Pomarańczowe hybrydy z spider gelem

Dziś mam dla Was moje owocowe paznokcie, dokładnie zobaczycie tutaj pomarańcze w dwóch różnych odsłonach. Zobaczycie tutaj piękne pomarańczowe hybrydy i cytrusowe zdobienie. Bardzo istotną rolę będą stanowiły tutaj dodatki, ale za chwile to wszystko same ocenicie. No i jeszcze nowy kształt i świetna baza, tyle dobrego w jednym odcinku! 🙂

owoce-na-paznokciach-fruit-nails-spring-Lakierowniczka- pomarańczowe hybrydy
owoce-na-paznokciach-fruit-nails-spring-Lakierowniczka- pomarańczowe hybrydy

Baza NIUQI Beige z Biedronki

Pewnie zdziwi niektórych z Was kolejna zmiana kształtu paznokci, najpierw migdałki, później balerina, a dziś skrócony kwadrat. Ja jednak lubię zmieniać zarówno zdobienia jak i kształty. Nałożyłam również bazę NIUQI z Biedronki w kolorze Beige. Piękny, naturalny odcień i świetna trwałość, mega Wam polecam tą bazę. Na kanale macie film z recenzją tych baz.

Pomarańczowe hybrydy

Kolor bazowy, który stanowi zdecydowaną większość dzisiejszego zdobienia. Ten piękny pomarańczowy to Maga 13L La hit z serii Keratin. O serii Keratin jest już wpis z recenzją. Dodatkowo pojawia się tutaj kolor żółty 7L i biały. Zdobienie tylko wygląda na skomplikowane, uwierzcie! Podstawą jest bycie niezbyt dokładnym i cieniowanie każdego z etapu. Na końcu znajdziecie filmik z tutorialem do jego wykonania.

owoce-na-paznokciach-fruit-nails-spring-Lakierowniczka- pomarańczowe hybrydy

Spider gele – kluczowy element zdobienia

No i przyszedł czas na najważniejszy element, który moim zdaniem zupełnie zmieniał całe zdobienie. Spider gele to bardzo dobry dodatek w większości stylizacji. Przypominam Wam, że na kanale pojawiły się już dwa filmy w tym temacie. Pierwszy z nich dotyczył recenzji Spider gelu z Silcare. Kolejny film to coś innego, czyli kilka nietypowych metod na nakładanie Spider geli z Aliexpress.

owoce-na-paznokciach-fruit-nails-spring-Lakierowniczka- pomarańczowe hybrydy

Tutorial już na kanale!

Mamy już gotowe owocowe zdobienie i piękne pomarańczowe hybrydy, jak Wam się podoba? Możecie zobaczyć każdy z etapów powstawania stylizacji! Jeżeli macie ochotę zobaczyć inne propozycje namalowania owoców na paznokciach, to zobaczycie TEN film.

4 komentarze

 1. Ananka

  19 maja 2020 at 18:18

  Amazing nail art 😀

 2. Kasia

  20 maja 2020 at 18:23

  Jak soczyście! To idealne mani na lato 🙂 Pomarańcze w takim wydaniu wyglądają ekstra!

  1. Lakierowniczka

   20 maja 2020 at 21:59

   Ooo tak, miałam ochotę na takie szalone kolory 🙂

 3. Królowa Karo

  23 maja 2020 at 11:24

  Fajny odcień pomarańczu 🙂

Leave a Reply