Opublikowano 33 komentarze

Koralowa zebra ;)

W jesienne klimaty zawsze wpisywały się doskonale odcienie pomarańczu i koralu 🙂
Co prawda w ostatnich dniach poczułam już zimę, 
ale pocieszmy się jeszcze trochę ciepłymi barwami 😉
OSTATNIE DNI ROZDANIE: KLIK! 🙂

Paznokcie: Michalina Ż.
Lakiery: koralowy hybrydowy Semilac 038 (Coral beach), czarny nn

33 komentarze do “Koralowa zebra ;)

  1. Pięknie zmalowana ta zeberka,a koralek tak letnio wygląda 🙂

  2. Bardzo ładnie Ci to wyszło, podoba mi się 🙂

  3. motywy zwierzęce to jeden z moich ulubionych 🙂 slicznie wyszla! 😉

  4. Piękne! Uwielbiam motyw zeberki na pazurkach , a w Twoim wykonaniu wygląda cudnie i ten przepiękny, soczysty kolorek bazowy 😉

  5. Wygląda rewelacyjnie 😉

  6. genialna jest ta zebra 😉

  7. Ale genialny mani 🙂 Nigdy jeszcze taki u mnie nie gościł.

  8. Ale cudnie wyszło! Bardzo mi się podoba. 🙂

    Pozdrawiam.

  9. bardzo ładny efekt Ci wyszedł!

  10. przepiękny kolorek, aż poczułam lato 😀

  11. Aż mi się cieplej robi jak patrzę na takie kolory:)
    Zeberka zmalowana perfekcyjnie 🙂

  12. Udane połączenie kolorystyczne!

  13. Koral to dla mnie taki kolor uniwersalny, jak czerwień – na każdą porę roku. I pięknie ta zeberka wyszła!

    1. Zgadzam się! Koral to bardzo uniwersalny kolorek 🙂

  14. Kolor bazowy ladny, ale zeberka to nie moja bajka 😉

  15. pieknie wykonana!

  16. Świetne paznokcie 🙂

  17. świetnie wyszło 😉

  18. super ci wyszły 😉

  19. Jak zawsze doskonały mani 🙂

  20. świetnie wyszło, zdolniacha 🙂

  21. Boskie, przecudne! Ja też takie chcę, aa 🙂

  22. Podoba mi się! 😀

  23. Spojrzałam i mi się spodobały! Super Ci wyszły a potem stwierdziłam, że to moje paznokcie ha ha…

  24. normalnie nie lubię tego typu wzorów (panterka, zebra, etc), ale tutaj bardzo mi się podobają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *