Wzmacnianie naturalnej płytki akrylo-żelem – jak wzmocnić naturalne paznokcie?

Lubisz nosić długie paznokcie? Udało Ci się zapuścić paznokcie? To moment w którym czas porzucić lakier hybrydowy na rzecz żelu lub akrylo-żelu. Dlaczego? Potrzebny jest materiał, który utwardzi naturalną płytkę paznokcia. Twoje paznokcie potrzebują utwardzenia i właśnie te produkty Tobie pomogą. Dziś zrobimy wzmacnianie naturalnej płytki akrylo-żelem. Jak wzmocnić paznokcie? Czym utwardzić płytkę paznokcia? Jak nałożyć akrylo-żel? W dzisiejszym filmie wyjaśnimy wszystkie te wątpliwości.

Wzmacnianie naturalnej płytki akrylo-żelem

Bardzo ważne jest wzmocnienie naturalnej płytki. Możecie do tego użyć bazy hybrydowej, przy bardzo krótkich paznokciach. Jeżeli jednak chcecie nosić dłuższe paznokcie musisz wybrać twardy materiał, czyli żel lub akrylo-żel. Ja dziś pokażę Tobie jak wykonać wzmacnianie naturalnej płytki akrylo-żelem. Jeżeli jednak interesuje Cię również jak później uzupełnić takie wzmocnienie, to zapraszam do poprzedniego wpisu oraz filmu. Tam zobaczysz jak uzupełnić paznokcie przedłużane tipsami flexi, natomiast zasada tego uzupełnienie jest w obu przypadkach taka sama.

Dziś pracuję akrylo-żelem Elisium Milky. To akrylo-żel dość plastyczny w porównaniu do pozostałych, które mam. Cechuje się bardzo lekkim poziomowaniem, przez co łatwo można osiągnąć idealną powierzchnię, która nie wymaga piłowania. Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej czasu na wykonanie takiej stylizacji, to proponuję pracować na 2-3 paznokciach i utwardzać. W przypadku bardzo wolnej racy na 5 paznokciach może się on nieco przemieścić i zmienić kształt, więc lepiej go utwardzić. Pozostałe produkty pochodzą z nowej serii lakierów marki Kabos, jej test możecie już znaleźć na kanale.

wzmocnienie-naturalnej-płytki-paznokcia-wzmacnianie-paznokci-akrylo-zelem-zel-akryl-Lakierowniczka
wzmocnienie-naturalnej-płytki-paznokcia-wzmacnianie-paznokci-akrylo-zelem-zel-akryl-Lakierowniczka
wzmocnienie-naturalnej-płytki-paznokcia-wzmacnianie-paznokci-akrylo-zelem-zel-akryl-Lakierowniczka

Leave a Reply