Summer outfit – Dresslily

Mam dla Was również kolejną wishlistę z ubraniami (summer outfit) oraz dodatkami marki Dresslily. Tym razem postanowiłam iść w mój styl letni. W pracy obowiązuje u mnie styl biurowy, urzędowy, chociaż nie aż tak bardzo rygorystyczny. Jednak praktycznie każdego dnia wybieram sukienkę, koszulę lub szpilki. Na co dzień nadal zostaję w sukienkach, czy kombinezonach, jednak zmienia się jeden bardzo ważny element. Obuwie! Zdecydowanie po 8 godzinach na obcasie przyjemnie jest wciągnąć coś niskiego. Ja latem najczęściej wybieram klapki, dlaczego? Bo niesamowicie szybko się je wkłada, są wygodne i przewiewne. Za to na dłuższe wyprawy, czy spacery oczywiście obuwie sportowe.

Wishlista-Dresslilz-summer-outfit-sport-and-elegance

Summer outfit – wishlist

Do dzisiejszej stylizacji wybrałam kwiatową sukienkę na naramkach w pięknym wzorze czerwonych kwiatów na turkusowym tle. Mam w tym wzorze sukienkę ale o zupełnie innym kroju, też jest fajna, bo ma rękawek 3/4. Do tego wybrałam obuwie typowo sportowe, białe trampeczki. Od 2-3 lat lubię nosić właśnie sportowe obuwie do takich stylizacji i miałam już jedne białe trampeczki, świetnie się sprawdzały, ale znosiłam je totalnie. Teraz myślę o nowych i chyba te by się fajnie nadawały. Do tego oczywiście muszą być dodatki! Jestem fanką małych, kuferkowych torebek i nic na to nie poradzę. Wiem, że nie są one aż tak praktyczne, ale za to jakie piękne! Do zestawu wybrałam małą, czarną nerkę. Na lato bardzo lubię to rozwiązanie, tym bardziej. że teraz te nerki mają nieco mniej sportowe fasony. Do tego okulary przeciwsłoneczne oraz dodatek, który polubiłam w sumie dopiero w ostatnim czasie, czyli spinki do włosów. Na koniec przypominam o kodzie zniżkowym do Dresslily na -20%: DLBF20.

Here are the new arrival

It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday.

Wishlista-Dresslilz-summer-outfit-sport-and-elegance

Leave a Reply