam ☺ ale jakoś nigdy mnie nie kusiły.. jednakże dobrze znać Twoją opinię 🙂
    Aj

  2. Kolorki nawet ładne 🙂
    Pomożesz KLIK ? dzięki ;*

  3. Mam jeden lakier kolor it nr 390, krycie dopiero po nalozeniu 3 warstw, bardzo kurczy sie na paznokciu a na allegro mozna ich kupic juz za 6,99 zł

    1. Czyli kycie zależy od koloru, ale ściąga się niestety 🙁

  4. Miałam z serii Color It. Jestem trochę zawiedziona. Czerwień jest przeźroczysta, można nakładać i nakładać lakier… Przy 4 warstwach dałam sobie spokój. Muszę spróbować nałożyć na biel. Beż okazał się… takim brudnym kolorem banana (jak to brzmi :D), brzydki kolor. Klientki nawet na niego nie spojrzały 😛 Ostatni to szary z malutkimi drobineczkami, który ratuje sytuacje, ale też potrzebuje 4 warstwy, albo i wiecej. Nakładam go na szary innej firmy i wtedy tego z Silcare daje 2.

    Jestem bardzo zawiedziona, ale cena też jest niska. Te plastikowe opakowania też do mnie nie przemawiają 😛

    1. Wiadomo że przy takiej cenie nie można się cudów spodziewać, ale 4 warstwy i dalej przetwity to przesada 🙁

  5. Zaczynam gubić się w tych hybrydowych markach, jest ich sporo

  6. Jakoś nie jestem przekonana do tej firmy, może dlatego, że byłam średnio zadowolona ze zwykłych lakieróe Silcare. 🙁

  7. Miałam parę lakierów z serii ColorIt i szybko poleciały do kosza. Według mnie są okropne 🙁 Krycie strasznie słabe i w dodatku to kurczenie się. Niby cena na plus (kosztowały mnie chyba 5 zł/szt.), ale jakość fatalna.

  8. Nie znałam tej firmy 🙂 dobrze wiedzieć, że rynek hybryd się tak ładnie rozrasta 🙂

  9. Lubię lakiery Silcare, fakt mają mega słabe oznakowanie 🙁

  10. Chciałam je zamawiać ostatnio, ale jakoś postawiłam jednak na sprawdzone lakiery. Może następnym razem, bo jeśli radzą sobie na paznokciach to myślę że w niskiej cenie można jakiś ładny kolorek złowić 😀

  11. Mam zwykłe lakiery z kolekcji Garden of Colour i super się nim i maluje 😉

  12. nie znam marki 🙂

    Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia 🙂
    ANRU,

  13. Przygoda z hybrydami jeszcze przede mną, więc to w sumie dobra opcja, spróbować najpierw tańszych odpowiedników 🙂

  14. Testowałam wiele produktów, i zostaje wierna semilacom. Pracuje na nich od roku, długo się trzymają i jakościowo super 🙂

  15. Silcare są okopne. Tylko Garden of Colours są okey w miarę ale też nie wszystkie kolory. Wypróbowałam bardzo wiele kolorów, color it u mnie trzyma się max 4 dni, rock it tak spływa że musiałam zawsze każdy palec robić osobno, a na drugi dzień pierwsze odpryski. Fuj. Fajne były jeszcze Flexy, ale też bardzo wrażliwe na odpryskanie i bardzo szybko traciły kolor (blakły), więc nie polecam firmy Silcare.

    1. Prawda jest taka, że cena jednak idzie w parze z jakością 😉 Ja oceniałam wszystkie parametry i gdyby miały wyższą cenę to niestety bardzo słabo by wypadały, natomiast inaczej trzeba patrzeć gdy produkty kosztują kilka złotych 😉 Niemniej jednak ja sama zdecydowanie wolę jeden porządny produkt niż cały zestaw średniej jakości 😉

  16. Firma Silcare jest super

  17. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy z tymi lakierkami. Nigdy nie miałam żadnych zarzutów. Mi się podobają a najbardziej to oczywiście flexy- cena super, jakość ich też jest świetna. 🙂

  18. Super to wygląda, ja bardzo lubię produkty silcare

  19. Ja kocham hybrydy od Silcare <3 dobre w dobrej cenie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *