Opublikowano 38 komentarzy

Niebieska brokatowa hybryda

niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka

Dzisiaj krótki wpis z jednym bardzo prostym zdobienie. Całe zdobienie zostało stworzone żeby podkreślić lakier bazowy, którym była niebieska brokatowa hybryda. Lakier ten już sam w sobie jest bardzo ozdobny i intensywny, dlatego samo zdobienie jest już bardziej stonowane. O kolorystyce wiele chyba nie muszę mówić, wiecie że połączenie niebieskiego z błyskiem jest dla mnie perfekcyjnym zestawieniem? 🙂niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-niebieska brokatowa hybryda niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-niebieska brokatowa hybryda

Srebrne kokardki

Naklejki te pokazywałam wam już raz w zdobieniu, które spodobało wam się niesamowicie. Tam połączyłam je z błękitnym kolorem i dodatkiem srebrnej tasiemki. Zobaczcie same tamtą stylizację, umieściłam wam ją poniżej, klikając w odnośnik możecie zobaczyć cały wpis.  Są to naklejki delikatnie wypukłe 3D, natomiast przy nałożeniu na nie topu hybrydowego całkowicie się zatapiają. W komplecie było kilka różnych wzorów. Teraz mam w planach kupić kilka tego typu naklejek w srebrnym i złotym kolorze. Chciałabym kilka różnych wzorów, na pewno jedne kwiatowe, w końcu zaraz wiosna 😀

Srebrna kokarda 🙂

niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka

Niebieska brokatowa hybryda

To lakier, który dostałam od koleżanki Karoliny (zobaczcie bloga juandme). Wiedziała co lubię najbardziej. Bez wątpienia jest to dla mnie idealne połączenie: niebieski + błysk! Kryje fajnie, bo zaaplikowałam tutaj dwie warstwy, czasami zdarzało mi się położyć nawet trzy (jednak rzadko). Jest to firma Rossalind i dostępne są na aliexpress. Jednocześnie jest to jedyny lakier z alie jaki mam. Jaka jest moja opinia na temat takich lakierów opowiem wam już niedługo w QA. Jesteście ciekawe?

Na serdecznym paznokciu pod kokardkę zaaplikowałam niebieski kolorek Dolce Vita Nails 242 Marine (ZDOBIENIE). Mam dla was jeszcze drugą wersję tego samego mani jednak z krótszymi paznokciami. Zobaczcie w linku poniżej 🙂

Niebieski brokat 🙂

niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka

Co sądzicie o hybrydach z alie?

Jak część z was pewnie wie, ja nie jestem do tego przekonana. Natomiast chętnie poznam wasze zdanie na ich temat. Używacie hybryd z aliexpress czy może stronicie od tego typu produktów? Macie ochotę na QA? Na instagramie sporo dziewczyn zadało mi bardzo kreatywne i ciekawe pytania. Ja sama mam ochotę na nie odpowiedzieć, ale wiadomo, ktoś musi chcieć tego słuchać 😀

niebieska-brokatowa-hybryda-Rossalind-srebrne-kokardki-naklejki-paznokcie-hybrydowe-Lakierowniczka-niebieska brokatowa hybryda

38 komentarzy do “Niebieska brokatowa hybryda

  1. Ojejku kiedy ja dojdę do takiej perfekcji ? 🙂
    Zapraszam do mnie na najnowszy wpis.

  2. Bardzo ładny odcień niebieskiego i słodka kokardka 🙂

  3. Przepiekny jest ten kolor! Podoba mi sie rowniez zdobienie!

  4. jejku te kokardki są urocze i dodają pięknego wyglądu

  5. Pięknie wyglądają 🙂

  6. Piękny ten brokacik – dzieje się w tym kolorze, bo drobinek jest naprawdę dużo 🙂 Piękny manicure 🙂 Czekam na Twoje Q&A 🙂

  7. Trochę jak rozgwieżdżone niebo 🙂 Pięknie 🙂

  8. piękne paznokcie, uwielbiam kolor niebieski i wszystkie jego odcienie 🙂

  9. Połączenie idealne 😉

  10. Ja chetnie poslucham odpowiedzi na pytania :). A hybrydy z Ali uwielbiam 😉

  11. Ale piękny jest ten lakier! Muszę sobie go zamówić 🙂 Niebieski + drobinki to chyba dobra opcja na wiosnę 😀

  12. Bardzo mi się podoba

  13. Ładne kokardki 🙂

  14. Ja nie lubię niebieskich paznokci, ogólnie za kolorem niebieskim nie przepadam – kiedyś był moim ulubionym.
    Jednak mimo wszystko wszystko mi się podoba – bardzo ładny manicure.

    1. Ja mam wręcz odwrotnie, lubię prawie każdy odcień niebieskiego i na paznokciach szczególnie mi się podoba ?☺

  15. Moja koleżanka robiła mi paznokcie uzywając hybryd z Aliexpress i byłam zadowolona 🙂 Dobrze się utrzymywały na paznokciach, a potem łatwo schodziły, więc ja jestem na tak 😉

    1. Ja bardziej bym się martwiła o ich skład niż o trwałość☺

  16. Mam mieszane uczucia co do lakierów z Ali. Ostatnio jednak zamowilam na próbę zestaw Elite99 i jest w porządku, ale bazy wciąż używam sprawdzonej z Semilac. Piękny manicure, lubię niebieski kolor na paznokciach 🙂

    1. Ja nie mówię, że hybrydy z aliexpress są złe, natomiast pewnie można tam znaleźć jakieś dobre produkty, ale jednocześnie całe mnóstwo złych. Więc osobiście wolę nie ryzykować 🙂

  17. Pazurki świetnie się prezentują, kokardki całości dodają fajnego uroku :)]

  18. Piękny brokacik, lubię takie efekty.

  19. Kochana, jak nie przepadam za niebieskim, tak Twoje mani bardzo mi się podoba 🙂

  20. Nie mam u siebie obecnie żadnego niebieskiego lakieru. U Ciebie całość bardzo ładnie się prezentuje 🙂

  21. Chętnie bym napisała do Ciebie wiadomość prywatną, no ale napiszę tutaj. Chyba mam wadliwe paznokcie, paznokcie trzymają mi się 7 dni i potem zapowietrzają się. Brak mi sił, i chyba zamienię primer bezkwasowy na kwasowy. Albo zastosuje kwasowy+bezkwasowy. Można tak? Czytałam, że panie tak stosują. Słuchaj moje pytanie jest takie, jesteś doświadczona! Jakie primer kwasowy (jakiej firmy) jest dobry i warty polecenia..? 🙂

    1. Oczywiście można łączyć oba primery, dla trudnej płytki można stosować primer kwasowy. Spróbuj jednak nakładać primer kwasowy co jakiś czas, a nie przy każdym maniciurze. Staraj się dokładnie zmatowić płytkę polerką i dobrze ją odtłuścić cleanerem. Pamiętaj jeszcze o tym, aby po aplikacji cleanera czy primera chwilę odczekać, aż preparaty odparują. Co do firmy bezkwasowy primer, a właściwie preparat działający na takiej zasadzie lubię bardzo z Victoria vynn (tape bond), jego cena jest również bardzo przystępna. Natomiast kwasowe primery używałam różne i nie mam dla żadnego konkretnych zastrzeżeń ani nie mam konkretnego jednego do polecenia 🙂

  22. Bardzo ładny jest ten brokatowy kolorek. Ja stosuję hybrydy z Aliexpress, ale ze względu na moje uczulenia muszę uważać na pewne marki i między innymi właśnie Rosalind mnie uczula. Na moim kanale pokazywałam zdobienie z Myszką Mickey na hybrydach tej marki i już w trakcie malowania widać na filmie, że moje skórki zaczęły się robić czerwone – bardzo mocna reakcja, jak po Semiacu.
    Za to lakiery Monasi z Ali bardzo sobie chwalę i co chwila przewijają się w moich filmach.
    Myślę, że stosowanie hybryd z Ali nie jest złe, ale mimo wszystko zawsze radzę stosować bazę i top z jakiejś sprawdzonej marki z atestami, a tylko kolorówkę z Ali :).

    1. To bardzo dobre podejście, baza przede wszystkim myślę powinna być porządna i sprawdzona 🙂 Super, dzięki za wypowiedź, bo dziewczyny chętnie czytają i bardzo często pytają o hybrydy z ali 🙂

      1. Ja tez używam lakiery z Aliexpres na bazę sprawdzonej marki, do tej pory to było połączenie baza NeoNail i Hardi Semilac. Nigdy nie miałam uczulenia na żadne hybrydy, a używałam rożnych marek, zarówno z Ali jak i popularnych marek polskich. Obawiam się używać chińskich baz, ale chińskie lakiery lubię, najlepiej sprawdziły mi się lakiery marek Elite99, Venalisa, HNM, Modelones. Różowo fioletowy termo lakier z Elite99 to chyba mój ulubiony. Rozczarowały mnie lakier firmy Kolor Tale bo był bardzo gęsty, a także lakiery firm Maleah i Soux.

        1. Super, w takim razie jest sporo osób które wybierają takie hybrydy i efekty są zadawalające 😉

  23. Sredrne kokardki są wyjątkowo śliczne 🙂

  24. Jejku, jakie piękne są te kolory! Zafundowałabym sobie takie hybrydy gdybym tylko miała już ogarnięte paznokcie, bo póki to nie mogę ich doprowadzić do stanu używalności. Niestety nie chcą rosnąć.

    1. Z hybrydą na pewno łatwiej byłoby zapuścić pazurki 🙂

  25. Jak zwykle pazurki pierwsza klasa, a te kokardki są urocze 🙂

  26. Piękne jest to zdobienie! Brokat ma w sobie to coś 🙂 Co do hybryd z ali – dużo dziewczyn ich używa, nic złego im się nie dzieje, więc chyba nie ma w nich niczego złego. Chociaż nie wiadomo, czy przeszłyby wszystkie testy, czy spełniają normy UE… Teraz wszystko jest produkowane w Chinach 😉
    Q&A chętnie posłucham 🙂

    1. No i właśnie teoretycznie część produktów sprzedawanych w Polsce też na pewno produkowane jest w Chinach, natomiast przechodzą nasze normy. Na alie można pewnie znaleźć takie same produkty, ale obok nich stoją zapewne lakiery, które składy mają bardzo słabe. Dlatego jeżeli ktoś chce ryzykować może różnie trafić 🙂

  27. Chyba jest to jedno z ładniejszych zdobień jakie ostatnio widziałam 🙂 Nie trzeba nadto wymyślać, aby uzyskać świetny efekt 🙂

  28. Ciekawe pazurki ale najbardziej podobają mi się te paznokcie z kokardkami! Nie przepadam za takimi brokatowymi lakierami. Pozdrawiam!^^

  29. Srebrne kokardki baaaaardzo mi się podobają. Piękny wzór. Skromny,prosty ale uroczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *