
Seria produktów Hardi Semilaca jest już dość rozpoznawalna!
Tym razem przyjrzymy się Hardi White! 🙂
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Oprócz podstawowego zastosowania, czyli przedłużania
używam go jeszcze jako wzmocnienie naturalnej płytki, jako biały lakier
oraz jako idealną bazę pod pastele i neony!
Wszytskiego dowiecie się w moim nowym filmiku:
https://youtu.be/FEdvk3Io_xs
Dajcie znać jak podoba wam się filmik 😉
Tym razem pracowałam już na statywie- więc kolejny krok do przodu 🙂
Teraz możecie dokładniej przyjrzeć się paznokciom na zbliżeniach 🙂








wow świetne! 🙂
wow, to sreberko jest cudowne
Łał zdobienie fenomenalne ! 🙂
Bardzo mi się podoba to, jak mieni się ta folia 🙂 Poza tym masz bardzo ładny głos 🙂
Hihi, dzięki! <3 😉
Śliczne pazurki 🙂
Wow! Świetne!
śliczne zdobienie 😀
folia rewelacja!
bardzo mi się podobają takie pojedyncze cykorie na paznokciach 🙂
Pozdrawiam,
ANRU
Super, tak estetycznie. 😉 Zdjęcia obejrzałam to teraz biorę się za film 😀
Uwielbiam takie tutoriale! <3 a paznokcie super się prezentują 🙂 Chyba się skuszę na ten hard white 🙂 nie łuszczy się tak jak biały?
Bardzo mnie to cieszy! 🙂 Wiesz co, ja starałam się kłaść cienkie warstwy tego harda white ale jest dość gęsty więc wcale nie były takie cieniutkie i nie było żadnego problemu z utwardzaniem czy łuszczeniem 🙂
wow! robi wrażenie !:)
Sandicious
Świetne zdobienie. 😉
przepiękne dobranie kolorów! 🙂 uwielbiam takie mixy 🙂
Piękne są! Każdy jeden 🙂
Madziu, jak zwykle miło nas zaskoczyłaś, do tego filmik, który będzie nieoceniony dla mniej doświadczonych użytkowniczek naszych produktów. Czekamy na kolejne tutoriale 🙂
W razie pytań – chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
Dziękuję, bardzo mi miło! 🙂
Świetne to mani <3 folia jest genialna! Filmik bardzo mi się podoba – bardzo dokładnie wszystko tłumaczysz <3
wow superzdobienie, kolory niesamowicie dobrane 🙂
Super filmik, a co do semilaca Hardi, to jest to mój ulubieniec – dobry zarówno do przedłużania jak i wzmocnienia płytki ! 🙂
świetne połączenie! super mani 🙂
Żywotność hybryd (baza, top, hard). Mam juz ten pakiet 1,5roku używam tej samej buteleczki bazy, topu i pytanie, czy po jakiś czasie te produkty tracą swoje właściwości?
Trzymać się trzymają do 3tygodni, potem ściągam. Ale po 2tyg w niektórych paznokciach wchodzi powietrze. I sciera sie wolny brzeg. Czym to spowodowane? Proszę o odp na te dwa pytania 😉
#podstawy#semilac
#kolory#cz
Wszystkie kosmetyki mają swoją datę ważności od otwarcia, informacja powinna znajdować się na buteleczce, Semilaca (bo domyślam się że o nich mowa) ma 12 miesięcy. Ale jak łatwo się domyślić większkość kosmetyków nie zużywa się tak szybko, jeżeli nie ma żadnych objawów (rozwarstwienie, gęstnięcie, brak trwałości lakieru) to możemy przeciągnąć odrobinę ten termi. Jednak wtedy trzeba uważać, producent nie odpowiada za np. uczulenia i czy słabą trwałość jeżeli używa się przeterminowanych produktów 😉 Powietrze pod lakierem zazwyczaj jest powodem słabego odtłuszczenia płytki, pozostawienia na niej pyłków, słabe zabezpieczenie wolnego brzegu, zła jakość lakieru lub w tym przypadku może być to termin ważności. Jednak 2 tygodnie to jest bardzo dobry wynik, może po prostu teraz więcej pracujesz w okresie letnim i końcówki po prostu są narażone na więcej otarć i uderzeń? 🙂
Wiesz co do odtłuszczania to troche mi to nie pasuje, bo jednak odtłuszczam i matowie dość pożądnie i no dziwne, że dopiero po 2 tygodniach powietrze sie pokazuje. A ogólnie ja czasami hybrydy nosze po 50dni i trzymaja sie , ale nie mam czasu ściagnac. Dlatego ja sciagam tylko przez odrost. 🙂 Wiesz, ja mam prace biurową wiec czy ja wiem czy jakies narażenia na otarcia, moze tego nie zauważam 🙂
A może płytka już jest osłabiona i hybryda się gorzej trzyma? 🙂
Super tutorial 🙂 co raz lepiej Kochana 🙂
Ze statywem – mega +
Świetne zdobienie 🙂 chyba w końcu też będę musiała pokombinować z folią 🙂
Pzdr, AJ
Folia jest genialna! <3
Jestem pod wrażeniem! 🙂