Najlepsze żele do zdobień – wszystko o Arter painting gel Słowianka

Dzisiaj film z recenzją Słowianka Arter Painting Gel (nazywajmy je skrótowo arterami)- żeli do zdobień o nietypowej konsystencji i niesamowitej pigmentacji. Produkty pierwszy raz pojawiły się u mnie w nowościach listopada gdzie wspominałam o wprowadzeniu przez Słowiankę do sprzedaży arterów w zestawach. Wtedy produkty mnie bardzo zaciekawiły i chciałam je przetestować. W grudniu pojawiły się u mnie pierwsze dwa kolory – czarny i biały. Zawsze zaczynam od takich kolorów, żeby mieć możliwość ocenienia i przetestowania najważniejszych dla mnie cech. No i przepadłam! Od tego momentu chciałam mieć wszystkie możliwe kolory, a w ofercie jest ich 10. Ułatwieniem jest możliwość zakupu ich w zestawach, co cenowo wychodzi korzystniej. W związku z tym na początku roku trafił do mnie podstawowy zestaw Basic Box. Całkiem niedawno pod koniec lutego kolekcja została wypełniona przez drugi zestaw Maestro Box. Także dziś chcę zaprezentować najlepsze żele do zdobień jakie dotychczas miałam ;).

KOD RABATOWY: lakier10

Przypominam, że na wszystkie produkty marki Słowianka macie kod rabatowy „lakier10” – daje on 10% rabatu oraz produkt gratis do każdego zamówienia!

arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka
arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka
arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka

Cechy arterów:

  • Bardzo wysoka pigmentacja
  • Należy je dłużej utwardzać (min. 60 sekund)
  • Trzeba utwardzać je w lampie
  • Są mniej lepkie niż większość żeli do zdobień (nie ciągną się)
  • Można nimi malować „płaskie” zdobienia, lepiej nie nakładać ich w grubej warstwie
  • Nie mają warstwy dyspersyjnej, po wyjęciu z lampy nie są lepkie
  • Nie trzeba ich utwardzać w lampie
  • Można je mieszać, aby uzyskać więcej kolorów
  • Przechowywane w metalowym etuii nie marnują się i można je tam długo trzymać (zobacz na filmie)
arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka

Kolory dostępne w zestawach Basic i Maestro

Aretry dostępne są pojedynczo, każdy z nich kosztuje wtedy 35,00 zł (-10% z kodem ,,lakier10″). Istnieje również możliwość zakupienia ich w zestawach, każdy kosztuje 149,00 zł i zawiera 5 kolorów arterów, więc wtedy każdy z nich kosztuje niecałe 30,00 zł. Pierwszy zestaw to Basic box i zawiera typowo podstawowe kolory: biały, czarny, niebieski, żółty i czerwony. Z tych kolorów możecie namieszać sobie na prawdę całe mnóstwo różnych odcieni! Drugi zestaw Maestro box zawiera bardziej nietypowe kolory: różowy, fioletowy, pomarańczowy, zielony i brązowy. Kolory w tym zestawie są trudniejsze do uzyskania z podstawowej palety barw i bardzo przydatne przy chociażby kwiatowych zdobieniach. Dzięki temu, że artery trzeba utwardzać w lampie, można je przechowywać w metalowym etuii przez bardzo długi czas. Dzięki temu nie marnujemy produktu oraz możemy korzystać z wcześniej wymieszanych kolorów. Ja swoje umieściłam już w etuii żeby zaprezentować Wam wszystkie kolory.

arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka
arter-painting-gel-najlepsze-zele=do-zdobien-nailart-Lakierowniczka

KOD RABATOWY na najlepsze żele do zdobień „lakier10”

Przypominam, że na wszystkie produkty marki Słowianka macie kod rabatowy „lakier10” – daje on 10% rabatu oraz produkt gratis do każdego zamówienia! Dodatkowo przy zakupie produktów z kolekcji Yummy za 199 zł otrzymacie metalowe etuii gratis ;).

Przykładowe zdobienia

Od kiedy mam artery wszystkie zdobienia maluję właśnie nimi. Po pierwsze chciałam je po prostu przetestować. Po drugie nimi się tak dobrze maluje, że to jest czysta przyjemność. Powstało już kilka zdobień przy użyciu arterów. Pierwszym było zdobienie z białymi arterami na niebieskim tle. Następnie próbowałam zmalować przy ich użyciu one stroke na czarnym tle. Kolejna stylizacja to czarny french również zmalowany arterami. Przy okazji projektu #Lakierowniczkainspiruje mogłyście również zobaczyć jak wygląda cieniowanie arterem. Ostatnio naszła mnie też wena twórcza na realizację zdobień z Maratonu Słowianki w którym brałam udział, wykonane są one w 90% właśnie arterami! Także zobaczcie jakie cuda można nimi zmalować.

Slowianka-Yummy-pastel-nails-pastele-pastelowe-paznokcie-black-french-czarny-francuski-Lakierowniczka

Najlepsze żele do zdobień – recenzja

Leave a Reply