
Dzisiaj od艣wie偶ymy wasz膮 wizj臋 mojego ,,miejsca pracy” 馃槈
Troch臋 si臋 pozmienia艂o od ostatniego postu w tym temacie: TU! 馃檪
Zapraszam do ogl膮dania jak teraz mieszkaj膮 moje lakiery 馃檪
A wy gdzie je przechowujecie? 馃檪
FACEBOOK: KLIK! 馃檪
A tutaj ,,mieszkanko”, z kt贸rym wyruszam w tras臋 馃槈
Na samym ko艅cu wyniki rozdania:
Pod numerem 3 kryje si臋: nairda29@gmail.com
Prosz臋 o kontakt na: Madzia95940@poczta.onet.pl w przeci膮gu 3 dni 馃檪









Bardzo fajne "mieszkanka":D. Moje lakiery mieszkaj膮 w organizerach. Zazdroszcz臋 walizki.
Gratulacje :).
Dzi臋kuj臋 kochana! Walizka to prezent 艣wi膮teczny :*:)
wow, ale fajne !
kochana gdzie kupi臋 taki stojaczek jak na 4-5 zdjeciu ?:-)
Kochana to jest prezent od mojego ch艂opka na dzie艅 kobiet 馃檪 Jednak z tego co wiem to razem z ca艂ym zestawem narz臋dzi kupi艂 to na jakiej艣 stronie gdzie ludzie wyprzedaj膮, np. wszystko z domu lub z salony 馃檪 Jaka艣 pani chcia艂a si臋 tego pozby膰 i da艂 za to z ca艂ym zestawem 10 z艂 ;D
Moje lakiery mieszkaj膮 w pude艂kach po butach 馃榾
cudowne lakiery, masz fajn膮 organizacj臋 pracy 馃檪
Zazdroszcz臋 takiego lakierowego organizatora 馃檪 Moje lakiery mieszkaj膮 w skromnym pude艂eczku.
Ile lakier贸w wow 馃榾 No ale pasja to pasja 馃槈
Gratuluj臋 wygranej 馃槈
super ta "walizka"!
艢wietnie sobie mieszkaj膮:D
no nie, nie wierze!!!!
wow dzi臋kuj臋!!!!
zapomnia艂am z wra偶enia
kapitalnie masz to biurko urz膮dzone, ale zastanawia mnie gdzie dopad艂a艣 ten "segregator" co stoi Ci na biurku??
Co do kuferka to nie powiem nic, bo to moje marzenie ale p贸ki co poza skal膮 zarobk贸w, a niestety ch艂op sknera, woli wyda膰 na fajki ;/
P贸ki co kupi艂am na allegro zestaw ze zwyczajnym kuferkiem mieszcz膮cym du偶膮 lamp臋 UV i to ju偶 mnie cieszy niesamowicie 馃槈
Ten ,,segregator" zabra艂am mamie ze sklepu (prowadzimy sklep rolniczo-metalowy), a ona kupi艂a go w jakim艣 sklepie typu castorama, bo tam s膮 takie r贸偶ne do warsztat贸w i to by艂o mi臋dzy nimi 馃榾
A kuferek to moje marzenie od bardzo dawna i spe艂ni艂o si臋 w ostanie Bo偶e Narodzenie, bo to m贸j prezent gwiazdkowy! <3
daj prosz臋 zna膰 czy mail doszed艂, bo nie wiem czemu ale czasem nie dochodzi.
pozdrawiam
Ju偶 odpisa艂am 馃檪
maj膮 艣wietny domek te twoje lakiery 馃槈
organizer masz cudowny! 馃槈
U mnie w koszyku w 艂azience 馃槈 艢wietnie masz to pouk艂adane wszystko, ale wiadomo trzeba robi膰 dobre wra偶enie przed klientkami 馃檪
Fajne fajne te Twoje miejsce pracy ;DD
So many pretty polishes <3
zazdroszcz臋 takiej kolekcji;)
o jaaaa, ile tego jest <333333
Gratulacje zwyci臋偶czyni. Fajn膮 miejsc贸wk臋 maj膮 twoje lakiery . moje maja tez "swoja" szafeczk臋 z p贸艂eczkami. Pozdrawiam Niedzielnie i Zapraszam do siebie 馃檪
p.s. co do przepi艣nika zawsze mog臋 ci taki zrobi膰 na zam贸wienie 偶eby艣 mia艂a gdzie schowa膰 koszulki z przepisami 馃檪
Ale ty masz to wszystko 艂adnie u艂o偶one i posegregowane! Pozdrawiam !
wow jaka kolekcja 馃檪 艣wietnie to sobie urz膮dzi艂a艣.
Pierwszy organizer jest rewelacyjny. Pozdrawiam 馃檪
az bym sie wybrala tam do ciebie!!
Pozwol臋 sobie zaobserwowa膰 :))
http://www.nataliamajmonroe.blogspot.com
A kochana mo偶esz 艣mia艂o do mnie wpada膰! 馃槈 Mi艂o, 偶e zaobserwowa艂a艣 :*:)
To si臋 nazywa organizacja miejsca pracy, super:)
o jaki porzadek- super
Jak mi si臋 marzy taki wielki kufer…
super mieszkanko,moje lakiery mieszkaj膮 w szufladzie oraz w pude艂kach.Mam ich cala mas臋,a nie zajmuj臋 si臋 paznokciami zawodowo,co wi臋cej nawet nie umiem ich porz膮dnie umalowa膰 he he.Ale c贸偶 poradzi膰,偶e tak je wszystkie kocham 馃檪
Pozdrawiam ciep艂o
A ja kochana te偶 nie zajmuj臋 si臋 malowaniem zawodowo, jest to tylko moja pasja! No i mi艂o艣膰 do lakier贸w! <3
Aaaaaa! Tyle dobroci! Bardzo lubi臋 malowa膰 paznokcie. To Twoja praca, ale jako domownik i amator nie pogardzi艂abym takim zestawem 馃槈
No nie do ko艅ca to moja praca, raczej po prostu pasja! Dlatego napisa艂am ,,miejsce pracy" 馃檪 Ale takie zestaw ka偶dy mo偶e mie膰, to tylko ,,kilka" lakier贸w <3
Podobno lakiery najlepiej przechowywa膰 w lod贸wce!
Tak, racja 馃槈 Jednak ja nie mam osobne lod贸wki, 偶eby m贸c j膮 ca艂膮 zastawi膰 lakierami 馃檪
ojej zakocha艂am si臋 *.*
O wow! Ile lakier贸w 馃槈 I jaki porz膮deczek 馃檪 Super 馃槈
wow, sporo tego!:))