Uzupełnienie akrylo-żel – jak uzupełnić akrylożele?

Na kanale pojawiło się sporo filmów o aplikacji akrylo-żeli różnymi metodami – na szablonach lub dual formach. Pokazywałam jak zrobić french konstrukcyjny akrylo-żelem i formą górną. Każda z tych metod pozwoliła szybko i prosto przedłużyć paznokcie. Co jednak dalej? Co zrobić z paznokciami akrylo-żelowymi po 2-3 tygodniach? Ściągać czy uzupełniać? Uzupełniać akrylo-żele formami dual czy klasyczną metodą? Ile akrylo-żelu spiłować? Jak nadbudować paznokcie? Liczba pytań pod filmami rośnie cały czas, więc to idealny moment, aby na nie wszystkie odpowiedzieć w nowym filmie. Pokażę Wam całość krok po kroku, ale głównym i najważniejszym elementem będzie etap: uzupełnienie akrylo-żel.

Uzupełnienie akrylo-żel krok po kroku filmik

Właściwie musimy się skupić na 3 ważnych etapach:

  1. Usunięcie starej stylizacji i odpowiedniej ilości akrylo-żelu
  2. Przygotowanie płytki paznokcia do nałożenia nowej warstwy masy – skupiamy się zarówno na części na której mamy już produkt, ale przede wszystkim na naturalnej płytce paznokcia w części odrostu.
  3. Dołożenie odpowiedniej ilości produktu, zbudowanie paznokcia i opracowanie kształtu. Następnie zostaje nam już tylko pomalowanie naszych paznokci na dowolne kolory i wzory.

Proste prawda? W praktyce jednak nigdy nie wiadomo ile to „właściwa ilość”, jak to jest „prawidłowo przygotować”? Na te pytania odpowiedź najłatwiej będzie Wam znaleźć w filmie. Tutaj nie tylko mówię o każdym etapie, ale przede wszystkim pokazuję Wam każdy krok. Polecam obejrzeć film! I to nie jeden raz. Może warto najbliższe uzupełnienie wykonać razem ze mną? Oglądając ten filmik i zatrzymując, gdy tylko potrzebujecie chwili, żeby nadrobić dany krok. Uzupełnienie akrylo-żel to od teraz już tylko szybka przyjemność!

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o przedłużaniu paznokci?

Przedłużanie przy użyciu szablonów oraz dual form. Porównanie wszystkich moich żeli pod względem krycia, konsystencji i rodzaju. Błyszczący french konstrukcyjny metodą na dual formie, czyli z użyciem foremek górnych – najszybsza metoda cieniowania. Cieniowanie brokatowym akrylo-żelem (paznokcie akwarium). Zapraszam na pozostałe filmy w tym temacie, które znajdziecie na poniższej playliście:

Leave a Reply