
Pewnie część z was widziała już na insta i face kilka zdjęć!
A więc tak, pierwsze koty za płoty!
Teraz będzie już co raz lepiej! 🙂
FACE: KLIK
INSTA: KLIK
W niedzielę 12 czerwca miałam okazję przeprowadzić część pokazu!
Odbył się on w Zduńskiej Woli (niedaleko Łodzi)
Umożliwiła mi to marka Dolce Vita Nails, która była organizatorem! 🙂
Pokaz przeprowadzony był na ich produktach:
Moje miejsce pracy:
Wszystko gotowe, więc zaczynamy! 🙂
Wydawało mi się, że nie jestem zestresowana, jednak widać stres po zdobieniu:
1 ręka robiona gdy wszyscy obserwują i nagrywają ma o wiele grubsze linie,
niż ta robiona później na spokojnie w małym gronie ;D
Myślę, że jak na pierwszy raz i tak nie było aż tak źle ;D
Chociaż to wcale nie jest tak łatwe jak się wydaje!
Pokaz składał się z dwóch etapów 😉
Pierwszy to zdobienie wykonane przez Malwinę:
A drugie to moja praca:
Wróciłam do domu padnięta!
Takie wydarzenie to spore przeżycie! 😀
Dajcie znać, czy wy przyszłybyście na taki pokaz?
Jakie zdobienia chciałybyście na nim zobaczyć ? 🙂













gratulacje! z chęcią wzięłabym udział w takich pokazach 🙂 a zdobienie bardzo ładne!
Dziękuję kochana 😉
fajna przygoda 🙂 sama bym chciała bym przeprowadzić taki pokaz ze zdobień choć pewnie mega bym się stresowała
Stres jest chyba nieunikniony w takiej sytuacji, jednak to świetna sprawa 🙂
Jeszcze raz gratuluję! Trzymam kciuki za każdy kolejny pokaz 🙂 z wielką przyjemnością wybrałabym się na pokaz prowadzony przez Ciebie 🙂
a póki co – pomyśl o tutorialu z takim zdobieniem 😉
Aj
Dziękuję<3 A ogólnie to tutoriale są moim głównym celem na wakacje ;D Tylko muszę stworzyć sobie jakiś statyw, bo tak nie daje rady ;D Jeden mam już wstępnie gotowy tylko muszę posklejać ;D
Super! Bardzo się cieszę 🙂 udanych i owocnych wakacji :*
bardzo fajna sprawa! 🙂
Gratulacje :). Po zdobieniu nie widać zestresowania 😛
Kochana dziękuję! <3 😉
Gratulacje! W sumie udział chętnie bym wzięła, czemu nie 😉
Gratulacje Wielkie za tak dużą odwagę. Prace jak zwykle śliczne i różnicy pomiędzy prawą a lewą ręką nie widać ?. Super. Na taki pokaz z ogromną chęcią bym się wybrała ale łódź trochę za daleko ?. Życzę Ci coraz więcej takich pokazów żebyś przekazała i dzieliła się swoją wiedzą z innymi,no i mniej stresu. Pozdrawiam ?
Kochana bardzo Ci dziękuję! Takie wsparcie dla mnie bardzo wiele znaczy! <3 😉
takie pokazy to bardzo fajna sprawa! ja bym z chęcią przyszła na takie 😉 a Twoje mani jest cudne 🙂
Gratulacje 🙂 Bardzo fajnie, że robisz to co lubisz, a na dodatek rozwijasz działalność 🙂 Chętnie wybrałabym się na taki pokaz.
gratulacje! super, że udało Ci się wziąć udział, a właściwie poprowadzić taki pokaz 🙂
Gratuluję! chciałabym tam być ;(
wow,cudowne zdobienie zrobiłaś! podziwiam przełamanie stresu,ja bym nie potrafiła nic poprowadzić 😀
I tak podziwiam, mi by pewnie nic ze stresu nie wyszło, bo nie dość, że właścicielka paznokci patrzy, to jeszcze robi zdjęcia i patrzy się kilka innych osób. A wiadomo, jak to jest ze złośliwością rzeczy martwych 😛 Paznokcie są urocze 🙂
PS. miałam wpaść zaraz po powrocie do domu, ale w efekcie padłam na łóżko spać 😉
Ja ostatnie kilka dni wracam i padam spać, ale jutro czeka mnie ostatni egzamin i mam nadzieję że będę mogła trochę zwolnić i odpuścić bo nie mogę nadążyć 😀
Mam nadzieję, że poszedł dobrze i strasznie Ci zazdroszczę, bo na wakacje muszę jeszcze chwilkę poczekać 😀 Sesja to zuo 😛
na pewno świetnie spisałaś się w roli prowadzącej 🙂
O masz te lustro z ikei, które zamierzam kupić 😀
To na wynajętym pokoju mam takie dwa 😉
Pięknie wyszło! Gratulacje!
super, gratulacje 😉 ! i powodzenia dalej 🙂
Super kochana! Mnie by się tak ręce trzęsły, że nic bym nie zmalowała , a Ty poradziłaś sobie świetnie 😉
Kochana Ty na pewno też dałabyś sobie radę! 🙂 Dziękuję:)
wow jestem pod wrazeniem gratulacje 🙂
Gratuluje! 🙂 ślicznie Ci wyszło zdobienie 😉
Zapraszam do mnie bydominikanails.blogspot.com