Opublikowano 20 komentarzy

No i kropka :)

Jak wiecie niebieski + bia艂y to dla mnie raj ;D
W tych kolorach wszystko wygl膮da lepiej 馃槈
Czy dzisiejsze pazurki r贸wnie偶?
 Sami oce艅cie! 馃檪
ROZDANIE: KLIK
Instagram: KLIK   Facebook: KLIK

Paznokcie: Basia W.
Lakiery hybrydowe: bia艂y Semilac 001 (Strong white), 
niebieski Semilac 019 (Blue lagoon), sypkie ozdoby

20 komentarzy do “No i kropka :)

  1. 艢liczne zdobienie 馃檪

  2. Ah, ten niebieski… 馃檪

  3. niebieski z bia艂ym to 艣wietne po艂膮czenie 馃檪

  4. Blue Lagoon <3 ! Musz臋 sobie zrobi膰 takie mocno niebieskie paznokcie!

  5. Wiesz, 偶e jestem fank膮 niebiesko艣ci :3

  6. ten niebieski kolor jest tak pi臋kny a偶 hipnotyzuj膮cy *.*
    Bardzo 艂adne 馃檪

  7. musz臋 mie膰 ten kolor 馃槈

  8. te偶 uwa偶am, 偶e po艂膮czenie bieli i niebieskiego to 艣wietny pomys艂 馃檪 mani baaaardzo mi si臋 podoba 馃槈

  9. Te偶 jestem wielk膮 fank膮 niebiesko艣ci na paznokciach 馃槈 馃槈

  10. Bardzo fajne polaczenie!

  11. Uroczo to wygl膮da, oj wida膰 Twoje uwielbienie dla niebieskiego koloru 馃槈

  12. 艁adne po艂膮czenie – niebieski zawsze 艂adnie wygl膮da ;-D

  13. Masz racj臋 to raj ^^ pi臋knie to wygl膮da *-*

  14. Przecudowny ten niebieski odcie艅!!! 馃檪

  15. Wygl膮daj膮 bardzo 艂adnie 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *