French robiony stemplem? Stamping french!

Najszybsza i najprostsza metoda na wykonanie frencha? Stamping french, czyli french wykonany przy użyciu stempla. Tak! Dobrze słyszycie! Zwykłego stempla. Brzmi intrygująco? A to dopiero początek! Prosta i szybka metoda, ale teraz czas skupić się na efektach i etapach, które macie do pokonania. Sprawdźcie czy warto wypróbować tą metodę!

french-robiony-stemplem-najszybsza-najprostsza-metoda-stamping-french-Lakierowniczka

Jaki stempel wybrać?

Oczywiście stempla, najwygodniej przezroczystego, bo będziecie lepiej widzieć efekty już w trakcie ich powstawania. Ja wybrałam swój stary stempel, już nieco zużyty, ponieważ tutaj występuje ryzyko jego uszkodzenia, szczególnie przy bardziej ostrych i szpiczastych paznokciach. Ja wyjmuję sobie gumę z uchwytu, wtedy po prostu wygodniej mi się pracuje.

Hybryda, żel czy artery? Co najlepiej wybrać?

Drugi produkt niezbędny to ten, którym wykonacie swojego frencha. Ja w dzisiejszym filmie przetestuję dla Was 3 typy produktów: lakier hybrydowy, kolorowy żel do zdobień oraz arter – żel do zdobień o nieco innej formule. Efekty każdego z produktów były fajne, ale występowały między nimi różnice. Lakier hybrydowy to najprostszy wybór, bo nie potrzebujemy dodatkowych produktów. Dodatkowo mamy duży wybór kolorów. Warto jednak pamiętać o wyborze bardzo dobrze kryjącego koloru, ja wybrałam kolor Madam Glam Razzles Pink. Żel do zdobień ma dobre krycie, ale trochę bardziej ciągnącą konsystencję. Pozwala uzyskać ładny french, ale jest nieco grubszy niż przy pozostałych metodach. Moje żele pochodzą z Aliexpress. Artery to żele do zdobień ze Słowianki o bardzo dużym kryciu i tworzące bardzo cienką warstwę – to właśnie one są moim faworytem. Zobaczcie sobie koniecznie na filmie porównanie tych 3 produktów w tworzeniu frencha stemplem.

french-robiony-stemplem-najszybsza-najprostsza-metoda-stamping-french-Lakierowniczka
french-robiony-stemplem-najszybsza-najprostsza-metoda-stamping-french-Lakierowniczka
french-robiony-stemplem-najszybsza-najprostsza-metoda-stamping-french-Lakierowniczka
french-robiony-stemplem-najszybsza-najprostsza-metoda-stamping-french-Lakierowniczka

Stamping french – czy to działa?

Ja do stworzenia ostatecznej stylizacji wybrałam sobie artery ze Słowianki w kolorze neonowego żółtego i różowego. Jako bazę użyłam koloru nude Słowianka Ruby 179. Oprócz samego frencha wykonałam przy skórkach łuki, żeby dodać akcent koloru również z drugiej strony. Po utwardzeniu całości aplikujemy warstwę topu z Kabos Gelike, na który aplikowałam cyrkonie. Wybrałam cyrkonie w kolorze różowego złota z Aliexpress – nie jest to Swarovski, ale efekt całkiem fajny. Przypominam, że mamy kody rabatowe na produkty Słowianka: lakier10 (10% rabatu + gratis do zamówienia) oraz Madam Glam: magdalena30 (30% rabatu).

Czy można zrobić idealny french stemplem?

To zależy, co dla Was oznacza idealny? W filmie trochę bardziej się rozgadałam, więc polecam obejrzeć. Jednak w skrócie – POLECAM SPRÓBOWAĆ! Ja jestem zdziwiona jak ładna linia wychodzi w takim krótkim czasie. Oczywiście nie jest to idealny french i sporo stylistek pewnie nie nazwie tego frenchem. Jednak zakładając, że nie każdy potrafi idealny zmalować, to tutaj mamy fajny efekt w krótkim czasie i przy minimalnej pracy. Stamping french to metoda, którą trzeba sobie wypróbować, tym bardziej, że nie trzeba do niej posiadać żadnych dodatkowych produktów.

2 komentarze

 1. Drzemiace-Piekno

  18 sierpnia 2021 at 22:12

  Ale super wyszło 🙂

  1. Lakierowniczka

   19 sierpnia 2021 at 07:18

   Sama byłam w szoku, że to faktycznie tak działa! Na prawdę warto sobie w domu wypróbować 🙂

Leave a Reply