PORZĄDKI W LAKIERACH 2020

Mimo, że regularnie staram się dbać o porządek w mojej lakierowej szufladzie, to raz do roku biorę się za wielkie sprzątanie w hybrydach. Wykładam wszystkie lakiery, żele, ozdoby i od nowa przeglądam i organizuję każdy z nich. Większość z nich zostaje ze mną do dalszych testów, jednak spora część trafia na wyprzedaż lakierów hybrydowych. Nie zużyję tej ilości, a chcę żeby każdy lakier dostał szansę na godne życie ;D. Jak wiecie testowanie produktów to moja pasja i praca, więc jest ich tu całkiem sporo. Oczywiście nie raz spotykałam się z komentarzami dotyczącymi tej ilości. Ja jednak jestem zdania, że każdy ma swoje nałogi, moim są lakiery. To chyba i tak całkiem dobry wybór? ;D. Aaaa no i chciałam Wam przypomnieć o ubiegłorocznym sprzątaniu w szufladzie z lakierami 2019. Teraz czas rozpocząć porządki w lakierach 2020!

porzadki-w-hybrydach-sprzatam-moje-lakiery-hybrydowe-toaletke-Lakierowniczka

Organizacja lakierów hybrydowych

Jeżeli chodzi o organizację lakierów to jest to mój mały ,,bzik”. Uwielbiam mieć wszystko ułożone, widoczne i w zasięgu ręki, zorganizowane jak profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dlatego właśnie wśród mojej lakierowej organizacji jest sporo trików, którymi chętnie się z Wami podzielę. Jednak patrząc na to jak często pytacie właśnie o te elementy, postanowiłam stworzyć dla nich osobny film. Dlatego więc w najbliższej przyszłości możecie spodziewać się jeszcze dwóch filmów. Pierwszy będzie z porządków w moich ozdobach i produktach do zdobienia. Drugi film będzie w całości poświęcony trikom organizacyjnym, oczywiście powiązanym z produktami do paznokci. Myślę, że może to być bardzo przydatny temat. Aktualnie dopowiem Wam, że przedziałki rozdzielające lakiery pochodzą z różnych paczek, ale w bardzo prosty sposób możecie je samodzielnie wykonać z kartonów.

porzadki-w-hybrydach-sprzatam-moje-lakiery-hybrydowe-toaletke-Lakierowniczka
porzadki-w-hybrydach-sprzatam-moje-lakiery-hybrydowe-toaletke-Lakierowniczka

MIAŁAM 201 KOLOROWYCH HYBRYD!

Porządki rozpoczęły się z ilością 201 kolorowych lakierów hybrydowych. W tą liczbę nie wchodzą kolory białe i czarne, topy, bazy, bazy kolorowe oraz żele. Tylko same kolorowe lakiery hybrydowe. Wynik jest i tak niższy niż w poprzednim roku, jednak nadal zbyt wysoki. Więc bierzemy się za porządki w kosmetyczce, a całość możecie obejrzeć w moim filmie, do którego poniżej macie link.

Porządki w lakierach 2020

Wynik końcowy to 128 kolorowych lakierów hybrydowych. Kilka z kolorów było wykończono, w dwóch pojawiły się uszkodzenia opakowania, więc te zostały zlikwidowane. Pozostałe prawie 70 kolorów trafi na wyprzedaż hybryd. Chcę żeby miały szansę być zużyte przez osoby kochające stylizację paznokci tak, jak ja. Jednak ja sama nie jestem w stanie tego zużyć, a wiem że za chwilę będę testować kolejne nowości do paznokci. Z racji, że takie wyprzedaże robię regularnie, lakiery są praktycznie nowe i w większości użyte 1 raz, więc na pewno się Wam przydadzą. Wyprzedaż odbędzie się na moim instagramie: Lakierowniczka. Możecie odezwać się w wiadomości prywatnej :). A teraz zapraszam Was do obejrzenia jak sprzątam moje lakiery hybrydowe:

7 komentarzy

 1. little.monster

  18 lutego 2020 at 20:29

  ja większości się pozbyłam bo już po terminie były, a i tak paznokcie maluje najczęściej pomiędzy klientkami w pracy 😛 wię c trochę się ograniczam teraz 😀

  1. Lakierowniczka

   19 lutego 2020 at 12:07

   W takim przypadku faktycznie nie ma co chomikować, skoro i tak nie używasz, a w pracy możesz się nacieszyć nowościami 😉

 2. Drzemiace-Piekno.pl

  18 lutego 2020 at 21:05

  Ilościowe szaleństwo, ale masz rację, każdy ma jakiegoś bzika 😛

  1. Lakierowniczka

   19 lutego 2020 at 12:00

   No jest szaleństwo, ale ja się w nim świetnie odnajduję ;D

 3. Kamila

  2 marca 2020 at 13:08

  U mnie też by się porządki przydały, bo nawet nie wiem co mam w szufladzie, a przeważnie jak już maluję paznokcie to zawsze na ten sam ulubiony kolor 🙂

  1. Lakierowniczka

   2 marca 2020 at 20:49

   No to koniecznie trzeba wszystko ruszyć i sięgnąć po coś nowego 😉

Leave a Reply