
Na wstępie przepraszam za moją nieobecność!
Teraz w piątek zakończyłam sesję i wracam! 😀
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
Co do zdobienia połączyłam piękną brzoskwinię Semilac 055 Peach Milk
z idealnym złotym 037 Gold Disco!
Perfekcyjnym dodatkiem stała się kokarda z Lady Queen Beauty! 🙂
Kokarda została zażelowana więc nie odstaje i nie odpada!
Przetrwała całe 2,5 tygodnia ;D








ale fajne 🙂
Bardzo ładny manicure! 🙂
śliczny ten brzoskwiniowy lakier 🙂
Ale piękne paznokcie <333
http://sisterschannelfashion.blogspot.com/
śliczne paznokcie ! 🙂
Coś pięknego. Niezwykle kobiece i słodkie! 🙂 Ta kokardka jest bombowa. 🙂
Ale urocze 🙂
Pięknie wyglądają, podoba mi się zarówno kształt, kolor jak i zdobienie 🙂
zaczarowana-oczarowana.pl
świetnie to wymyśliłaś
urocze kokardki
Cudna kokardka!
Jakie piękne kolory ^^ i ta kokardka ;D podoba mi się 🙂
A u mnie dopiero przede mną sesja ;/
blog-kilk
Dziękuję! A na pewno pokonasz sesję! 🙂
Cudne 🙂
Połączenie kolorów jest świetne! Sama też łączę te dwa kolorki 🙂
Bardzo lubię połączenie tych dwóch kolorów 🙂
Mam oba 🙂
Urocza kokardka!
Aj
Urocze i takie dziewczęce 😉
kolorki super, jedne z moich ulubionych Semilaczków ale nie lubię takich wystających elementów na moim mani 🙂
mega mi się podoba brzoskwinka ze złotem a kokardka dodaje temu cudnej lekkości <3 właściwie to śnił mi się niedawno podobny manikiur 😀
Hihi, telepatycznie Ci przekazywałam pomysł! 😀
Jesteśmy zakochani w tej stylizacji! Dziewczęca i idealna na lato 🙂 super pomysł z kokardką.
Pozdrawiam
Online Ekspert marki Semilac
Świetne połączenie kolorków, ten złoty Gold Disco potrafi dodać uroku 🙂
Cudne pazurki 😀
ale śliczne:) w pt idę na pazurki, muszę się czymś zainspirować:)ten róż ze złotem wygląda bosko!
Hihi, ja nie wiem czy umiałabym iść i zdecydować się na jedno zdobienie na dłuższy czas ;D Jakoś chyba przyzwyczaiłam się do robienia sobie samodzielnie paznokci ;D
Przecudowne są. I te kokardki <3
Prześliczna stylizacja! :* Ja też pracuję na lakierach hybrydowych Semilac. Jestem pod wrażeniem każdej Twojej pracy i bardzo chętnie obserwuję na Instagramie. Gratulacje! 😉
Zapraszam do mnie: https://bezblednakosmetyka.blogspot.com/
Dziękuję kochana, bardzo mi miło czytać takie opinie! 🙂
przepiękne byłyby nawet bez kokardki
Oj, brzydko ze strony sesji, że zabiera czas (i w ogóle jest), brzydko 😉 Za to paznokcie są śliczne, bardzo podobają mi się kokardki 🙂
ja się jeszcze męczę z sesją, także zazdro, że masz już to za sobą 😉
bardzo mi sie podoba stylizacja, a ten brokatowy semilac… cudny, chyba czas żeby dołączył do mojej kolekcji *,*
Śliczne 🙂
Zapraszam do mnie 🙂 bydominikanails.blogspot.com
Ale pięknie 🙂 Bardzo dziewczęco 🙂