Opublikowano 26 komentarzy

Recenzja Victoria Vynn! :)

Po d艂ugim i dok艂adnym te艣cie systemu soak off czas na recenzj臋 馃槈
Ten system bardzo przypad艂 mi do gustu, wi臋c zapraszam! 馃檪
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Nak艂adamy tape bond, a nast臋pnie czas na baze! 馃檪

BASE: To baza, na kt贸rej pazurki na prawd臋 super si臋 trzymaj膮 (ok. 3 tygodnie)!
Z czystym sumieniem system soak off mog臋 wam poleci膰 馃槈
Dla mnie baza zdobywa 5/5! 馃檪
Por贸wnanie pozosta艂ych baz: KLIK
KOLOR
Cena / ml (cena 1 ml): 35 / 8 ml (4,38) +/-
Krycie: + (zale偶y od koloru, czasami wystarcza 1 warstwa ale mam kolor kt贸rego k艂膮d臋 3)
Trwa艂o艣膰: ++
Reakcja na aceton: ++ (po spi艂owaniu topu schodzi super)

G臋sto艣膰: + (raczej nale偶膮 do rzadszych)
Buteleczka:  ++
P臋dzelek: ++
Oznaczenie koloru: ++ (najlepiej oznaczone hybrydy jakie mam! Na boku nakr臋tki, na czubku, na butelce z przdou i z ty艂u jest nazwa, numer i kolor)
 Og贸lna ocena: ++ (Od razu baaardzo je polubi艂am! Maj膮 niesamowite kolory i sporo ciekawych wyko艅cze艅! Je偶eli komu艣 nie przeszkadza rzadsza konsystencja to na prawd臋 je polubi)

Por贸wnanie pozosta艂ych kolor贸w: KLIK
TOP: Kolejna mocna strona firmy!
艢rednia g臋sto艣, nie tworzy smug ani dziur!
Doskona艂y po艂ysk utrzymuje si臋 przez ca艂y czas noszenia! 馃檪
Por贸wnanie pozosta艂ych top贸w: KLIK
No i wa偶ny aspekt: 艢CI膭GANIE POD ACETONEM! 馃檪
Dodatkowo zobaczycie jak dzia艂aj膮 klipsy 馃檪
Pi艂ujemy top, k艂膮dziemy wacik z acetonem, kawa艂ek folii i zak艂adamy klipsa!
Zrobi艂am tak jak jest w zaleceniu na opakowaniu 馃檪
(chocia偶 pr贸bowa艂am bez folii i te偶 by艂o ok)
Mia艂am film i wiecie co?
Usun臋艂am go z telefonu my艣l膮c, 偶e mam go na laptopie!
A na laptopie go nie ma ;(
Trzyma艂am 12 minut i wszystko zesz艂o z ma艂膮 pomoc膮 drewnianego patyczka 馃檪
Wi臋c dla os贸b usuwaj膮cych acetonem mo偶na 艣mia艂o bra膰! 馃檪

26 komentarzy do “Recenzja Victoria Vynn! :)

  1. Podoba艂 mi si臋 ten manicure 馃檪 A偶 偶al 艣ci膮ga膰, bo odrost jeszcze malutki 馃榾 Ja te偶 jestem zadowolona ze 艣ci膮gania ich 馃檪

  2. Nie znam tej marki, ale produkty wydaja si臋 by膰 ciekawe 馃檪

  3. fajnie wygl膮daj膮 te klipsy 馃檪

  4. bardzo lubi臋 hybrydy tej marki.

  5. Du偶o tej marki ostatnio na blogach. Dobrze si臋 sprawuj臋 馃檪

  6. Zastanawiam si臋 nad nimi, ale jako艣 nie do ko艅ca mnie przekonuj膮 馃檨

    1. My艣l臋, 偶e warto je wypr贸bowa膰! Sporo w tej marce zale偶y od koloru, mam jeden za kt贸rym nie przepadam, ale mam 3 kt贸re uwielbiam! Je偶eli chcesz kupi膰 co艣 co na pewno Ci si臋 spodoba i zu偶yjesz to we藕 sobie holo mgie艂k臋 109! Ja robi臋 j膮 teraz u 70% os贸b jako dodatek bo ka偶demu si臋 podoba 馃榾

  7. Gdy nak艂ada艂am bez Tape Bond lakier schodzi艂 mi po 5 minutach w acetonie! 馃槈 Polubi艂am bardzo lakiery tej firmy.

    1. Ale nak艂adasz ten system soak off bez tape bond, czy po prostu system hybrid (w kt贸rym docelowo nie ma tape bond)?
      Bo ja dzi艣 艣ci膮ga艂am z tego drugiego systemu hybrid i po chwili w acetonie tak idealnie ca艂y p艂aty shcodz膮 bez 偶adnego wysi艂ku 馃榾

  8. wszyscy kusz膮 tymi klipsami 馃檪 fajny gad偶et

    1. Ja klipsy mia艂am ju偶 od dawna, to m贸j 3 zestaw! Ale tylko te s膮 tak fajnie regulowane i dociskane! I spokojnie mog臋 sobie w nich co艣 robi膰, bo nie spadaj膮 馃槈

  9. O! Czeka艂am na t膮 Twoj膮 recenzj臋 馃檪
    Du偶o dobrego s艂ysza艂am o tej marce 馃檪
    Chyba czas wypr贸bowa膰 馃檪
    Pzdr, Aj

    1. Kochana ode mnie te偶 dobre rzeczy us艂yszysz o nich 馃榾 Ja polecam najbardziej holo mgie艂k臋 109 bo jest taka cudowna, mam j膮 ju偶 3 raz z rz臋du 馃榾

  10. Cze艣膰, od niedawna robi臋 sobie sama hybrydy.
    Mam jednak ogromny problem – trzymaj膮 sie Max 3 tyg. Robi臋 dok艂adnie wszystko tak, jak trzeba i nie mam poj臋cia co jest tego przyczyna. Lakiery mam z semilac. Efektem jest teraz tylko to, ze mam strasznie cienkie paznokcie;(

  11. Cze艣膰;) Od jakiego艣 czasu robi臋 sobie hybrydy sama. Mam jednak du偶y problem, bo niestety ale trzymaj膮 sie tylko Max tydzie艅. Niby robi臋 wszystko tak, jak powinnam a jednak co艣 jest nie tak.. Posiadam lakiery semilac. Jedyne co teraz mi zosta艂o, to strasznie cienka p艂ytka. Czy domy艣lasz sie, co moze byc przyczyna?

    1. Domy艣lam si臋 偶e oba ostatnie komentarze s膮 od 1 osoby (prosz臋 o podpisywanie si臋 chocia偶 inicialem) wi臋c teraz 3 tygodnie czy 1? Bo to spora r贸偶nica 馃槈 i jaka jest baza i top;-)

  12. Szkoda, 偶e wol臋 g臋ste hybrydy, bo z ch臋ci膮 kupi艂abym chocia偶 jeden lakier tej firmt na pr贸b臋. 馃檪

    1. Hmm… one s膮 rzadzsze, ale por贸wnuj膮c np. do Semilaca to s膮 troch臋 rzadzsze, nie jest to taka ogromna r贸偶nica i nie ma problemu z zalewaniem sk贸rek, wi臋c mimo wszystko mo偶e warto wypr贸owa膰 co艣 Victorii Vynn? 馃檪 Polecam holo mgie艂k臋 109 馃榾

  13. Ooo widzia艂am ostatnio te hybrydy i my艣la艂am, 偶e to jaka艣 s艂aba firma 馃槢

    1. Nic bardziej mylnego! Victoria Vynn to na prawd臋 艣wietna jako艣膰; )

  14. Nie znam jeszcze produkt贸w Victoria Vynn, ale coraz bardziej mnie kusz膮 馃槈

  15. W艂a艣nie szukam takich klips贸w do 艣ci膮gania hybryd. 馃檪

  16. Czy seri臋 Pure…utwardzasz tylko w LED…bo mnie Pani w hurtowni przekona艂a do zakupu
    ..a kupowalam tez lamp臋…i powiedziala ze to tylko"rekomendowane" utwardzanie w LED..i 偶e spokojnie sie utwardzi w UV..

    1. Rekomendowane jest LED, ja mam LED+UV jednak wydaje mi si臋, 偶e firma dla bezpiecze艅stwa tak pisze 馃槈 Lampa lampie nie r贸wna, pewnie s艂abe lampy UV oraz stare 偶ar贸wki mog艂yby nie da膰 rady wi臋c napisali 偶e do LED; ) Ale to tylko moja teoria, musz臋 si臋 dowiedzie膰 dok艂adnie:)

  17. Od niedawna przesz艂am na VV z innej marki, i od razu wida膰 r贸偶nic臋 jako艣ci! Hybryda w og贸le nie odpada, ale te偶 艂atwo si臋 艣ci膮ga, kolory si臋 nie matowi膮 i si臋 nie zarysowuj膮. Po prostu bajka 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *