
Jest spore grono os贸b, kt贸re lubi膮 delikatne pazurki 馃槈
Jednak ja zawsze wtr膮c臋 co艣 od siebie, 偶eby jednak nie by艂o tak nudno! 馃檪
Lakierowniczka na facebooku: KLIK! 馃檪
Delikatny gradient 馃檪
Paznokcie: Gosia I.
Lakiery hybrydowe Semilac: malinowy 103 (Elegant raspberry),
brzoskwiniowy 055 (Peach milk), fioletowy 035 (Bright lavender)
L艣ni膮ce flejksy 馃檪
Paznokcie: Jola Sz.
Lakiery: czerwony hybrydowy Semilac 062 (Poppy red),
brzoskwiniowy hybrydowy Semilac 055 (Peach milk), flejksy Essence








bardzo 艂adne takie delikatne akcenty 馃槈
Podobaj膮 mi si臋 takie subtelne pazurki!
Zdolna bestia! 馃檪
pierwsze super wygl膮daj膮!
艢liczne i delikatne 馃檪
ta druga wersja bardziej mi si臋 podoba 馃槈
ten czerwony wymiata ! 馃榾
Czerwie艅 jest wprost czaruj膮ca 馃榾
Mia艂am kiedy艣 praktycznie identyczne paznokcie jak z pierwszego zestawu 馃檪 Super :*
pi臋kne paznokcie, szczeg贸lnie czerwone
flejksy s膮 fajne 馃檪
R贸偶owe najlepsze;))
Flejksy 艣wietne ! Pozdrawiam i zapraszam do mnie —>
Te drugie i te flejki. Oj, lubi臋 takie nie przesadzone akcenty ?
Czerwie艅 z flejksami jest super 馃槈
Fajne 馃檪
Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*
bardzo delikatne podobaja mi sie 馃檪
lubi臋 takie delikatne akcenty:)
艢liczne s膮 馃檪
mi si臋 nie podoba 馃檨 jakie艣 takie tandetne 馃檨
Kwestia gustu 馃檪 Ja nie s膮dz臋, 偶eby skromno艣膰 by艂a tandetna, wr臋cz przeciwnie 馃檪
te brokaty mi si臋 nie podobaj膮 i "przetarcia" 馃檪 no ale jak napisa艂a艣-kwestia gustu, nie ka偶demu musi podobac sie to samo 馃槈
Nie ma tu ani brokatu ani przetar膰 馃槈 Chyba, 偶e masz na my艣li flejksy, kt贸rych prawie nie wida膰 i gradient, kt贸ry my艣l臋 偶e wszyscy ju偶 znaj膮 馃檪
oba po艂膮czenia s膮 bardzo fajne, szczeg贸lnie to z cieniowaniem 馃檪
R贸偶 na pierwszych paznokciach genialny 馃檪
pierwsze rewelacja , slicznie wysz艂y 馃檪
fajne, p[odobaja mi si臋, nawet na kr贸tkich, a takie w艂asnie posiadam ;P
艢wietne kolorki 馃檪
Drugi mani super a nad cieniowaniem jeszcze bym popracowala 馃槈
Cieniowanie hybryd膮, to nie taka 艂atwa bajka jak lakierami 馃檪