Kochana, wkrad艂 Ci si臋 b艂膮d na zdj臋ciu "reklamwka dry marble" super Ci wysz艂y te wzorki, najbardziej mi si臋 podoba ten z tasiemek z niebieskimi elementami 馃檪
Pr贸bowa艂am wszystkich, opr贸cz p臋dzelka wachlarza, dopiero co kupi艂am taki w zestawie i mam na niego plan. Gradienty i stemple kocham najbardziej, ale wr贸ci艂am do pr贸b z farbkami akrylowymi i wiem, co jest z nimi nie tak – s膮 kiepskie i lich si臋 rozrabiaj膮 z wod膮! Kupi臋 sobie jak膮艣 polecan膮 w tubce, mo偶e bia艂膮 i zobacz臋 jak mi p贸jdzie!
Wachlarzyk fajna sprawa, a sporo czasu u mnie le偶a艂 i si臋 marnowa艂 ;D Farbki akrylowe jak ju偶 si臋 opanuje to idzie cudownie ;D No ja mam takie w s艂oiczkach, bo nie chcia艂am ci膮gle ich na co艣 wyciska膰 ;D
Akryl nie dla mnie – mam w艂asne d艂ugie paznokcie, nie lubi臋 ich nadwyr臋偶a膰 馃檪 Ale bardzo ciekawi mnie dry marble. Tylko jako艣 trudno si臋 za nie zabra膰 馃檪
Akryl? Tutaj nie ma 偶adnego akrylu 馃槈 Je偶eli mia艂a艣 na my艣li farbki akrylowe to s膮 farbki takie jak do malowania po papierze do zdobie艅 i nie maj膮 nic wsp贸lnego z akrylem …
Przyznam, 偶e o metodzie "z reklam贸wk膮" nie s艂ysza艂am ale efekt naprawd臋 super! Na stempelki kiedy艣 si臋 napali艂am, ale jako艣 tak wysz艂o, 偶e 偶adnego nie kupi艂am 馃槢 Mazianie igie艂k膮 albo wyka艂aczk膮 nie przypad艂o mi do gustu i nie stosuje tej techniki, za to dos艂ownie kocham farbki i ta艣my <3
Ile 艣licznych wzor贸w! Mia艂am ju偶 dawno doda膰 posta z moimi wzornikami, a jako艣 nie by艂o okazji. Doda艂a艣 mi du偶o inspiracji 馃檪 Musz臋 jutro zabra膰 si臋 za malowanie 馃檪
Cze艣膰! Jestem Magda, w sieci znasz mnie jako Lakierowniczk臋. Paznokcie s膮 Twoj膮 pasj膮 i prac膮? W takim razie jeste艣 w idealnym miejscu! Na tej platformie nauczysz si臋 prawid艂owo wykonywa膰 trwa艂e stylizacje paznokci w r贸偶nych technikach i pi臋knie je ozdabia膰. DO艁膭CZ DO GRONA MOICH KURSANTEK I KORZYSTAJ Z PRZYST臉PNIE PODANEJ WIEDZY. Kontakt:blog@lakierowniczka.pl
Ja pr贸bowa艂am g膮beczki i wyka艂aczek ale nigdzie to tak nie wygl膮da艂o 艂adnie jak u Ciebie
To bardzo proste metody, tylko trzeba troch臋 po艣wi臋ci膰 czasu i doj艣膰 do wprawy 馃檪
Pieknee 馃檪
Kochana, wkrad艂 Ci si臋 b艂膮d na zdj臋ciu "reklamwka dry marble" super Ci wysz艂y te wzorki, najbardziej mi si臋 podoba ten z tasiemek z niebieskimi elementami 馃檪
Dzi臋kuj臋, ta czcionka nie 艂apa艂a polskich znak贸w i widocznie nie wszystko wy艂apa艂am 馃槈
Tasiemki to genialna sprawa, chocia偶 troch臋 trzeba si臋 przy tym nagimnastykowa膰 ;D
Fajny post,nie wszystkie metody wypr贸bowalam,no ale ile jeszcze przede mn膮 馃檪
W takim razie lakiery w d艂o艅 i do roboty! 馃榾 Jest jeszcze sporo metod, ale o tym mo偶e w innym po艣cie 馃槈
chodz do mnie na bloga i przeczytaj odpowiedz do komentarza :********
Jaaaaaa, p臋dze <3
Bed臋 tworzy膰, super po艣cik
Czekam na efekty 馃槈
Fajnie, krotko, zwiezle i na temat. Kokietka tez jest w trakcie pokazywania kazdej metody z osobna 馃槈
Uwierzysz, 偶e dopiero teraz pozna艂am jej bloga? Dzi臋ki! 馃榾 ch臋tnie poczytam o jej metodach 馃榾
o reklam贸wce nie slyszalam ;D
Musz臋 wypr贸bowa膰 w ko艅cu metody z ig艂膮 馃槢
艣wietne 馃檪
艣wietne propozycje 馃檪
Pr贸bowa艂am wszystkich, opr贸cz p臋dzelka wachlarza, dopiero co kupi艂am taki w zestawie i mam na niego plan. Gradienty i stemple kocham najbardziej, ale wr贸ci艂am do pr贸b z farbkami akrylowymi i wiem, co jest z nimi nie tak – s膮 kiepskie i lich si臋 rozrabiaj膮 z wod膮! Kupi臋 sobie jak膮艣 polecan膮 w tubce, mo偶e bia艂膮 i zobacz臋 jak mi p贸jdzie!
Wachlarzyk fajna sprawa, a sporo czasu u mnie le偶a艂 i si臋 marnowa艂 ;D Farbki akrylowe jak ju偶 si臋 opanuje to idzie cudownie ;D No ja mam takie w s艂oiczkach, bo nie chcia艂am ci膮gle ich na co艣 wyciska膰 ;D
Wachlarzyk – moja nowa mi艂o艣膰 馃檪
Ja tylko gradientu pr贸bowa艂am. Chyba nie mam r臋ki do zdobie艅.
Kochana na pewno potrafisz! Kwestia wprawy! 馃檪
NIesamowite te pazurki, ale to trzeba mie膰 talent, mi sie zaraz r臋ka telepie 馃槢
I nadal nie kupi艂am p艂ytek, zbieram si臋 od miesi臋cy… 馃檪
Pozdrawiam!
Oj wystarczy troch臋 potrenowa膰! 馃檪 A p艂ytki to fajna alternatywa dla tych kt贸rzy jeszcze nie wy膰wiczyli r臋ki 馃槈
dla mnie zdobienia to na razie czarna magia!
Pocz膮tki nie s膮 艂atwe, ale p贸藕niej jakie zadowolenie z efekt贸w! 馃槈
Akryl nie dla mnie – mam w艂asne d艂ugie paznokcie, nie lubi臋 ich nadwyr臋偶a膰 馃檪
Ale bardzo ciekawi mnie dry marble. Tylko jako艣 trudno si臋 za nie zabra膰 馃檪
Akryl? Tutaj nie ma 偶adnego akrylu 馃槈 Je偶eli mia艂a艣 na my艣li farbki akrylowe to s膮 farbki takie jak do malowania po papierze do zdobie艅 i nie maj膮 nic wsp贸lnego z akrylem …
Przyznam, 偶e o metodzie "z reklam贸wk膮" nie s艂ysza艂am ale efekt naprawd臋 super! Na stempelki kiedy艣 si臋 napali艂am, ale jako艣 tak wysz艂o, 偶e 偶adnego nie kupi艂am 馃槢 Mazianie igie艂k膮 albo wyka艂aczk膮 nie przypad艂o mi do gustu i nie stosuje tej techniki, za to dos艂ownie kocham farbki i ta艣my <3
Reklam贸wka to fajna sprawa ;D Ig艂y kiedy艣 u偶ywa艂am znacznie wi臋cej, teraz stempelki i farbki id膮 w ruch ;D
Ostatnio postanowi艂am nauczy膰 si臋 gradientu i ci膮gle 膰wicz. Reklam贸wka to 艣wietny patent, dawno tak nie robi艂am 馃槈
膯wiczenia to podstawa! 馃槈
Ile 艣licznych wzor贸w! Mia艂am ju偶 dawno doda膰 posta z moimi wzornikami, a jako艣 nie by艂o okazji. Doda艂a艣 mi du偶o inspiracji 馃檪 Musz臋 jutro zabra膰 si臋 za malowanie 馃檪
Pokazuj Twoje wzorki! 馃檪 Zabieraj si臋 i pokazuj 馃檪
Kiedy艣 bardzo cz臋sto robi艂am zdobienia igie艂k膮 i bardzo lubi臋 t膮 metod臋 馃槈 z reklam贸wk膮 jeszcze nie pr贸bowa艂am 馃槈
Ja bardzo lubi臋 igie艂kowe wzorki 馃檪 I to chyba jedyne, do kt贸rych mam cierpliwo艣膰 馃檪
Ciekawa jestem tych stempelk贸w. Na hybrydach te偶 mo偶na je wykona膰?
Tak jest! Stempelki mo偶na robi膰 r贸wnie偶 na hybrydzie 馃槈 Tylko u偶ywamy do stemplowania zwyk艂ego lakieru 馃檪