DENKO – produkty do paznokci zużyte w ostatnich kilku miesiącach

W ostatnim czasie dosłownie wykończyłam sporo produktów, dlatego stwierdziłam, że to idealny moment na DENKO. Dziś zobaczycie różne produkty do paznokci, które lądują w koszu z różnych powodów. Większość z nich jest zużyta do ostatniej kropli. Są jednak egzemplarze, których czas już minął oraz takie, które totalnie mi się nie sprawdziły. Szerszą opinię oczywiście możecie usłyszeć na filmie:

Topy hybrydowe

Tych produktów mam najwięcej, ponieważ aż 5. Pierwsze dwa to topy z Yenn PRO Perun oraz top no wipe z Hihybrid. Oba trafiły do 5 moich ulubionych topów w 2022! Kolejne topy sprawdziły się już trochę gorzej. Top z Magi niestety mi się zepsuł, a dokładniej przekręciła się nakrętka i nie ma możliwości zamknięcia tego opakowania. Top z Elisium co prawda zużyłam cały, ale raczej na wzorniki, ponieważ lubił mi się dziurkować na niektórych kolorach. Ostatni top z Nailc Company niestety mnie rozczarował i tworzył mi dziurki na każdym kolorze!

ŻELE i AKRYLO-ŻELE – produkty do paznokci do przedłużania

Tutaj na liście znalazł się akrylo-żel, a dokładniej gum żel z Bluesky. Miałam go już bardzo długi czas i termin minął. Jak mi się sprawdził? To pierwszy tego typu produkt jaki miałam i nie do końca wiedziałam czego oczekuję. Dziś, gdy już sporo doczynienia miałam z różnymi akrylo-żelami, uważam że jest sporo lepszych. Żel Victoria vynn Cover peach to żel w miarę oki, zależy czego oczekujecie. Ja zużyłam dwa opakowania po czym zaczęłam szukać różnych opcji i udało się znaleźć jeszcze fajniejsze. Nagrałam dla Was nawet porównanie różnych żeli i możecie tam znaleźć swój ideał.

Cleaner Indigo, Cuticle remover Golden Rose, kolor NIUQI i baza Słowianka – pozostałe produkty do paznokci

W ostatnim podpunkcie totalna mieszanka. Indigo fioletowy cleaner w pędzelku – największe dobro tego roku! Niezastąpiony w przygotowaniu płytki paznokcia. Koniecznie musicie go poznać, na filmie wyjaśniam znacznie więcej dlaczego. Cuticle remover z Golden Rose to delikatny produkt do opracowania waszych skórek. Dzięki temu będziecie w stanie zrobił paznokcie pomalowane pod same skórki. Jest fajny do działania w domu, delikatnie. Do salonu polecałabym coś szybszego i mocniejszego. O metodach na idealne skórki już wspominałam – polecam obejrzeć ten film. Kolor granatowy NIUQI to mój faworyt na paznokcie u stóp tego lata – zużyty cały! No i na koniec baza Słowianka 179 Ruby. Bardzo fajna baza z naturalnym kolorkiem nude – zużyta w całości!

Leave a Reply