
Tym razem nie będzie zdobienia, nie będzie też o żadnym lakierze!
Teraz mam dla was niemałą metamorfozę! 🙂
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Paznokcie przedłużone zostały żelem Easy shape od Indigo!
Jak wiecie nie pracuję dużo na żelu, ale chciałam pokazać wam efekty 🙂
Dajcie znać jak wam się podoba ta przemiana 🙂
Zdecydowałyśmy z właścicielką, że idealny będzie tutaj róż!
Wybrałyśmy Indigo Pink-a-colada, a do tego Semilac 095 Night in Venice! 🙂







Wow! Jaka przemiana!
świetne! night in venice genialny jest 🙂
pewnie, że się podoba 😀
great post 🙂
have a nice weekend 🙂
http://itsmetijana.blogspot.rs/
Żel wygląda zdecydowanie grubiej niż hybryda na naturalnej płytce 😉 Ale super to wykonałaś! 😉
Zdecydowanie tak 😉 Żel w dodatku na przedłużeniu jest o wiele grubszy niż hybryda na naturalnej płytce 😉
Szkoda, że nie ma zdjęć z boku 🙁
A wiesz, że wcale o tym nie pomyślałam wtedy? I teraz żałuję, bo wyszło całkiem fajnie jak na początki z żelem 😉
Piękne;) wyszło Ci bardzo ładnie to przedłużenie;)
Świetna metamorfoza <3 i ładne połączenie kolorów 🙂
Ten niebieski pazurek wygląda super 😉
Robi wrażenie 🙂 Bardzo kobiecy efekt!
super efekt! 🙂
wow, efekt jest niesamowity, pięknie przedłużone paznokcie
Bardzo się podoba! 🙂
Jeny super!!! 😀
a to juz nie przedluzasz na Hardzie Semilac?
Przedłużam na żelu i na hardach 😉
A zdradzisz nam, jakie czynności wykonujesz przedłużając żelem? Czy są bazy no i jakie? Opowiedz <3
Tylko jeden żel, jest one jednofazowy więc zawiera w sobie już bazę i top 😉
oba są fajne:))
Ale które oba? Bo tu są tylko jedne paznokcie 😉
Świetne zestawienie kolorów!
wyszły ci rewelacyjne <3 🙂
bardzo starannie i elegancko Ci to wyszło 🙂
Jak nie ta sama ręka 🙂
Teraz widać, jak wielkie znaczenie mają paznokcie 😀
Pazurki niesamowite, zazdroszczę! 🙂
Bardzo ładne, mojej mamie pewnie by się spodobał ten sposób, bo nie może zapuścić swoich paznokci 🙂
wolę raczej hybrydy na naturalnych paznokciach.
ten semilac wygląda nieziemsko *,*
Ja też, bo jednak zupełnie inny paznokieć, mniej sztuczny jest 😉 No ale z takiej długości to trzeba było coś zrobić 😀