Opublikowano 30 komentarzy

Pierwszy poprowadzony pokaz- spełniamy marzenia! :)

Pewnie część z was widziała już na insta i face kilka zdjęć!
A więc tak, pierwsze koty za płoty!
Teraz będzie już co raz lepiej! 🙂
FACE: KLIK
INSTA: KLIK

W niedzielę 12 czerwca miałam okazję przeprowadzić część pokazu!
Odbył się on w Zduńskiej Woli (niedaleko Łodzi)
Umożliwiła mi to marka Dolce Vita Nails, która była organizatorem! 🙂
Pokaz przeprowadzony był na ich produktach:
 
 Moje miejsce pracy:
 Wszystko gotowe, więc zaczynamy! 🙂
 Wydawało mi się, że nie jestem zestresowana, jednak widać stres po zdobieniu: 
1 ręka robiona gdy wszyscy obserwują i nagrywają ma o wiele grubsze linie,
niż ta robiona później na spokojnie w małym gronie ;D
 Myślę, że jak na pierwszy raz i tak nie było aż tak źle ;D
Chociaż to wcale nie jest tak łatwe jak się wydaje!

 

Pokaz składał się z dwóch etapów 😉
Pierwszy to zdobienie wykonane przez Malwinę:
A drugie to moja praca:

Wróciłam do domu padnięta! 
Takie wydarzenie to spore przeżycie! 😀
 Dajcie znać, czy wy przyszłybyście na taki pokaz?
Jakie zdobienia chciałybyście na nim zobaczyć ? 🙂

30 komentarzy do “Pierwszy poprowadzony pokaz- spełniamy marzenia! :)

  1. gratulacje! z chęcią wzięłabym udział w takich pokazach 🙂 a zdobienie bardzo ładne!

    1. Dziękuję kochana 😉

  2. fajna przygoda 🙂 sama bym chciała bym przeprowadzić taki pokaz ze zdobień choć pewnie mega bym się stresowała

    1. Stres jest chyba nieunikniony w takiej sytuacji, jednak to świetna sprawa 🙂

  3. Jeszcze raz gratuluję! Trzymam kciuki za każdy kolejny pokaz 🙂 z wielką przyjemnością wybrałabym się na pokaz prowadzony przez Ciebie 🙂
    a póki co – pomyśl o tutorialu z takim zdobieniem 😉

    Aj

    1. Dziękuję<3 A ogólnie to tutoriale są moim głównym celem na wakacje ;D Tylko muszę stworzyć sobie jakiś statyw, bo tak nie daje rady ;D Jeden mam już wstępnie gotowy tylko muszę posklejać ;D

    2. Super! Bardzo się cieszę 🙂 udanych i owocnych wakacji :*

  4. bardzo fajna sprawa! 🙂

  5. Gratulacje :). Po zdobieniu nie widać zestresowania 😛

    1. Kochana dziękuję! <3 😉

  6. Gratulacje! W sumie udział chętnie bym wzięła, czemu nie 😉

  7. Gratulacje Wielkie za tak dużą odwagę. Prace jak zwykle śliczne i różnicy pomiędzy prawą a lewą ręką nie widać ?. Super. Na taki pokaz z ogromną chęcią bym się wybrała ale łódź trochę za daleko ?. Życzę Ci coraz więcej takich pokazów żebyś przekazała i dzieliła się swoją wiedzą z innymi,no i mniej stresu. Pozdrawiam ?

    1. Kochana bardzo Ci dziękuję! Takie wsparcie dla mnie bardzo wiele znaczy! <3 😉

  8. takie pokazy to bardzo fajna sprawa! ja bym z chęcią przyszła na takie 😉 a Twoje mani jest cudne 🙂

  9. Gratulacje 🙂 Bardzo fajnie, że robisz to co lubisz, a na dodatek rozwijasz działalność 🙂 Chętnie wybrałabym się na taki pokaz.

  10. gratulacje! super, że udało Ci się wziąć udział, a właściwie poprowadzić taki pokaz 🙂

  11. Gratuluję! chciałabym tam być ;(

  12. wow,cudowne zdobienie zrobiłaś! podziwiam przełamanie stresu,ja bym nie potrafiła nic poprowadzić 😀

  13. I tak podziwiam, mi by pewnie nic ze stresu nie wyszło, bo nie dość, że właścicielka paznokci patrzy, to jeszcze robi zdjęcia i patrzy się kilka innych osób. A wiadomo, jak to jest ze złośliwością rzeczy martwych 😛 Paznokcie są urocze 🙂

    PS. miałam wpaść zaraz po powrocie do domu, ale w efekcie padłam na łóżko spać 😉

    1. Ja ostatnie kilka dni wracam i padam spać, ale jutro czeka mnie ostatni egzamin i mam nadzieję że będę mogła trochę zwolnić i odpuścić bo nie mogę nadążyć 😀

    2. Mam nadzieję, że poszedł dobrze i strasznie Ci zazdroszczę, bo na wakacje muszę jeszcze chwilkę poczekać 😀 Sesja to zuo 😛

  14. na pewno świetnie spisałaś się w roli prowadzącej 🙂

  15. O masz te lustro z ikei, które zamierzam kupić 😀

    1. To na wynajętym pokoju mam takie dwa 😉

  16. Pięknie wyszło! Gratulacje!

  17. super, gratulacje 😉 ! i powodzenia dalej 🙂

  18. Super kochana! Mnie by się tak ręce trzęsły, że nic bym nie zmalowała , a Ty poradziłaś sobie świetnie 😉

    1. Kochana Ty na pewno też dałabyś sobie radę! 🙂 Dziękuję:)

  19. wow jestem pod wrazeniem gratulacje 🙂

  20. Gratuluje! 🙂 ślicznie Ci wyszło zdobienie 😉

    Zapraszam do mnie bydominikanails.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *