Opublikowano 18 komentarzy

Wywijamy! :D

Dzisiaj co艣, co baaaardzo polubi艂a nie jedna z was!

Zdobienie niby proste, skromne, ale bardzo efektowne i nie nudne 馃槈
Jeste艣 zwolenniczkami takich stylizacji? 馃檪
Facebook: KLIK! 馃檪

Paznokcie: Beata P.
Lakiery: fioletowy hybrydowy Semilac 035 (Bright lavender), czarny, srebrny
Paznokcie: Ewa K.
Lakiery: czerwony hybrydowy Semilac 062 (Poppy red), czarny

18 komentarzy do “Wywijamy! :D

  1. bardzo 艂adnie 馃檪

  2. Bardzo delikatne, pasuj膮 na co dzie艅, idealne 馃榾

  3. uwielbiam ten fiolet;]

  4. Fiolecik przepi臋kny jest.

  5. Wywijaskom m贸wi臋 tak! Fajnie wygl膮daj膮 馃槈

  6. cudowny kolorek 馃檪

  7. Zainspirowa艂a艣 mnie! Jutro b臋d臋 robi膰 pazurki 馃檪

  8. moje kole偶anki te偶 lubi膮, gdy im zmaluj臋 takie wywijaski 馃槈 u mnie rzadko goszcz膮, bo lubi臋 eksperymentowa膰 na swoich paznokciach 馃槈

  9. Pi臋kno艣ci – jak zawsze :))

  10. ten fioletowy bardziej mi si臋 podoba kolorek 馃檪

  11. Przepi臋kne s膮 te paznokcie, zw艂aszcza ten fiolecik.

  12. Fajne te zawijaski 馃檪 bright lavender jest przepi臋kny! <3

  13. Oba bardzo mi si臋 podobaj膮 馃檪 uwielbiam zar贸wno fiolet jak i czerwie艅 na paznokciach 馃檪

  14. Ja nie mam cierpliwosci do takich zawijasow 馃榾

  15. suuuper 馃檪

    Pozdrawiam serdecznie 馃檪
    Anru

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *