Opublikowano 30 komentarzy

Metamorfoza! :)

Tym razem nie będzie zdobienia, nie będzie też o żadnym lakierze!
Teraz mam dla was niemałą metamorfozę! 🙂

FACE: KLIK
INSTA: KLIK

Paznokcie przedłużone zostały żelem Easy shape od Indigo!
Jak wiecie nie pracuję dużo na żelu, ale chciałam pokazać wam efekty 🙂
Dajcie znać jak wam się podoba ta przemiana 🙂

Zdecydowałyśmy z właścicielką, że idealny będzie tutaj róż!
Wybrałyśmy Indigo Pink-a-colada, a do tego Semilac 095 Night in Venice! 🙂

30 komentarzy do “Metamorfoza! :)

  1. świetne! night in venice genialny jest 🙂

  2. pewnie, że się podoba 😀

  3. Żel wygląda zdecydowanie grubiej niż hybryda na naturalnej płytce 😉 Ale super to wykonałaś! 😉

    1. Zdecydowanie tak 😉 Żel w dodatku na przedłużeniu jest o wiele grubszy niż hybryda na naturalnej płytce 😉

  4. Szkoda, że nie ma zdjęć z boku 🙁

    1. A wiesz, że wcale o tym nie pomyślałam wtedy? I teraz żałuję, bo wyszło całkiem fajnie jak na początki z żelem 😉

  5. Piękne;) wyszło Ci bardzo ładnie to przedłużenie;)

  6. Świetna metamorfoza <3 i ładne połączenie kolorów 🙂

  7. Ten niebieski pazurek wygląda super 😉

  8. Robi wrażenie 🙂 Bardzo kobiecy efekt!

  9. wow, efekt jest niesamowity, pięknie przedłużone paznokcie

  10. Bardzo się podoba! 🙂

  11. Jeny super!!! 😀
    a to juz nie przedluzasz na Hardzie Semilac?

    1. Przedłużam na żelu i na hardach 😉

    2. A zdradzisz nam, jakie czynności wykonujesz przedłużając żelem? Czy są bazy no i jakie? Opowiedz <3

    3. Tylko jeden żel, jest one jednofazowy więc zawiera w sobie już bazę i top 😉

    1. Ale które oba? Bo tu są tylko jedne paznokcie 😉

  12. Świetne zestawienie kolorów!

  13. wyszły ci rewelacyjne <3 🙂

  14. bardzo starannie i elegancko Ci to wyszło 🙂

  15. Jak nie ta sama ręka 🙂

    1. Teraz widać, jak wielkie znaczenie mają paznokcie 😀

  16. Pazurki niesamowite, zazdroszczę! 🙂

  17. Bardzo ładne, mojej mamie pewnie by się spodobał ten sposób, bo nie może zapuścić swoich paznokci 🙂

  18. wolę raczej hybrydy na naturalnych paznokciach.
    ten semilac wygląda nieziemsko *,*

    1. Ja też, bo jednak zupełnie inny paznokieć, mniej sztuczny jest 😉 No ale z takiej długości to trzeba było coś zrobić 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *