Opublikowano 30 komentarzy

Niby nic, a jednak! ;)

Jest spore grono os贸b, kt贸re lubi膮 delikatne pazurki 馃槈
Jednak ja zawsze wtr膮c臋 co艣 od siebie, 偶eby jednak nie by艂o tak nudno! 馃檪
Lakierowniczka na facebooku: KLIK! 馃檪
Delikatny gradient 馃檪

Paznokcie: Gosia I.
Lakiery hybrydowe Semilac: malinowy 103 (Elegant raspberry), 
brzoskwiniowy 055 (Peach milk), fioletowy 035 (Bright lavender)
L艣ni膮ce flejksy 馃檪
Paznokcie: Jola Sz.
Lakiery: czerwony hybrydowy Semilac 062 (Poppy red), 
brzoskwiniowy hybrydowy Semilac 055 (Peach milk), flejksy Essence

30 komentarzy do “Niby nic, a jednak! ;)

  1. bardzo 艂adne takie delikatne akcenty 馃槈

  2. Podobaj膮 mi si臋 takie subtelne pazurki!

  3. pierwsze super wygl膮daj膮!

  4. 艢liczne i delikatne 馃檪

  5. ta druga wersja bardziej mi si臋 podoba 馃槈

  6. ten czerwony wymiata ! 馃榾

  7. Czerwie艅 jest wprost czaruj膮ca 馃榾

  8. Mia艂am kiedy艣 praktycznie identyczne paznokcie jak z pierwszego zestawu 馃檪 Super :*

  9. pi臋kne paznokcie, szczeg贸lnie czerwone

  10. flejksy s膮 fajne 馃檪

  11. R贸偶owe najlepsze;))

  12. Flejksy 艣wietne ! Pozdrawiam i zapraszam do mnie —>

  13. Te drugie i te flejki. Oj, lubi臋 takie nie przesadzone akcenty ?

  14. Czerwie艅 z flejksami jest super 馃槈

  15. Fajne 馃檪
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  16. bardzo delikatne podobaja mi sie 馃檪

  17. lubi臋 takie delikatne akcenty:)

  18. mi si臋 nie podoba 馃檨 jakie艣 takie tandetne 馃檨

    1. Kwestia gustu 馃檪 Ja nie s膮dz臋, 偶eby skromno艣膰 by艂a tandetna, wr臋cz przeciwnie 馃檪

    2. te brokaty mi si臋 nie podobaj膮 i "przetarcia" 馃檪 no ale jak napisa艂a艣-kwestia gustu, nie ka偶demu musi podobac sie to samo 馃槈

    3. Nie ma tu ani brokatu ani przetar膰 馃槈 Chyba, 偶e masz na my艣li flejksy, kt贸rych prawie nie wida膰 i gradient, kt贸ry my艣l臋 偶e wszyscy ju偶 znaj膮 馃檪

  19. oba po艂膮czenia s膮 bardzo fajne, szczeg贸lnie to z cieniowaniem 馃檪

  20. R贸偶 na pierwszych paznokciach genialny 馃檪

  21. pierwsze rewelacja , slicznie wysz艂y 馃檪

  22. fajne, p[odobaja mi si臋, nawet na kr贸tkich, a takie w艂asnie posiadam ;P

  23. 艢wietne kolorki 馃檪

  24. Drugi mani super a nad cieniowaniem jeszcze bym popracowala 馃槈

    1. Cieniowanie hybryd膮, to nie taka 艂atwa bajka jak lakierami 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *