Opublikowano 28 komentarzy

Tak delikatnie ;)

 Dzisiaj kolejna porcja stylizacji do szko艂y i pracy 馃檪
Pozostajemy w skromnej kolorystyce i delikatnych zdobieniach 馃槈
A wy mo偶ecie poszale膰 w swoich codziennych zaj臋ciach? 馃檪
Wszystkie zdobienia w 1 miejscu: KLIK! 馃檪

 Paznokcie: Martyna Sz.
Lakiery: hybrydowy b艂臋kitny Semilac 072 (Caribbean sky), 
brzoskwiniowy hybrydowy Semilac 055 (Peach milk), czarny Venita, srebrny Venita
Paznokcie: Agnieszka Ch.
Lakiery: baza i top Semilac, bia艂y Venita 01, z艂oty Simple beauty

28 komentarzy do “Tak delikatnie ;)

  1. Wed艂ug mnie lepiej wygl膮da艂oby gdyby艣 na艂o偶y艂a mleczny lakier zamiast bezbarwnego 馃檪

    1. Zdecydowanie tak, przynajmniej w moim gu艣cie! 馃槈 Ale pani Agnieszka chcia艂a, 偶eby by艂y jak najbardziej naturalne 馃槈 Wi臋c nie mia艂am nic do gadania 馃榾

    2. Hm, no to nie rozumiem dlaczego hybryda 馃槢

    3. Bo s膮 trwalsze, paznokcie s膮 twardsze, a zdobienie zostaje na d艂ugi czas 馃槈

  2. Wzornictwo naprawd臋 rewelacyjne 馃檪

  3. Obie propozycje troch臋 nie w moim stylu 馃槈

  4. Pierwsza bardziej w moim stylu a druga zupe艂nie mi nie le偶y.. 馃檪

  5. te z niebieski s膮 艣wietne 馃檪

  6. brzoskwiniowe pazurki bardzo 艂adne 馃槈 te drugie troszk臋 zbyt "go艂e" jak dla mnie 馃槈

  7. te pierwsze s膮 przepi臋kne! 馃榾

  8. Pierwsza propozycja bardziej mi si臋 spodoba艂a 馃檪

  9. 艢licznie Ci to wysz艂o 馃檪
    Dzi臋kuje za pomoc, zwijacz ju偶 dzia艂a.

    1. Dzi臋kuj臋;) No to ciesz臋 si臋 bardzo 馃槈

  10. golas贸w nie lubi臋 ale pierwsze 艂adniutkie , ta brzoskwinka przyci膮ga wzrok 馃槈

  11. pierwsze pazurki bardzo letnie 馃檪 stempelek mi si臋 bardzo podoba

  12. Pierwszy super, w drugim wola艂abym bia艂膮 baz臋, albo chocia偶 lekko r贸偶ow膮, ale c贸偶 馃檪 Nasz klient, nasz pan 馃榾

  13. Pierwsze super, w drugim wola艂abym jak膮艣 baz臋, np. bia艂膮 labo lekko r贸偶ow膮, ale c贸偶.. Nasz klient, nasz pan 馃榾

  14. Pierwsze mi si臋 bardzo podobaj膮 馃檪 Ja p贸ki co na uczelni臋 (kurs przygotowawczy) nosz臋 neony, zobaczymy jak b臋dzie od pa藕dziernika 馃槢

  15. pastelowa morela jest urocza.

  16. Obie s膮 fajne, bardzo naturalne, a przecie偶 o to chodzi艂o 馃檪

  17. Te pierwsze s膮 cudowne 馃檪 urocze i delikatne *-*
    blog-kilk

  18. pierwsze przepi臋kne <3

  19. jakie urocze pazurki!

    pozdrawiam cieplutko!
    jesuswannatouchme.
    <3

  20. Mo偶e teoretycznie niekoniecznie, ale… nie, co ja pisz臋, przecie偶 w porz膮dnym LO nikt nie ma nic przeciwko moim d艂ugim i zawsze pomalowanym paznokciom! 馃榾

    1. No w艂a艣nie! 馃榾

  21. Podoba mi si臋 to zdobienie na niebieskim paznokciu, na pierwszym zdj臋ciu.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *