Opublikowano 21 komentarzy

Sally Hansen Miracle Gel! :)

Oj baaardzo d艂ugo za mn膮 chodzi艂y 馃槈
Na pocz膮tku troch臋 zrazi艂a mnie cena (34 z艂 za buteleczk臋)
Gdy nadarzy艂a si臋 okazja wymiany za dwa z lakier贸w wzi臋艂am bez zastanowienia 馃槈
Dodatkowo  dosta艂am jeden gratis i tak trafi艂a w moje r臋ce ca艂a 3!
A top? Top kupi艂am na promocji -49% w Rossmanie 馃檪

W ten spos贸b powsta艂a moja kwiecista 艂膮czka ;D
Teraz zobaczmy jak si臋 sprawowa艂y
 W dniu 5 jeden z moich paznokci si臋 zbulwersowa艂!
No i dalsze testowanie odbywa艂o si臋 z jednym skr贸conym pazurkiem 馃榾
Do dnia 8 nie wida膰 偶adnych uszczerbk贸w 馃槈
Dopiero w dniu 10 pojawi艂y si臋 pierwsze przetarcia (niestety zdj臋cie zagin臋艂o w akcji)
Jak widzicie lakiery na prawd臋 fajnie si臋 sprawuj膮!
Moim zdaniem jedynym odpychaj膮cym faktem jest cena! Fajnie gdyby by艂a ni偶sza 馃槈
S艂ysza艂am te偶 negatywne opinie na temat schni臋cia, ale sama ich nie zaobserwowa艂am 馃槈
W ko艅cowej opinii szczerze polecam polowa膰 na nie na przecenach 馃槈
Macie? Lubicie? Polujecie na nie? 馃檪

21 komentarzy do “Sally Hansen Miracle Gel! :)

  1. Te lakiery lubi si臋 lub nienawidzi. Kusi艂y mnie,ale przeczyta艂am tak wiele z艂ych recenzji,偶e wol臋 nomaln膮 hybryd臋 馃榾 Bardzo 艂adne pazurki 馃檪

    1. W艂a艣nie dlatego tak bardzo chcia艂am je przetestowa膰! Nie wiem czemu tyle jest negatywnych opinii na ich temat, chyba niekt贸rzy spodziewali si臋 za wiele po nich i dlatego si臋 rozczarowali 馃檪 Ja osobi艣cie te偶 wol臋 zwyk艂膮 hybryd臋, ale jak kto艣 nie lubi albo nie umie sobie zrobi膰 i ma krzywdzi膰 swoje sk贸rki i paznokcie to te lakiery si臋 fajnie sprawdzom 馃檪

  2. boskie s膮 te lakiery <3

    Pozdrawiam i mi艂ego dnia 馃檪
    Anru,

  3. ja teraz bardziej inwestuje w hybrydy ni偶 zwyk艂e lakiery ale te maj膮 sliczne kolory 馃榾

  4. super trwa艂o艣膰, a kolory pi臋kne.

  5. Faktycznie, 艂adnie si臋 trzymaj膮. Kusi艂y mnie przez jaki艣 czas, mo偶e dam im szans臋, gdy wr贸c臋 do Polski we wrze艣niu 馃檪

  6. woow jakie trwa艂e! musze si臋 kiedy艣 skusi膰 na jaki艣 kolorek,bo z SH mam tylko dwa ale z innej serii 馃檪

    1. Ja mam sporo z SH i wszystkie polubi艂am 馃槈

  7. Twoje pazurki z tymi kolorami wygl膮daj膮 艣wietnie. 馃檪

  8. 艣liczne mani 馃檪

  9. Ten trend z przezroczystymi elementami w manicure nie jest dla mnie. Zawsze staram si臋 k艂a艣膰 tyle warstw ka偶dej emalii, 偶eby skrz臋tnie zas艂oni膰 wszystkie prze艣wity. Co kto lubi.
    …ale fioletowy kolorek jest ca艂kiem przyjemny, przygarn臋艂abym 馃檪

    1. Do mnie d艂ugo nie przemawia艂, ale akurat w formie takich kwiatk贸w mi si臋 spodoba艂 馃槈

  10. Chc臋 je wybra膰, szczeg贸lnie ten 艣rodkowy 馃檪

    Ptysiablog

  11. Czytalam r贸偶ne opinie, ale patrzac na cene wole kupic cos sprawdzonego. Szczegolnie, 偶e sama mam mieszane uczucia co do lakier贸w tej firmy.

    1. Dlatego chcia艂am wypr贸bowa膰 je i mi si臋 sprawdzi艂y 馃檪 A og贸lnie o marce Sally Hansen mam bardzo dobre opinie, bardzo lubi臋 ich lakiery 馃槈

  12. hybryda rz膮dzi 馃檪 jestem ich fank膮 i chyba pr臋dko zdania nie zmienie

  13. 艁adne zdobienie. Lakiery nawet nie藕le si臋 sprawdzi艂y, ale jako艣 mnie nie kusz膮 podobnie jak hybryda 馃檪

  14. Bardzo 艂adne i delikatne mani:). Mam trzy kolorki z tej serii lakier贸w i te偶 jestem zadowolona:)

  15. Mam mi臋t臋 i je艣li nie katuje zbytnio moich d艂oni wod膮 to wytrzymuj膮 jakie艣 10 dni, czyli bardzo d艂ugo moim zdaniem, ale niestety mi臋ta strasznie prze艣wituje. Trzy warstwy + top to dla mnie za du偶o…

    1. U mnie ta mi臋ta jest na 2 warstwy i nie by艂o tragicznego prze艣witu, w sumie nie by艂 zauwa偶alny 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *