Niebieski babyboomer? Znikający wzór ze stempla? Zobacz test nowości!

Ogrom nowości na jesień dla Was szykuję, więc pora zabrać się za testy, żebym zdążyła Wam wszystko to zaprezentować. Dziś będziemy stemplować i robić piękny niebieski babyboomer. Wiąże się to z pięknymi jesiennymi kolorami nowej kolekcji Yenn PRO Lastryko. Druga część, czyli zdobienia, to test produktów marki Moyra. W akcji zobaczycie stempel, biały lakier oraz płytkę. Wszystkie te produkty stworzyły idealny zestaw i powstała taka piękna stylizacja.

Jesienna kolekcja Yenn PRO Lastryko

Zawiera kilka kolorów, każdy z nich ma coś w sobie, jednak ja zdecydowanie zachwyciłam się tym szaro-błękitnym. Dodatkowo moja miłość została zwiększona, gdy okazało się, że do pełnego krycia wystarczy, że nałożyłam 1 warstwę. Jest to kolekcja bardzo świeża, bo wypuszczona na rynek we wrześniu – sprawdź pozostałe nowości tego miesiąca. Chciałam go ograć delikatnie, dlatego będzie towarzyszyć mu kolor biały.

KOD RABATOWY DO YENN PRO: LAKIEROWNICZKA10

Niebieski BABYBOOMER

Właściwie to nie jest babyboomer, ponieważ babyboomer to połączenie białej końcówki z nudziakiem od strony skórek. My wychodzimy z tego schematu i nudziak zostaje zastąpiony pięknym błękitem. Do cieniowania używam białego arteru ze Słowianki oraz gąbeczki na rączce – mój ulubiony duet do ombre. Jednak to nie koniec, na to ląduje piękny stempel, który wygląda jakby znikał. Dlatego, że jest w kolorze białym i zrobiłam go białym lakierem do stemplowania Moyra Smart white. Płytka, której użyłam to Moyra 095 Big in Japan – piękne motywy japońskie, ale nie tylko.

1 Comment

  1. Bogusław

    18 czerwca 2024 at 12:46

    Fascynująca recenzja nowych trendów i produktów. Zachęca do eksploracji innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie urody lub mody, oferując nam czytelnikom wgląd w nowoczesne technologie i style jakie niebawem podbiją świat.

Leave a Reply