Opublikowano 35 komentarzy

Nowości Semilac- czerwiec! :)

Pokaże wam dzisiaj 3 nowości, które w najbliższym czasie będą gościć na blogu!
Już nawet mam kilka pomysłów na nie! 😀
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
  

Oprócz nich możecie zobaczyć jeszcze milusi ręczniczek! 😀

Pierwszy kolorek to 018 Cobalt LINK!
Na żywo można by się kłócić, czy to bardziej niebieski czy fioletowy 😀
Ja oczywiście ze względu na moje upodobania obstawiam granat 😀

Numer dwa to Semi Hardi White LINK!
Chciałabym wam zrobić porównanie wszystkich hardów! (Co wy na to?)
Klasyczny już mam, teraz czas na white 🙂

Jak na srokę przystało, numer 3 to idealna błyskotka 144 Diamond rind LINK 
 Mnóstwo w nim drobinek różnej wielkości 😀

Dajcie znać, który z nich chcecie zobaczyć w akcji jako pierwszy!
A może któraś z was właśnie ma jakiś z nich na pazurkach? 🙂

35 komentarzy do “Nowości Semilac- czerwiec! :)

  1. Ten kobalt jest śliczny! 🙂 Czekam na stylizacje z tymi cudeńkami 🙂

    1. Mi też kobalt przypadł do gustu i już nawet trafił na moje paznokcie 😀

  2. Super pomysł na wpis z porównaniem hardi, czekam! 🙂
    ten srebrny jest piękny!

    1. Clear i white już mam, w takim razie teraz czas wypróbować 2 pozostałe i napisać porównanie 😉

  3. 144 Diamond rind miałam sobie kupić , przepiękny

  4. mam ten kobaltowy, ale akurat nie należy do moich najulubieńszych kolorów 😀

  5. Kolorki boskie <3 ja mam hardi z Semilaca, jest świetny! moje paznokcie się często łamały a teraz utwardzam je hardikiem i już nie mam tego problemu 🙂

    1. Dokładnie! A jak się zdarzy jakiś wypadek, to zawsze można nadbudować 😀

  6. Uwielbiam Semilac i mam u siebie 144 Diamond Ring! ;*

  7. Czekam na dalszą pracę z tymi kolorami, genialne!

  8. Tych hardów to oni już trochę mają – zwykły, milk, rosa, teraz jeszcze ten white ;-D Jak zobaczyłam te nowości od razu przed oczami mam połączenie tego kobaltowego lakieru ze srebrnym ^^

    1. Trochę mają, jakoś teraz mnie naszło żeby je potestować 😀 Dotychczas ciągle na clear pracowałam, a teraz zamierzam przerobić wszystkie i zobaczyć, który do czego najlepiej mi się sprawdzi 😀

  9. We mnie też jest coś ze sroki- Diamond Ring cudooowny! <3

  10. Ja jestem ciekawa wpisu o hardach! Co prawda sama jeszcze nie wpadłam w hybrydy, ale temat bardzo mnie ciekawi.
    Sreberko śliczne!

    1. Jak zaczniesz z hybrydami to totalnie Cię pochłoną 😀 A hard to doskonałe rozwiązanie 😉

  11. Lakiery są cudowne, bardzo ciekawi mnie ten biały Hard chętnie się zaopatrzę w niego. Jestem za tym aby zrobić porównanie wszystkich hardów.
    Pozdrawiam !

    1. White może być strzałem w 10 w przypadku neonów 😉

  12. Cobalt bardzo mi się podoba 🙂

  13. Stylizacje z Cobalt i diamond rind zrób jako pierwszą 🙂

  14. Bardzo ładne kolorki 🙂

  15. Srebrny wygląda ślicznie, już się nie mogę doczekać, co z nim wykombinujesz 🙂

  16. w takim razie czekam na wpis o białym hardzie 🙂 jestem ciekawa Twojej opinii, bo ja zostaję jednak przy przezroczystym 😉

    1. Sama jestem ciekawa jak wypadnie, dotychczas cały czas pracowałam na clear, ale do neonów np. jako baza hardi white może się idealnie sprawdzać 😀

    2. jako podkład pod neon cienka warstwa tak, ale do przedłużania wg mnie się nie sprawdza, bo źle się piłuje i trzeba cieniutko robić, bo się nie chce utwardzać. Daj znać jaka jest Twoja opinia jak go już wypróbujesz 🙂

    3. To dzięki kochana za podpowiedź, spróbuję przedłużania i podkładu pod neony i na pewno pojawi się post na temat Hardi white 🙂

  17. mam ten cobalt i naprawdę w rzeczywistości kolor jest super 😀

    1. Zgadzam się, ale kurcze ciężko ten Cobalt uchwycić na zdjęciu! Tej kropelki fioletu, która w nim jest nie mogę wydobyć 😀

  18. moja przyjaciołka ma te odcienie i pieknie mani z ich wsyztskich razem wziętych potrafi stworzyć :3

  19. Jak dla mnie, odkrycie Semilac'ów i Hard Milk to absolutny cud. Oczywiście, jak wiele dziewczyn hybrydy robię sama. Dotychczas używałam lakierów innej firmy, kiepsko to wychodziło. Kolory ładne ale trwałość kiepska. W szczególności iż pracuję fizycznie, paznokcie są nieustannie narażone na uszkodzenia mechaniczne w kontakcie ze stalą, aluminium i innymi materiałami (długi czas nosiłam tylko krótkie paznokcie, bo urazy przy dłuższych paznokciach były niezwykle bolesne). Hybrydy wytrzymywały kilka dni, nawet nie tydzień.
    Aż nadszedł dzień gdy zainwestowałam w Semilac'i. Baza, top i hard milk. Absolutny hit. Pierwszy manicure wytrzymał prawie trzy tygodnie (!) dopóki nie zechciałam zmienić bo mi się znudził(!!!). Coś fenomenalnego.
    Kolorów używam ze starych lakierów, ale semilac'i robią swoje i trwałość jest powalająca.
    Chętnie przeczytam porównanie wszystkich hardów. I chętnie zobaczę połączenie Cobalt'u i Diamond 😉
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    1. Często dzieczyny pytają, dlaczego jestem za tym żeby kupić 1 lakier dobry zamiast 5 tańszych i dopiero jak użyją się przekonują! Hard to na prawdę genialna sprawa, chociaż wersji milk jeszcze nie miałam, na początku zaczęłam jak był tylko clear i już się przyzwyczaiłam, ale teraz właśnie do tego posta zamierzam przebrnąć przez wszystkie hardy 😉
      Bardzo dziękuję, takie komentarze lubię zdecydowanie najbardziej! Wiele wnoszą, a jednocześnie widzę że ktoś z zainteresowaniem przejrzłą post! <3 🙂

      A Cobalt tak wpadł wszytskim w oko, że mam już 3 gotowe stylizacje z nim, w jeden w połączeniu z Diamond ring właśnie 🙂

  20. O tak! Post o wszystkich hybryda hard 🙂 jestem za 🙂 na razie mam tylko clear, ale white tez kusi 🙂 ciekawa jestem czy jest tak samo gęsty?
    Nowe kolorki pięknie będą z sobą współgrać 🙂
    Aj

    1. Ja też miałam tylko clear, ale teraz chce wypróbować wszystkie 😀 według mnie white jest gęstszy od clear 😉

  21. no ja jako sroczka oczywiście obstawiam brokacik ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *