
Provocater 24 Mystery wine to główny bohater dzisiejszego wpisu. Oczywiście towarzyszy mu zdobienie oraz jeszcze więcej połysku. Zdobienie malowane jest ręcznie i mam nadzieję, że wpadnie wam w oko. Starałam się całość zachować w dosyć eleganckim tonie, udało się? Nie ma na co czekać, zaczynamy! 🙂

Provocater 24 Mystery wine
Temu kolorowi warto poświęcić chwilę. Zaczniemy od tego, że pokazywałam go wam w jednym z ostatnich wpisów z propozycjami na jesień. Tam możecie z bliska zobaczyć jego wykończenie i porównać z innymi czerwieniami (jaśniejszymi oraz ciemniejszymi).
Co w nim takiego wyjątkowego? Po pierwsze kryje już przy pierwszej warstwie, chociaż ja położyłam 2 cienkie, robię tak zawsze i chyba to się nie zmieni 😉 Po drugie ma fajnie wykończenie. Trochę metaliczne, trochę perłowe, ale nie zostawia smug i śladów po pociągnięciu pędzelkiem (jak ja tego nie lubię w niektórych lakierach.). Sam kolor w sobie myślę, że też jest ogromną zaletą, bardzo ciemna czerwień, elegancka i bardzo klasyczna. Provocater 24 Mystery wine ma więc mnóstwo zalet, zresztą, oceńcie same! 🙂
Zdobienie
Co prawda kolor już sam w sobie wygląda fajnie, natomiast ja lubię dodać coś więcej. Zdobienie zostało ręcznie namalowane przy pomocy cienkiego pędzelka. Namalowałam je w formie negative space ale tylko z małą przerwą. Powiem wam, że od kiedy spróbowałam tego typu zdobienia tylko na małej części paznokcia, to co raz częściej po nie sięga. Biały kolor nadał się tutaj idealnie, bo ładnie odbijał od tej ciemnej czerwieni oraz naturalnego paznokcia. Dodatkowo odrobina brokatu żeby rozjaśnić kolor. Nie sądzicie, że to dodało sporo elegancji? Wydaje mi się, że ten kolor fajnie pasuje do wszystkich jesiennych stylizacji 🙂

Co wy na to?
Jak zawsze czekam na wasze opinie na temat koloru oraz zdobienia. Lubicie ciemnie bordowe lakiery hybrydowe na jesień? Może taka hybryda lepiej wyglądałaby bez zdobienia? Macie jakieś propozycje lub pytania? Piszcie śmiało, a już niedługo kolejne wpisy ze zdobieniami na jesień <3



Wooow 🙂
Piękne!
Bardzo ładne paznokcie, takie wiosenne, kolor bardzo fajnie się komponuje z resztą 🙂
Hmm.. mi bardziej wyglądają na jesienne niż wiosenne 😉
Bardzo ładne połączenie kolorystyczne – obecnie mam podobne, z tym, że mój bordziak jest czysty, bez żadnych drobin czy perłowych poświat – połączyłam go ze złotkiem i czernią – idealnie na jesień 😀
Bordo w klasycznej wersji bez drobinek też jest piękne! <3
śliczny ten kolor! Paznokcie maluję raz na rok, ale wczoraj zrobiłam sobie coś podobnego;)
Ja raz na rok mam niepomalowane! 😀
pięknie pomalowane i ładny kształt, super praca
Przepiękny mani !
Piękne! 🙂
Przepiękna stylizacja!
Bordo zawsze jest modne 😉 Ja rzadko sięgam po ten kolor, ale bardzo mi się podoba 🙂
Podoba mi się 🙂
Świetne połączenie 🙂
Lubię takie odcienie czerwieni i to nie tylko na jesień. Chyba nawet bardziej podoba mi się taka czerwień aniżeli klasyczna..
Ps. Myślałam, że to jakaś naklejka, a nie ręczne malowanki. Super 🙂
Wiesz że bardzo łatwo i szybko można namalować to zdobienie ? od klasycznego bordo też wolę taki błyszcZący, chyba że taki Ciemniejszy to w kremowym wykończeniu ?
Mi sie bardzo podoba 🙂
Elegancja w pełnej krasie 😉
Czerwień, w Twoim stylu???
O tak ! 😉
cudowne połączenie kolorystyczne, dziękuję za inspiracje
Mam nadzieję, że się przyda???
Cudnie wyszło, a to precyzyjne zdobienie na serdecznym palcu to w ogóle mistrzostwo 🙂
Ten Winny kolorek pięknY! Bardzo Jesienny :*
Jak ja uwielbiam kolory lakierów w kolorze wina, borda itd. 🙂 cudne mani 🙂
Jeszcze z połyskiem ???
Piękne połączenie kolorów 🙂
kolorek faktycznie piękny <3 jeszcze nie miałam nic tej marki
Taka lakieromaniaczka koniecznie powinna wypróbować ?
Bardzo ładne zdobienia 🙂 kolor wręcz idealny :*
Buziaki :*
http://WWW.KARYN.PL
Bardzo podoba mi się zarówno kolor jak i całość stylizacji. Uwielbiam połączenie borda ze złotem. Od razu na myśl przychodzi mi Boże Narodzenie ;D
Dokładnie 😀 A to złoto jest takie lekko różowe i ma w sobie czerwone drobinki przez co idealnie się komponuje z borowym 🙂
Mam podobne odczucia! Ale już powoli można myśleć, za chwilę w sklepach będą świąteczne wystawy 😀
Piękne, uwielbiam bordowy kolor 🙂
to połączenie jest idealne na jesień. Uwielbiam bordo, a ze złotem super sprawa
Ten kolor bordo jest cudowny 😉
Wspaniały post, piękne zdjęcia! Szczególnie zdobienie na serdecznym paznokciu podoba mi się. 🙂
Pozdrawiam i przesyłam mnóstwo ciepła w ten pochmurny dzień,
Tsukiakari z murasakiiroanu.blogspot.com
Super, że się spodobały <3
Super połączenie kolorków 🙂
Połączenie bordo i złota kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem 🙂 Jakoś tak świątecznie…
Święta już niedługo! <3
Sliczne!
Ojejku jak ślicznie! Uwielbiam wszelakie rzeczy związane z paznokciami. Mam na ich punkcie świra. Urzekło mnie opakowanie lakieru. Kolor czerwony jest jak najbardziej na tą porę roku 🙂
Hmm… skądś znam tego świra na punkcie paznokci 😀
piękne <3
No ładny ten lakier to trzeba mu przyznać 😉
Ja na to, że ten złoty rzeczywiście robi wrażenie! Pozdrawiam!^^
Co tu dużo pisać: przepięknie! Bardzo mi się podoba to manicure 🙂 Muszę wypróbować lakiery tej marki 🙂
Piękne połączenie, dla mnie idealne.