Opublikowano 27 komentarzy

Przerwa na Cappuccino! :)

Zapraszam was na kaw臋 z mlekiem od Dolce Vita Nails: 004 Cappuccino!
Towarzyszy mu glitter: 250 Party Time! 馃檪

FACE: KLIK
INSTA: KLIK

Cappuccino to idealny nude kolorek dla bledszej sk贸ry!
Sprawdzi si臋 zar贸wno pod zdobienie, jak i samodzielnie 馃檪
Party Time natomiast to istne szale艅stwo! 馃榾
Na艂o偶ony na naturalny paznokie膰 jest transparentny!
Ma on nie tylko drobinki, ale r贸wnie偶 delikatnie zabarwion膮 baz臋!
Na zdj臋ciach mo偶ecie zobaczy膰 jego 2 warstwy na Cappuccino! 馃檪

Przy jednej warstwie Party Time mo偶na na艂o偶y膰 na ka偶dy kolorek!
Nie zmienia on wtedy koloru bazowego, tylko minimalnie go przyciemnia 馃檪

27 komentarzy do “Przerwa na Cappuccino! :)

  1. 艂adne mleczaki 馃檪

  2. Cappuccino to naprawd臋 pi臋kny nudziak 馃檪

  3. 艣liczny kolor i ten brokat r贸wnie偶 fajny 馃檪

  4. Pi臋kne pazurki. 馃檪
    Pozdrawiam!:)

  5. Bardzo 艂adnie to wygl膮da, ten brokatowy 艣licznie zabarwi艂 ten ja艣niejszy 馃檪

  6. Glitter bardzo 艂adny 馃槈 nawet nudziak nim ozdobiony mi si臋 podoba, chocia偶 za nudziakami nie przepadam 馃槈

    1. No to jak ju偶 Ty si臋 przekona艂a艣 do nudziaka, to musz臋 to uzna膰 za m贸j ma艂y sukces ;D

  7. 艢liczne cappuccino 馃檪

  8. 艢liczny ten Party Time 馃檪 S.

  9. Ten glitter cudny!! Fajnie wygl膮da po艂膮czony zar贸wno z tym nudziakiem jak i neonem 馃檪

  10. Zakocha艂am si臋 w twoim blogu! Jak ja bym chcia艂a umie膰 tak robi膰 pazurki ! Mega s膮 ;*

    1. Dzi臋kuj臋, bardzo mi mi艂o! 馃檪 A wszystkiego idzie si臋 nauczy膰, robi膰 pazurki r贸wnie偶 馃檪

  11. Cudowne kolory, a jak wygl膮da trwa艂o艣膰 tego lakieru hybrydowego?
    Pozdrawiam i obserwuj臋 馃檪

    http://czaswobiektywie.blogspot.com/

    1. Ja nosi艂am 3 tygodnie (dow贸d i recenzja: http://madziulowepaznokcie.blogspot.com/2016/03/recenzja-hybrydy-dolce-vita-nails.html?m=1) p贸藕niej ju偶 mia艂am za Du偶y odrost 偶eby wytrzyma膰 ale 偶adnych uszkodze艅 nie mia艂am 馃槈

  12. 艢liczne zestawienie kolor贸w 馃榾

  13. Pi臋kne po艂膮czenie! Gdybym mia艂a tylko wi臋cej nudziak贸w…

  14. Juz mia艂am napisa膰: "Jak to mo偶liwe, 偶e nie znam tej firmy lakier贸w?!", ale u艣wiadomi艂am sobie, 偶e to hybrydy 馃槈
    Bardzo fajne kolory

    1. Tak tylko hybrydy ma Dolce Vita Nails 馃槈

  15. ten nudziak mi si臋 podoba 馃榾
    ju偶nied艂ugo sobie wypr贸buje ten glitterowy

  16. Prze艣liczne! 馃檪

  17. 艢wietny kolorek 馃檪 cappuccino ?
    aj

  18. Te pierwsze pi臋kne urocze i delikatne 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *