Test lakiery DEYNN NAILS – recenzja hybrydy Deynn – opinia

CZY WARTO KUPIĆ LAKIERY DEYNN NAILS? Dziś odpowiem Wam na to pytanie i przetestujemy sobie kilka lakierów od Deynn. Deynn nails to nowa marka lakierów hybrydowych, która pojawiła się na rynku w czerwcu, co mogłyście obejrzeć w filmie z nowościami czerwca. Pojawiło się duże zainteresowanie i prośby o test tych produktów. Mnie samą również zainteresowały te lakiery, więc nie wahając się długo, postanowiłam zamówić kilka produktów. W filmie znajdziecie test z recenzją oraz wykonanie stylizacji. Zrobimy sobie czarny french oraz jeden paznokieć w kropki. Całość powstaje na paznokciach przedłużonych tipsami flexi tips od Nails Company.

Hybrydy Deynn – TEST i RECENZJA

Do testów w ankietach na insta wybrałyście mi bazę, top i 3 kolory. Baza Deynn nails Rubber Base Milky Rose o mlecznym kolorze z delikatnym różowym tonem i półtransparentnym kryciu. Konsystencja gęsta, typowa dla baz kauczukowych. Bazą bardzo przyjemnie się pracuje i naturalnie wygląda na płytce paznokcia. Wśród kolorów znalazł się błękitny Deynn Nails Blue Sky o bardzo fajnym kryciu. Kolejno neonowy pomarańczowy Deynn Nails Ibiza Vibes. Ostatni wybór to klasyczny czarny Deynn Nails Black Panther. Na zakończenie top Deynn Nails Top no wipe. Wszystkie produkty testuję dokładnie na filmie poniżej ;).

CZY WARTO KUPIĆ LAKIERY DEYNN NAILS?

Podsumowując – i tak i nie. Baza mi się spodobała, kolory całkiem fajne, top niestety nie. Baza ma ładny kolor, dobrze się nią pracuje i sprawdzi się również pod pastele i neony. Jej jedynym minusem jest cena, 49,99 zł za opakowanie. Kolory kryją po 2 warstwach, neony mają bardzo intensywny kolor, pastele fajne krycie. Top zgarnął jeden minus, który go zdyskwalifikował – robi dziury na kolorze niebieskim. I to całkiem duże! Trzeba przecierać kolor cleanerem lub aplikować w dwóch warstwach. Dziury u mnie pojawiały się tylko na niebieskim, ale od Was również dostawałam sygnały, że pojawia się taki problem. Ostatecznie zużyję te lakiery które mam, ale kolejnych kupować nie planuję. Bazę zużyję z przyjemnością, kolory również, a top wyląduje na wzornikach.

Test-hybrydowe-lakiery-DEYNN-NAILS-recenzja-hybrydy-Deynn-opinia-Lakierowniczka
Test-hybrydowe-lakiery-DEYNN-NAILS-recenzja-hybrydy-Deynn-opinia-Lakierowniczka
Test-hybrydowe-lakiery-DEYNN-NAILS-recenzja-hybrydy-Deynn-opinia-Lakierowniczka

Leave a Reply