Recenzja hybryd w pisaku – Semilac one step hybrid

Lakier hybrydowy w pisaku? Czy to może podziałać? W nowościach marca pokazywałam Wam Semilac one step hybrid, czyli hybryd w pisaku. Dziś przekonajcie się czy to dobre rozwiązanie? Odpowiemy też na pytania: Jaka jest trwałość hybryd w pisaku? Jak używać Semilac one step hybrid? Jakie jest krycie tych produktów? Czy opłaca się kupić je za cenę 39,99 zł? Przede wszystkim w podsumowaniu na filmie możecie usłyszeć u kogo sprawdzą się lakiery w pisakach? 🙂

Jak używać Semilac One step hybrid?

Zaczniemy od tego, że są to lakiery w pisaku, otwieramy, przekręcamy i są gotowe do użycia. Z racji, że to hybrydy trzeba utwardzać je w lampie. Hybrydy w pisaku są samowystarczalne, czyli 3w1 – nie używamy do nich bazy, ani topu. Aplikujemy tylko 3 warstwy koloru, utwardzając każdą osobno oczywiście. Dostępne jest 15 kolorów, ja posiadam 5 z nich i możecie je wszystkie zobaczyć na moim instastories (zapisane na profilu pod nazwą One step hybrid). Producent zakład, że ich aplikacja będzie szybka, prosta, do użytku domowego. Idealnie sprawdzą się dla początkujących, a dla zaawansowanych będą ciekawą innowacją.

Trwałość hybrydy w pisaku, krycie, połysk oraz cena

Jeżeli chodzi o trwałość, to ja przetestowałam je na paznokciach dłoniach oraz stóp. Na stopach nie było żadnego problemu, w sumie nadal nie ma żadnych uszkodzeń, a aplikowałam je już 3 tygodnie temu. Na paznokciach dłoni miałam zaaplikowaną bazę z akrylo-żelu, więc na pewno zwiększyło to trwałość. Po 2 tygodniach nie pojawiły się żadne uszkodzenia. Krycie produktów będzie zależne od koloru, najlepsze ma ten brokatowy. Ja w każdym z przypadków aplikowałam 3 warstwy. Pamiętajcie jednak, że musicie kłaść grubsze warstwy i porządnie je utwardzać. Po utwardzeniu musicie odczekać chwilę, przetrzeć cleanerem i wypolerować oliwką. Zobaczcie na filmie jak osiągnąć mega połysk na hybrydach. Co do ceny 39,99 zł / 3 ml. Wypada dość drogo, ponieważ za 1 ml produktu płacimy 13,33zł. Przy klasycznych kolorach mamy 4,28zł/1ml, ale pamiętajcie że musimy kupić 3 produkty (bazę, kolor i top). Moim zdaniem przy zakupie 1-2 kolorów można kupić pisaki, natomiast przy większej ilości bardziej opłaca się klasyczny zestaw z bazą i topem.

U kogo się sprawdzą, a u kogo nie?

Zaczniemy od tej negatywnej strony. Jeżeli chcecie porządnie zająć się stylizacją, wykonywać zdobienia sobie i najbliższym, to polecam zainwestować w zestaw. Baza zapewni Wam większą trwałość, top doda lepszego błysku, dodatkowo kupując więcej niż 2 kolory bardziej opłaca się kupić bazę, top i dokupować kolory. Jeżeli słabo trzymają się Wam hybrydy, to musicie mieć na uwadze, że hybrydy w pisaku będą miały nieco niższą trwałość. Natomiast jest szerokie grono osób u których pisaki się sprawdzą. Polecam je dla osób, które chcą poprawić sobie pojedyncze paznokcie pomiędzy stylizacjami lub w czasie epidemii samodzielnie wykonać stylizację. Jest kompaktowym rozwiązaniem na wyjazdy. Dla osób początkujących są rozwiązaniem, dzięki któremu możecie ocenić czy wgl spodoba Wam się samodzielne robienie paznokci. Dla osób zaawansowanych jest innowacją. No i moim zdaniem najlepsze zastosowanie- do paznokci u stóp! Jakie to szybkie i wygodne!

7 komentarzy

 1. Magda

  12 maja 2020 at 22:14

  niesamowicie chciałabym je przetestować!

  1. Lakierowniczka

   12 maja 2020 at 22:27

   Lubię testować różne nowości, ten test sprawił mi sporo frajdy ;D.

 2. Jadwiga

  13 maja 2020 at 10:35

  Nie wiedziałam, że wyszły takie pisaki! Muszę spróbować, bo może łatwiej będzie mi robić prawą rękę 🙂

  1. Lakierowniczka

   13 maja 2020 at 17:06

   Pod względem łatwości aplikacji to na pewno, mi na stopach bardzo ułatwiło pracę 🙂

 3. Ananka

  14 maja 2020 at 17:36

  Lovely nails. Interesting!

 4. Kasia

  15 maja 2020 at 16:11

  Mnie jakoś nie przekonują te lakiery, chociaż może dam im szansę i kupię jakiś jeden odcień na próbę 🙂

  1. Lakierowniczka

   15 maja 2020 at 16:57

   Myślę, że warto samodzielnie przetestować. Jak każdy produkt inaczej sprawdzi się u każdej z nas ;).

Leave a Reply