Jak namalować panterkę? Projekt #Lakierowniczkainspiruje 13/2021

Wasz ulubiony projekt #Lakierowniczkainspiruje powrócił! Zapraszam Was serdecznie do wzięcia w nim udziału. To idealna metoda na trenowanie ręki, malowanie zdobień, tworzenie własnego portfolio oraz świetną zabawę! Na moim kanale znajdziecie całą playlistę projektu #Lakierowniczkainspiruje. Jako kolejne zadanie dowiecie się jak namalować panterkę? Pamiętajcie również, że nowe wyzwanie pojawia się co tydzień, więc zapraszam również do poprzednich wyzwań!

Zasady projektu #Lakierowniczkainspiruje

1. Co czwartek pojawi się na YouTube nowe wyzwanie ze zdobieniem.
2. Macie czas przez tydzień (do końca środy), żeby dodać swoje zdobienie inspirowane właśnie tym filmikiem.
3. Zdobienia dodajemy na swoim profilu na Instagramie z #Lakierowniczkainspiruje (możecie również oznaczyć @Lakierowniczka).
4. Co czwartek pojawia się na instastories podsumowanie tygodnia (wszystkie Wasze prace) oraz oczywiście nowe wyzwanie.

Do zabawy możecie dołączyć w dowolnym momencie, nawet w trakcie trwania zabawy! Dodatkowo możecie realizować zadania w dowolnym czasie, powyższy harmonogram ma Was zmotywować, ale nie zmusza do sztywnego się trzymania zasad. Możecie omijać zadania i nadrabiać je w późniejszym czasie. Czujcie się swobodnie, ten projekt to przede wszystkim świetna zabawa.

Jak namalować panterkę?

Panterkowe paznokcie to coroczny hit jesieni. Warto jednak wykonywać je w różnych, bardziej kreatywnych połączeniach. Ja dziś mam Wam do zaproponowania takie połączenia, których wykonanie możecie zobaczyć na kanale :). Towarzyszą mu również dwa inne wzorniki, są to motywy, które pojawiły się w poprzednich wyzwaniach. Ich wykonanie znajdziecie na moim instagramie – tam również sporo dodatkowych inspiracji na jesienne paznokcie hybrydowe. Jestem ciekawa, czy lubicie motyw panterki? Ja nie lubię go w nadmiarze, ale w subtelnych dodatkach sprawdza się rewelacyjnie i właśnie paznokcie są jednym z takich motywów.

2 komentarze

 1. Królowa Karo

  11 listopada 2021 at 20:46

  Może i ja się skuszę, choć do panterki nie mam wielkiego przekonania, ani w modzie, ani w innych dziedzinach. Ale może na paznokciach… kto wie…

  1. Lakierowniczka

   12 listopada 2021 at 14:54

   Ja kiedyś wcale nie lubiłam panterki, teraz lubię ją w małych detalach 😉

Leave a Reply