Sweater nails- bordowe sweterki

Jak co roku w grudniu trzeba zahaczyć o kolor czerwieni, tym razem jednak w postaci bordowego. Jakoś dobrze ostatnio czuję się w ciemnych kolorach, po za tym już długo chodził za mną jeden pomysł. Więc dzisiaj będzie ciemne bordo, mat i błysk w jednym oraz ciepły, zimowy sweterek (sweater nails). Mam nadzieję, że spodoba się Wam to połączenie, a oczywiście wykonanie całego zdobienia zobaczycie na filmie na końcu wpisu.

sweather-nails-bordowe-sweterki-na-paznokciach-Kinetics-Absolute-catch-Lakierowniczka
sweather-nails-bordowe-sweterki-na-paznokciach-Kinetics-Absolute-catch-Lakierowniczka

Bordo Kinetics 441 Absolute Catch w macie

Zaczniemy od koloru bazowego, jest to kolor typowo bordowy Kinetics 441 Absolute Catch. Nie jest to jeszcze najciemniejsza wersja bordo, bo mam też kolor 442 Wishper, który jest znacznie ciemniejszy i już pokazywałam Wam go w zdobieniu ze złotymi liśćmi. Dzisiaj chciałam taki świąteczny kolor, ale to dopiero baza pod nasze zdobienie. Żeby przejść do kolejnego etapu musimy jeszcze położyć mat na wszystkie paznokcie. Niestety skończył mi się już ulubiony matowy top z Provocater (już drugie opakowanie!). Teraz zastąpiłam go matowym topem Neess Mega mat no wipe. Jak kiedyś używałam go na beżu to był super efekt, na bordo już nie był tak bardzo matowy. Zobaczymy jak będzie dalej, bo ja lubię taki maaaatttt, który utrzymuje się tak totalnie przez cały czas.

sweather-nails-bordowe-sweterki-na-paznokciach-Kinetics-Absolute-catch-Lakierowniczka

Sweterek na hybrydzie

Czas przejść do zdobienia, a właściwie kilku motywów zdobień. Zaczniemy od sweterka na serdecznym. Wykonałam go trochę inaczej niż zwykle, dodając do koloru proszek akrylowy– zobaczcie na filmie! Jednak powiem Wam, że sweterki znacznie bardziej przekonują mnie w wersji jaśniejszej, pastelowej. Stąd też na drugiej dłoni już go nie zobaczycie. Jednak powstał też motyw ze sweterka malowany białym żelem na macie. Ten już bardzo przypadł mi do gustu i wykonałam go przy użyciu Victoria vynn Smart white. Mogłabym na tym zakończyć, ale jak wiecie….co za matowo to nie zdrowo. Od dawna chodziły za mną brokatowe kreski na macie, w końcu znalazł się idealny moment, aby je wykonać. Na każdym paznokcie (oprócz tego jednego sweterka 3D) zrobiłam cienkie linie. Potrzebowałam do tego meeega błysku, więc idealnym wyborem stał się srebrny Victoria vynn 225 Carat Diamond Silver.

sweather-nails-bordowe-sweterki-na-paznokciach-Kinetics-Absolute-catch-Lakierowniczka

How to make sweater nails?

Myślę, że efekt końcowy najlepiej ocenić na filmie, więc zapraszam Was do oglądania. Osobiście uwielbiam efekt cienkiej i baaardzo brokatowej linii położonej na matowym tle. Na pewno jeszcze wrócę do tego połączenia w innych wersjach kolorystycznych. Jest to bardzo fajny zabieg na krótkie paznokcie, bo bardzo je wydłuża i wysmukla. Jak Wam się podoba efekt końcowy? 🙂

2 komentarze

  1. kinga77

    30 grudnia 2019 at 14:59

    Zawsze podobały mi się takie kolory- bordo, ciemne fiolety. Mam kilka podobnych kolorków z NeoNail. I powiem szczerze, że one zawsze do wszystkiego pasują.

  2. wodawfirmie

    21 kwietnia 2020 at 00:05

    Naprawdę dobrze napisane. Chcę wyrazić uznanie za Twój trud. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Po prostu super. Będę częściej zaglądał.

Leave a Reply