Opublikowano 32 komentarze

Brzoskwinia z kokardą ;)

Na wstępie przepraszam za moją nieobecność!
Teraz w piątek zakończyłam sesję i wracam! 😀
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Co do zdobienia połączyłam piękną brzoskwinię Semilac 055 Peach Milk
z idealnym złotym 037 Gold Disco!
Perfekcyjnym dodatkiem stała się kokarda z Lady Queen Beauty! 🙂

Kokarda została zażelowana więc nie odstaje i nie odpada!
Przetrwała całe 2,5 tygodnia ;D

32 komentarze do “Brzoskwinia z kokardą ;)

  1. śliczny ten brzoskwiniowy lakier 🙂

  2. śliczne paznokcie ! 🙂

  3. Coś pięknego. Niezwykle kobiece i słodkie! 🙂 Ta kokardka jest bombowa. 🙂

  4. Pięknie wyglądają, podoba mi się zarówno kształt, kolor jak i zdobienie 🙂

    zaczarowana-oczarowana.pl

  5. świetnie to wymyśliłaś
    urocze kokardki

  6. Jakie piękne kolory ^^ i ta kokardka ;D podoba mi się 🙂
    A u mnie dopiero przede mną sesja ;/
    blog-kilk

    1. Dziękuję! A na pewno pokonasz sesję! 🙂

  7. Połączenie kolorów jest świetne! Sama też łączę te dwa kolorki 🙂

  8. Bardzo lubię połączenie tych dwóch kolorów 🙂
    Mam oba 🙂
    Urocza kokardka!
    Aj

  9. Urocze i takie dziewczęce 😉

  10. kolorki super, jedne z moich ulubionych Semilaczków ale nie lubię takich wystających elementów na moim mani 🙂

  11. mega mi się podoba brzoskwinka ze złotem a kokardka dodaje temu cudnej lekkości <3 właściwie to śnił mi się niedawno podobny manikiur 😀

    1. Hihi, telepatycznie Ci przekazywałam pomysł! 😀

  12. Jesteśmy zakochani w tej stylizacji! Dziewczęca i idealna na lato 🙂 super pomysł z kokardką.
    Pozdrawiam
    Online Ekspert marki Semilac

  13. Świetne połączenie kolorków, ten złoty Gold Disco potrafi dodać uroku 🙂

  14. Cudne pazurki 😀

  15. ale śliczne:) w pt idę na pazurki, muszę się czymś zainspirować:)ten róż ze złotem wygląda bosko!

    1. Hihi, ja nie wiem czy umiałabym iść i zdecydować się na jedno zdobienie na dłuższy czas ;D Jakoś chyba przyzwyczaiłam się do robienia sobie samodzielnie paznokci ;D

  16. Przecudowne są. I te kokardki <3

  17. Prześliczna stylizacja! :* Ja też pracuję na lakierach hybrydowych Semilac. Jestem pod wrażeniem każdej Twojej pracy i bardzo chętnie obserwuję na Instagramie. Gratulacje! 😉
    Zapraszam do mnie: https://bezblednakosmetyka.blogspot.com/

    1. Dziękuję kochana, bardzo mi miło czytać takie opinie! 🙂

  18. przepiękne byłyby nawet bez kokardki

  19. Oj, brzydko ze strony sesji, że zabiera czas (i w ogóle jest), brzydko 😉 Za to paznokcie są śliczne, bardzo podobają mi się kokardki 🙂

  20. ja się jeszcze męczę z sesją, także zazdro, że masz już to za sobą 😉
    bardzo mi sie podoba stylizacja, a ten brokatowy semilac… cudny, chyba czas żeby dołączył do mojej kolekcji *,*

  21. Śliczne 🙂

    Zapraszam do mnie 🙂 bydominikanails.blogspot.com

  22. Ale pięknie 🙂 Bardzo dziewczęco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *