Opublikowano 18 komentarzy

Zimowy klimat ….

…chocia偶 na paznokciach! 馃榾
Zimy nie ma i na razie nie zapowiada si臋, 偶e b臋dzie!
Ale ja wprowadz臋 was w ten mro藕ny klimat na 3 sposoby! 馃榾

FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Wzory stempli pochodz膮 z p艂ytek ze strony http://www.bornprettystore.com/
Celebration BPXL008
Wspomina艂am o niej tutaj: TUTAJ


Chcia艂abym r贸wnie偶 偶yczy膰 wam wszystkiego najlepszego 馃槈
Du偶o zdrowia, inspiracji i odwagi 馃槈
Dla mnie wasza obecno艣膰 tutaj, jest najlepszym prezentem 馃檪
A teraz ucieka膰 od komputer贸w!
Sp臋d藕cie te 艢wi臋ta w gronie najbli偶szych 馃檪

Kt贸ra stylizacja najbardziej wam si臋 spodoba艂a? 
Czerwieni膮 troch臋 ogrza艂am 艣nie偶ynkowy klimat 馃榾

18 komentarzy do “Zimowy klimat ….

  1. 艢liczne zdobienia, najbardziej mi przypad艂o bia艂e zdobienie 馃檪

  2. jakie cudowne zdobienia <3

  3. Wszystkie propozycje przyjemne dla oka.

  4. Pi臋kne! Dzi艣 w Warszawie spad艂a odrobinka 艣niegu, ale 艣wi臋ta nie b臋d膮 bia艂e niestety… Wszystkiego dobrego!

  5. Fajne wzorki, chocia偶 ja wol臋 u siebie g艂adko albo abstrakcyjnie. Wlaz艂am TAM i poklika艂am. Pozdro!^^

  6. Ca艂a tr贸jka ma w sobie co艣 fajnego 馃檪

  7. Bia艂e zdobienie najbardziej wpad艂o mi w oko. Weso艂ych 艢wi膮t 馃檪

  8. pi臋kne, szczeg贸lnie bia艂o z艂ote, moje nowiutkie dzisiejsze s膮 czerwono z艂ote

  9. Wszystkie pi臋kne, ale bia艂o – z艂ote zjawiskowe!

  10. Wszystkie propozycje s膮 艣wietne ^^ ale pierwsze w oko mi wpad艂y 馃檪

  11. wszystkie 艣wietne i bardzo zimowe 馃榾
    Weso艂ych 艢wi膮t!

  12. Pozdrawiam i 偶ycz臋 cudownych 艢wi膮t 馃檪
    ANRU,

  13. Fantastyczne pazurki <3

    —————————
    http://fashionelja.pl

  14. Wszystkie trzy wersje s膮 bardzo fajne, ostatnia chyba najbardziej urocza 馃檪

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *