Opublikowano 27 komentarzy

Nutki ;))

 Dzisiaj zn贸w nutki, ale w innym wydaniu, bardziej kolorowym ;D
Kt贸re wolicie? 馃檪
P.S. Mam do polecenia bloga mojej przyjaci贸艂ki: http://upitka18.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania 馃榾
Macie tak偶e zobaczy膰 mnie w troch臋 innym wydaniu 馃槈

http://shinybox.pl/?ref=24f78c1 馃檪

27 komentarzy do “Nutki ;))

  1. Musze na takie kiedy艣 do Ciebie wpa艣c ;p ; *

    1. Wpadaj kiedy chcesz ;):*

  2. ale sie na machalas;)
    fajnie wyglada;p

  3. Jak 艂adnie wysz艂y 馃槈

  4. wow… it looks great… like it most with the green!

  5. Wow, jestem pod wra偶eniem Twoich zdolno艣ci :))

    B臋d臋 wpada艂a tutaj cze艣ciej :))

  6. cudowne kolorki 馃檪

  7. oooo 艣liczne s膮 馃檪 te偶 takie chc臋 馃榾

  8. 艣wietny ten wz贸r! Masz super pomys艂y 馃檪

  9. 艢wietne ; )

    Fajne robisz paznokcie, wi臋c obserwuj臋 ; )

  10. Masz fajne pomys艂y 馃槈
    Bardzo mi sie podoba ;*
    Zapraszam do mnie

  11. 艢wietne paznokcie. 馃槈

  12. pi臋kne pazurki 馃檪 Kochana, zapraszam na GIVEAWAY na moim blogu, do wygrania cudowne sukienki 馃檪

  13. Hello dear
    thnks for your lovely comment
    love your look
    followed you on GFC
    kisses

  14. genialne ! 馃檪

    myrockinrobin.blogspot.com

  15. fajne dziela tworzysz na pazurkach…niektore sa naprawde urocze:)

  16. bardzo s艂odkie te nutki, genialny wz贸r!

  17. cudowne te nutki:) zaraz si臋 zabieram za malowanie;) J.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *